Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

  • Çarşamba 09.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Merve Boluğur'dan bebek açıklaması

Güzel oyuncu Merve Boluğur, 2 yıldan önce anne olmayı düşünmüyor.

Oyuncu Merve Boluğur ve popçu Murat Dalkılıç, 24 Ağustos'ta nikah masasına oturmuştu. Hamile olduğu iddialarını yalanlayan Merve Boluğur'un yakınlarına "Çocuk istiyoruz ama acelemiz yok. 28 yaşındayım. 2 yıldan önce anne olmayı düşünmüyorum. Fakat büyük konuşmamak lazım. Bu işler nasip kısmet" dediği söyleniyor.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Emrah'a rekor ücret

Bir fast food zincirinin reklamında oynayan Emrah, filmin devamı için 1 milyon dolara anlaştı.

Bir fast food zincirinin 'acılı tavuk' reklamında oynayan Emrah, 'acıların çocuğu' imajıyla yeniden gündeme gelmişti.

Bu reklam filmi için 2 milyon 800 bin TL aldı. Eli sıkılığı ile tanınan Emrah, şimdi reklamın ikincisini çekmeye hazırlanıyor. Üstelik bu reklam için de cebine 1 milyon dolar girecek.

Kaynak: Güneş

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Belçim Bilgin meme kanseriyle mücadele edecek

Geçen yıl annesi meme kanseri olan ünlü oyuncu Belçim Bilgin, bu illet hastalıkla mücadele etmek için elini taşın altına koymaya karar vermiş.
Annesinin, bir yıllık mücadele sonunda meme kanserini yenmesinin ardından bu konuda bir şeyler yapmak isteyen Bilgin'in; BKM ve HRC International'ın ortaklığında Türkiye'ye taşınan Pinktober adlı kampanyaya dahil olduğunu öğrendim.

EKİM AYI BOYUNCA ÇALIŞACAK
Efsanevi Hard Rock Cafe, meme kanserine farkındalık yaratmak ve araştırma konularına dikkat çekebilmek için her yıl Pinktober (Pembe Ekim) adında kampanya düzenliyor. Belçim Bilgin, Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan bu kampanyanın sözcüsü olmuş.
Ünlü oyuncu, Ekim ayı boyunca meme kanserine dikkat çekmek için çaba harcayacakmış.
Belçin Bilgin, bu çalışmalar için sanat ve cemiyet hayatından ünlü dostlarından da destek alacakmış.
Kampanya kapsamında Türkiye Hard Rock Cafe'de 'Pink Mönü'ler hazırlanıp, 'Pink Mesaj' içeren tişörtler satılacakmış. Elde edilen gelir, BKM'nin de katkısı ile meme kanserinde erken teşhis araştırması için MEVA'ya aktarılacakmış.
Meme kanseri için mücadeleye başlayacak olan Belçim Bilgin'in şimdiden emeğine ve yüreğine sağlık...

BÜLENT CANKURT/SABAH GAZETESİ

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Civciv Ertan

Oyuncu Ertan Saban, yeni görüntüsüyle şaşırttı. Önceki gün Cihangir'de civciv sarısına boyattığı saçlarıyla ilgi odağı olan Saban, son olarak Mutlu Ol Yeter dizisinde rol almıştı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Sıla Şahin ile İlkay Gündoğan ayrıldı

Almanya, iki Türk'ün ayrılığını konuşuyor... Playboy'a soyunan ilk Türk kızı olan oyuncu Sıla Şahin ile Alman Milli Takımı ve Dortmund'un yıldızı İlkay Gündoğan'ın aşkı sona erdi. Güzel oyuncu, 2 yıllık ilişkinin ardından "Evet, İlkay ile ayrıldık. İlişkiyi bitirmek için adım atmak kolay değildi. Kaçınılmazdı. Çok üzgünüm" dedi. Sıla Şahin, ikilinin birlikte yaşadığı evi de terk etti.

Yıldız futbolcu da menajeri aracılığıyla aşkın bittiğini doğruladı. Beraberlikleriyle Alman basını tarafından yakından takip edilen Sıla Şahin ile İlkay Gündoğan'ın ayrılığı, ülkenin en yüksek tirajlı Bild gazetesinin internet sitesinde manşetten duyuruldu. İki yıldızın ayrılığını duyuran haber, Bild'in internet sitesinde 'en çok okunan haberler' listesinde ilk sırada yer aldı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Saba Tümer'den bacak şov

Saba Tümer, önceki gün Zorlu'da tek başına görüntülendi. Ünlü sunucunun bacağındaki aksesuvar gözden kaçmadı. Saba Tümer, "Çok üzgünüm" diyerek soruları cevaplamadı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Kenan Doğulu eşi Beren Saat için koruma tuttu

Kenan Doğulu, önceki akşam eşi Beren Saat'e yapılan protesto üzerine harekete geçti. Endişeye kapılan popçu, eşini her saniye takip edecek bir yakın koruma tutacak.

Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenen terör protestolarının en ilginci, önceki akşam Sarıyer'de gerçekleşti. Bir grup, HDP'ye oy verdiği iddia edilen Beren Saat'i protesto etmek için toplandı. Öfkeli grup, Saat'in rol aldığı 'Aşk-ı Memnu' dizisinin çekildiği villanın önünde toplanıp "Beren Saat'e inat teröre hayır" diye sloganlar attı. Grup, yarım saatin ardından dağıldı. Bu protestoyu duyan Kenan Doğulu, eşi için iyice endişelendi.

SETTE DE GÜVENLİK OLACAK

Günlerdir eşine ve kendisine sosyal medyadan yapılan sert yorumları korkuyla okuyan Doğulu, son olayın ardından kolları sıvadı. Ünlü popçu, Beren Saat'i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutma kararı aldı. Bu arada güzel oyuncu için yeni dizisinin setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi.

TEHDİT ALIYOR

Twitter ve Instagram'dan tehdit alan Beren Saat'in, bu kişilerin tespit edilmesi için de savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. Bu arada Kenan Doğulu, her an eşinin yanında olacak yakın koruma için birçok aday belirlenmesini istedi. Doğulu, Saat'in 'bodyguard'ını da bu adaylar arasından kendi seçecek.

Kaynak: Takvim

Magazin Gündeminden Başlıklar: 10 Eylül 2015

Faruk Salman'dan Deniz Seki'ye özel hediye

Cezaevinde yatan ünlü sanatçı Deniz Seki'yi, nişanlısı Faruk Salman hiç yalnız bırakmıyor.

Her görüş gününe giden, her gidişinde de ona hediyeler götüren Salman'ın son hediyesi pijama oldu.

Salman'ın yakın çevresinin anlattığına göre ünlü iş adamı, bir mağazaya giderek Seki için pijama almak istedi.

Mağaza çalışanlarından ellerindeki kelebek desenli pijamaları göstermelerini istedi.

İçlerinden birini aldı ve 'Denizim'e kelebekli pijama alıyorum, çünkü kelebek özgürlüktür' dedi.

Kaynak: Güneş

BİZE ULAŞIN