Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

  • Salı 30.06.2015
Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Tuba Büyüküstün'ün en zor anı

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Bodrum-Milas Havalimanı önünde zor anlar yaşadı.

Tuba Büyüküstün, önceki gün eşi Onur Saylak, kızları Toprak ve Maya'yla Bodrum-Milas Havalimanı önünde görüntülendi.

Dizi çekimleri için kendisi acilen uçakla İstanbul'a dönen, eşi ve kızlarını ise karayoluyla gönderen Büüyüküstün, "Bir annenin çocuklarından zorunlu olarak ayrılması ne kadar kötü, ne kadar zor görüyor musunuz" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Ece Erken ile Serkan Uçar'dan boşanma açıklaması

Ece Erken-Serkan Uçar çiftiyle ilgili ortaya atılan "boşanma" iddiaları doğru çıktı. Çiftin konuyla ilgili yaptığı farklı açıklamalar ise herkesi şaşırttı.

Geçen yaz Çeşme'de evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar'ın mutluluğu kısa sürdü. Beş aylık flört sonrası ailelerine bile haber vermeden nikah defterini imzalayan ikili, bir yılın sonunda anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı.

Evliliğin ilk dönemlerinde Erken'in kendisinden 11 yaş küçük olan Uçar'ın ailesi tarafından istenmeyen gelin ilan edildiği yönünde haberler çıkmış, ancak bir süre sonra sular durulmuştu.

Çift mutluluklarını iki ay önce de Eymen adlı oğullarıyla perçinlemişti. Ancak kapalı kapılar ardından yaşanan sorunlar, onları boşanma noktasına getirdi.

Geçtiğimiz günlerde ünlü sunucunun sosyal medya hesaplarından "Uçar" soyadını silmesi, krizin ilk işareti kabul edildi. Devamında Ece Erken'in ailece çıktıkları Çeşme tatilinden oğlu Eymen'le dönmesi "boşanma" iddialarını daha da alevlendirdi.

Söylentiler, Ece Erken tarafından da doğrulandı: "Evet, boşanıyoruz. Evleri ayırdık ve ben davayı açtım. Anlaşmalı olarak boşanacağız, ikimizin de birbirinden herhangi bir talebi yok."

Ece Erken'in genç eşi ise yine yakın çevresine bu iddianın yersiz olduğunu söyledi.

Serkan Uçar'ın "Ece'nin neden boşanmak istediğini ben de bilmiyorum, şaşkınım. Yakında nedenini göreceğim" dediği de konuşuluyor.

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Bergüzar Korel: Neyleyim ben senin insanlığını


Sosyal konulara olan duyarlılığıyla bilinen Bergüzar Korel, Instagram sayfasından #kobane #gazze #eastturkestan #stopterorism etiketlerini kullanarak tepkisini bu sözlerle getirdi:

"BEN SENİN İNSANLIĞINI.."
"Bu dünyada nefes alma hakkı olup da eziyet gören tüm insanlar için bu sözlerim... Teninin rengi, dili, seçimleri, dini yüzünden zulüm gören, görmezlikten gelinen, yok sayılan tüm insanlar için. Yanıbaşında katliam olurken ses çıkarmayıp, orada hayatı çalınan günahsız çocuklara canın yanmadığı zaman neyleyim ben senin insanlığını... Gün geçtikçe acımasızlaşan, hoşgörüden uzaklaştıran, kana bulayan, insanı insana küstüren, yargılayan, sevginin yok olmaya yüz tuttuğu, nefret kusulan bugünlerin ve terörün bitmesi en büyük dileğim."

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Nebahat Çehre: Emekli maaşım yetmiyor

Son günlerde oyunculuğu bırakacağına dair haberlerle adından söz ettiren Nebahat Çehre, sürpriz bir çıkış yaptı. "Bir dizi daha çekmeden olmaz, oyunculuğu bırakmam" diyen Çehre, emekli maaşının kendisine yetmediğini de sözlerine ekledi.

Nebahat Çehre, önceki gün Etiler'de objektife takıldı. Yüzünün yakından çekilmesine karşı çıkan Çehre, "Çekmeyin beni, istemiyorum. Son zamanlarda hep çirkin çekiyorsunuz. Arkadaşlarım bile 'Neden çirkinleştin?' diye soruyor" diyerek tepki gösterdi.

Devamında habercilerin sorularını yanıtlayan Çehre, artık oyunculuk yapmayacağı haberleriyle ilgili "Yok öyle bir şey. Bir dizide daha oynamadan gitmem" dedi ve ekledi: "Emekli maaşı bana yetmiyor."

Kaynak: Hürriyet

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Ebru Yaşar ile eşinin locada romantik anları

Geçtiğimiz gün Marmaris'te evlenen Ebru Yaşar ile Necat Gülseven, balayı için Bodrum'u tercih etti. Çiçeği burnunda çift, önceki gün Kuum Otel'deki özel localarında görüntülendi. Denizin kıyısında aşk tazeleyen Ebru Yaşar ile Necat Gülseven, gün boyu iskelede romantik anlar yaşadı. İkili, yanlarına gelen dostlarının tebriklerini de kabul etti.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Caner Erkin ile Asena Erkin boşanmıyor

Caner Erkin, iş yoğunluğunu gerekçe gösterip oğlu ve kendisiyle Çeşme'ye gitmeyen Asena'ya tepki gösterdi. Ancak kriz, yeni tatil planıyla aşıldı!

Hemen hemen her ay olduğu gibi yeniden boşanacakları konuşulan Asena ile Caner Erkin arasındaki krizin nedeni belli oldu.

Fenerbahçeli futbolcu, ailesiyle Çeşme'de tatil planı yaptı. Ancak yeni bir marka yaratmak için yoğun çalışan Asena Erkin, "İstanbul'daki işlerimi bırakıp hiçbir yere gidemem" deyince kriz çıktı.

Fenerbahçeli futbolcu, tasarımcı eşini İstanbul'da tek başına bırakıp oğlu Çınar'la Çeşme'ye gitti.

Bir süre kaldığı Çeşme dönüşü İstanbul'daki evinde de konaklamayan yıldız futbolcunun öfkesi, önceki gün geçti.

İş temposunu azalttığını söyleyen Asena Erkin, oğlu ve Caner'le yeni bir tatil programı yapınca evlilikteki kriz bir kez daha aşılmış oldu.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

Petek Dinçöz: Artık korkmaya başladım

Geçtiğimiz yıl Serkan Kodaloğlu ile evlenen Petek Dinçöz'ün doğumuna az kaldı.

Oğlu İrfan'ı kucağına almak için gün sayan Dinçöz, Hafta Sonu dergisine çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dinçöz, "Normal doğum yapacak cesaretim vardı, vakit yaklaştıkça azaldı. Korkmaya başladım. İkinci bebeği düşünmüyorum. Zaten prensesimiz var; Seray. Eşimin ilk evliliğinden.

Hamilelik sonrası planlar hazır. Önce tatile çıkacağız, sonra iş güç. Hata oğlum İrfan Aslan'la oynayacağımız bir reklam projesi bile var!"

Magazin gündeminden başlıklar: 1 Temmuz 2015

'Eyvah çektiler'


'BİZİ RAHATSIZ ETMEYİN'
Sertab Erener, önceki akşam arkadaşlarıyla Cihangir'deki Savoy Balık'taydı. Dışarıda gazetecilerin beklediğini öğrenen ünlü şarkıcı, kapıya çıkıp "Bizi rahat bırakın, siz varken eğlenemiyoruz" dedi. İlerleyen saatlerde ise Erener ve adının bir süredir birlikte anıldığı Emre Kula, arka kapıdan çıkıp arabaya bindi. İkili, Erener'in Nişantaşı'ndaki evine girerken görüntülendi. O sırada Erener'in "Eyvah bizi çekiyorlar!" sözü duyuldu.

BİZE ULAŞIN