Haftanın magazin turu 12-18 Ekim

Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Fahriye 'Bebek' diye tutturdu!

Fahriye Evcen, Bebek'te ev alma kararı aldı! Geçtiğimiz günlerde semtteki emlakçılara hayalindeki evi tarif eden Evcen, şimdi onlardan haber bekliyor.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
'Kırmızı noktalı' sahneler internette rekor kırıyor!

Son zamanlarda yerli dizilerde yer alan sevişme-öpüşme sahneleri izleyenlerin büyük ilgisini çekiyor. Son olarak 'Aşkı Memnu' dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül ile Beren Saat'in oynadığı Bihter'in sevişme sahnesi günlerce dillerden düşmedi. Türkan Şoray kanunlarını çöpe atan oyuncuların RTÜK'e göre 'kırmızı noktalı' olan bu sahneleri, dizilerin reytinglerini de yükseltiyor. Durumun farkında olan yönetmenler ve yapımcılar ise bu tarz sahnelere yer vermekten çekinmiyorlar. Öte yandan bu cüretkar sahneler internet ortamında da ilgi görüyor. Dünyaca ünlü paylaşım sitesi youTube'da dizilerin en çok bu sahneleri tıklanıyor. İşte ünlü paylaşım sitesi youTube'da en rağbet gören öpüşme-sevişme sahneleri ve tıklanma sayıları: 1- 'Asi' (Tuba Büyüküstün- Murat Yıldırım) 335 bin 949, 2- 'Bir Bulut Olsam' (Şükran Ovalı- Engin Akyürek) 302 bin 423, 3- 'Yaprak Dökümü' (Deniz Çakır-Caner Kurtaran) 286 bin 593, 4- 'Aşk-ı Memnu' (Kıvanç Tatlıtuğ- Beren Saat) 214 bin 15, 5- 'Hanımın Çiftliği' (Özgü Namal- Caner Cindoruk) 17 bin 972
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Eda Şalvarıyla ‘Çapa’ladı

ŞEBNEM Çapa, sahibi olduğu Chez-bo markasının yeni ürünlerini Çukurcuma’daki mağazasında görücüye çıkardı. Davete altın sarısı şalvarı ve ona uyumlu aksesuvarlarıyla katılan Eda Taşpınar, yine ilgi odağı oldu.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Deniz'in sinema keyfi

'Yaprak Dökümü'nün ‘Ferhunde’si Deniz Çakır, erkek arkadaşı Nihat Yalçınkaya ile sinema keyfi yaptı. Önceki gece Kanyon’da yemek yedikten sonra film izleyen ikili; objektiflerden kaçmadı.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
69 olsa ne ‘Yazar’

Ebru Şallı, İstinye Park’ta karşılaştığı Gönül Yazar’ı yakından inceleme fırsatı buldu. Gözlerinin kifayetsiz kaldığı noktaları elleriyle kontrol eden Şallı, 69 yaşındaki Yazar’ın fit vücuduna hayran kaldı.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Dertler Derya olmuş, İdo reşit

İbrahim Tatlıses-Derya Tuna çiftinin oğulları İdo büyüdü! Annesiyle İstinye Park'ta alışveriş keyfi yaparken görüntülenen İdo, şubat ayında 18 yaşına bastığını söyledi. İdo, Süpermen tişörtüyle dikkat çekti.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Ekranlarda Seda Sayan rezaleti

Seda Sayan, "Yalnız Değilsiniz" adlı bir program sunmaya başladı. "Kayıp sevdiklerinizi bulalım, gizli kalmış cinayetleri çözelim" diyerek vatandaşa yardım edeceğini duyuran Kadırgalı'nın ne yazık ki vatandaşın duygularıyla oynayıp izleyicileri kandırdığı ortaya çıktı! Her fırsatta "En güvenilir ünlüyüm" diyen Sayan'ın düzmece programı 13 Ekim tarihinde ekranlardaydı. Düzmecenin başrolünde ise "Hafize Ana" vardı. Hafize Ana", oğlunu 8 yıldır görmediğini ve buna gelininin sebep olduğunu söyleyerek gözyaşlarını akıttı. Acılı öyküsüyle herkesi duygulandıran Hafize Ana, programın konuğu dedektifleri de seferber etti. Ve birkaç gün sonra Hafize Ana, canlı yayında 28 yaşındaki oğlu Recep'e 8 yıllık hasretin ardından kavuştu. Yayında gözyaşları sel oldu, Sayan da bu duygusal tablo karşısında ağladı. Ancak ne Hafize Ana, ne Recep ne de yaşananlar gerçekti. Asıl adı Sevil Karviç olan "Hafize Ana", herkesi canlı yayında kandırdı. Gerçekte "Recep" isminde 28 yaşında bir oğlu bulunmayan Sevil Karviç, 8 yıllık "sözde" hasretine canlı yayında son vermişti! IMC Ajans'ın kadrolu oyuncularından Sevil Karviç, birkaç sene önce yine bu tarz programlarda mağdur olarak ekrana çıkmıştı. "Yalnız Değilsin" de de Hafize Ana rolünü üstlenen 69 yaşındaki oyuncunun gerçek hayatta bir kızı ve 45 yaşlarında bir oğlu var. Sevil Karviç'in oğlu ise Seda Sayan'ın programında bahsettiği gibi İzmir'de kayıp değil annesinin yanında İstanbul'da.
Haftanın magazin turu 12-18 Ekim
Falcıdan 7/24 yaşam hizmeti

Bülent Ersoy, falcısına 'Biz Ayrılamayız' dedi! Antalyalı falcı Arzu Saraçoğlu'nun hayatı, Bülent Ersoy'la tanışınca fevkaledenin fevkinde bir değişime uğradı. Atacağı her adımı Saraçoğlu'na sormaya başlayan Diva, Antalya-İstanbul arasında mekik dokumaktan yorulunca da 'Ablan sponsor olsun sana!' dedi.
BİZE ULAŞIN