Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

  • Cuma 11.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

Güzeller için söyledi

Tuğba Yurt, İzmir'de gerçekleşen Miss&Mr. Model Of Turkey 2015 yarışmasında hayranlarıyla buluştu. Kaya İzmir Thermal Hotel'de yapılan yarışmanın final öncesinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı, 'Oh Oh' ve 'Sakin Ol' gibi şarkılarını seslendirdi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

Da Vinci ödülü genç oyuncuya

Damla Sönmez, 'Deniz Seviyesi' isimli filmindeki rolüyle Milano Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında Leonarda Da Vinci'nin Atı ödülünü kazandı. Ödülünü almak için yapımcı Fatih Aksoy ile Milano'ya giden ünlü oyuncu, "Bu ödülü uluslararası alanda kazanmak çok heyecan verici bir şey" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

Faik Ergin film için taksi şoförü oldu

Başrollerini Faik Ergin ve Ayça Erturan'ın paylaştığı 'Aşk Nerede?' isimli film için oyuncu Faik Ergin taksici oldu. Ünlü oyuncu, filmin hazırlık döneminde birçok taksi şoförü ile konuştuğunu ve bir hafta boyunca kılık değiştirerek takside çalıştığını belirtti. Ergin, tüm taksi şoförlerine de selam gönderdi. Bakışları hayranları tarafından Ayhan Işık'a benzetilen oyuncu, bu benzetmeyle gurur duyduğunu belirtti.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

Başarılı popçu 'Tavşan Rıza' oldu

Başrollerinde Bülent Şakrak, Hakkı Biçici, Kaan Turgut ve Ecem Özkaya'nın oynadığı '5 Dakkada Değişir Bütün İşler' isimli filmin çekimleri geçtiğimiz hafta İstanbul'da başladı. Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculukta yaptığı kaliteli işlerle tanınan Emre Altuğ da filmin kadrosuna girdi. Ünlü sanatçı filmin yıldızı oldu. Altuğ filmde 'Tavşan Rıza' karakterini canlandıracak. Senaryosunu Alptekin Öztürk, Orçun Benli ve Şükrü Özpınar'ın yazdığı, TFT Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Orçun Benli üstleniyor. '5 Dakkada Değişir Bütün İşler', izleyiciyi bu kış kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 12 Eylül 2015

Seul'den ödül alırken barışa dikkat çekti

Ünlü oyuncu Engin Akyürek, 'Kara Para Aşk' dizisindeki performansıyla '10. Uluslararası Seul Drama Ödülleri'nde 'En İyi Aktör' seçildi. Tören için geçtiğimiz gün Seul'e giden Akyürek; 'En İyi Erkek Oyuncu' kategorisinde Adrien Brody, Terrence Howard gibi ünlü isimleri geride bıraktı. Konuşmasına Korece teşekkür ederek başlayan Akyürek, şöyle konuştu: "Aynı dili konuşamasak da, aynı duyguları paylaşmak çok güzel... Buradan tüm 'Kara Para Aşk' ekibine ve aileme teşekkür ediyorum. Bu ödülü aldığım için mutluyum ama son zamanlarda ülkemde olan terör olaylarından dolayı büyük üzüntü içerisindeyim. Terörün olduğu yerde söylenebilecek tek şey; barıştır. Sadece kendi ülkem adına dilemiyorum bunu, tüm dünya için barış diliyorum."

BİZE ULAŞIN