Hepsi "baba"nın kopyası

Hepsi babanın kopyası
Beckham gibi o da yetenekli
David Beckham, “Brooklyn’i futbol oynarken izlediğimde ağladım” diye konuşuyor. Üç oğlundan en büyüğü olan 10 yaşındaki Brooklyn, hem fiziksel özellikleriyle hem de yeteneğiyle babasına çok benziyor.
Hepsi babanın kopyası
Babalar Günü yaklaşıyor. Hollywood'un ünlü babaları da bu günü heyecanla beklerken ABD'nin ünlü magazin dergisi In Touch, arşiv fotoğraflarını karıştırarak ilgi çekici bir habere imza attı. İşte karşınızda babalarının kopyası ünlü minikler...
Hepsi babanın kopyası
Gözleri aynı
Keith Urban, 10 aylık kızı Sunday Rose’un büyüdükçe kendisine benzediğini söylüyor. Ünlü şarkıcı, kızının gözlerinin kendi çocukluğundaki halini andırdığını belirtiyor.
Hepsi babanın kopyası
Ayırt etmek çok zor
Adam Sandler’ın küçük kızı Sadie ile ünlü aktörün bebeklik halinin fotoğraflarını ayırt etmek neredeyse imkansız. Minik Sadie’nin gülüşü babasına çok benziyor.
Hepsi babanın kopyası
Burnu tıpkı babasınınki
Ethan Hawke’un yedi yaşındaki oğlu Levon’un yüzü babasına çok benziyor, özellikle burunlarındaki benzerlik gözlerden kaçmıyor. Ethan Hawke oğlu için şu sözleri söylüyor: “O benim için hayattaki en büyük mutluluk.”
Hepsi babanın kopyası
Knox yüzünü babasından almış!
Ünlü aktör Brad Pitt, 10 aylık oğlu Knox’ın kendisine olan benzerliğini kabul ediyor ve oğlunu tıpkı kendisi gibi giydirmeyi çok seviyor.
Hepsi babanın kopyası
Her ikisi de çocuk yıldız
Henüz çocukken şöhretle tanışan Jason Bateman’ın iki yaşındaki kızı Francesca da reklamlarda oynayarak şöhreti küçük yaşta yakaladı.
BİZE ULAŞIN