Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım

Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Sahne ismini alacak

Pop şarkıcısı Ebru Polat, Filiz Sarıkaya olan gerçek adını değiştirmek için mahkemeye başvurdu, "Ben Ebru Polat olarak tanındım. Kimlikteki adımın değiştirilmesini istiyorum" dedi. Ebru Polat'ın avukatı, gazetelerde çıkan haberleri isim değişikliği için delil olarak sundu.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Tiyatrodan kaçtı kafede buluştu

Geçtiğimiz hafta 'Yahşi Batı' filminde rol verdiği Demet Evgar'ın 'Cimri' oyununu izleyen Cem Yılmaz; önceki gece de Evgar'ı '39. Basamak' oyununda izlemek için Kenter Tiyatrosu'na gitti. Evgar'ın rol aldığı oyunu izlemek için ön sırada oturan Yılmaz'ın yanında, genç tiyatrocu Hare Sürel vardı. Hare, fotoğraflarının çekilmesi üzerine hızla salondan ayrıldı. Oyun bittikten sonra ise Demet Evgar, erkek arkadaşı ve Cem Yılmaz birlikte Nişantaşı'nda bir kafeye gitti. Daha sonra tiyatrodan kaçan Hare Sürel de onlara katıldı. Cem Yılmaz ile Sürel'in kafeden birlikte ayrılmaları "Aralarında aşk mı var?" söylentilerine neden oldu.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Kızımın reklama çıkmasına gerek yok

Ünlü oyuncu-sunucu Pınar Altuğ, önceki gün dokuz aylık kızı Su ile Bebek sahilinde keyif yaptı. Altuğ kendisine yöneltilen soruları da cevapladı. Su'nun reklamlarda oynaması için teklifler aldığını söyleyen Altuğ, "Onun üzerinden para kazanacak mantalitede insanlar değiliz. Biz yeterince göz önündeyiz. O da bizden dolayı maalesef göz önünde. Bir de televizyonda reklamlarda oynamasına, para kazanmasına gerek yok. Biz çalışır kazanırız. Reklam setleri çocuklar için uygun değil" dedi. Altuğ, 'sevişme sahnelerinde yastık kullanılması' ile ilgili olarak da, "Bana çok manasız geliyor. Bir sahneyi uygun gördüyseniz oynarsınız. Bitmiştir. Oynadıktan sonra, aramıza onu koyduk, bunu koyduk demek bana doğru gelmiyor. Siz çektiğiniz sahneden eminseniz kimseye cinsellikle ilgili açıklama yapmanız gerekmiyor" dedi.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Mithatcan'ın mekanına şöhret yağmuru yağdı!

Sanat ve cemiyet dünyasının gözde simaları önceki gece Asmalı Mescit'e akın etti. Mithatcan Özer'in yeni mekanı '11.11'in açılışına Adana'da olan Özgü Namal da geldi! Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan Özer'le yakınlaştığı iddia edilen Özgü Namal, önceki gece Mithatcan'ın işlettiği '11.11' adlı yeni mekanın açılışına katıldı. Asmalı Mescit'teki gece kulübüne girerken görüntülenen Özgü, hayli keyifli görünüyordu. Genç oyuncu gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrılırken gazetecilerle karşılaşmamak için arka kapıdan çıktı. Mithatcan Özer'in işlettiği mekanın açılışına sosyete ünlüleri de yoğun ilgi gösterdi. Nevbahar Koç, Mine Kalpakçıoğlu, Ömer Karacan, Rıfat Özbek, Cem Cantaş, Melisa Mızraklı gibi tanınmış simalar, '11.11'de eğlenen isimler arasında yer aldı. Mustafa Altıoklar, Burak Kut, Tuba Ünsal, Bennu Gerede ve Özkan Uğur da Asmalı Mescit'in yeni mekanını kutladı. Partiye yeni sevgilisiyle katılan Ece Uslu, gece boyunca sık sık dışarı çıkıp sigara içti.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Vücudumu kullanıyorum

Hollywood'un seksi güzellerinden Eva Mendes, fiziksel güzelliğini kullandığını itiraf etti. Birçok filmde güzel vücudu sayesinde rol aldığını dile getiren ünlü yıldız, "Bu işi yapıyorsanız görsellik çok önemli. Calvin Klein'ın iç çamaşırı reklamlarında oynadım, güzel olmasam bu işi alamazdım" dedi.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Seks kasetinin dağıtımını engelledi

ABD'li ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, eski kocası tarafından çekilip saklanan seks kasetinin piyasaya düşmemesi için mücadelesini sürdürüyor. Ünlü yıldız, eski eşi Ojani Noa'nın elinde bulunan 11 saatlik kasetin dağıtılmasını mahkeme kararıyla engelledi. 40 yaşındaki güzel yıldız, geçen cuma eski eşi Ojani Noa ve filmin yapımcısı Ed Meyer hakkında 10 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
Kimseyle sevişmiyorum

Kiminin domuz, kiminin ise A gribi dediği salgın, sosyalleşme ritüellerini de değiştirdi. Kenan Doğulu "Türk'e bir şey olmaz" dese de, herkes gibi pek çok ünlü önlem alıyor. En tedbirli kişi ise Cenk Eren çıktı: Öpüşmüyor, tokalaşmıyor, sevişmiyorum bile.
Haftanın magazin turu 9 - 15 Kasım
'Ezel'den etkilendi 'Eyşan' ismini seçti

Geçtiğimiz yaz erkek kardeşi Selçuk Tektaş'ı evlendiren Alişan, amca olacak. Yengesi Merve'nin üç aylık hamile olduğunu öğrenen Alişan; yeğeninin adını şimdiden belirledi. 'Ezel' dizisinde Cansu Dere'nin canlandırdığı 'Eyşan' karakterinden çok etkilendiğini belirten Alişan, yeğeninin adını Eyşan koyacakmış! Geçen hafta doğum yapan Çağla Şıkel'e mesaj göndermeyi de ihmal etmeyen şarkıcı, "Onun oğlu Kuzey'le benim yeğenim Eyşan'ı beşik kertmesi yapacağız. Bunları şimdiden başgöz etmek lazım" dedi. Yeğeni için hiçbir masraftan kaçınmayacağını belirten Alişan, şimdiden bebek odası bakmaya da başlamış.
BİZE ULAŞIN