Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

  • Pazartesi 15.06.2015
Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Sümer Tilmaç, Burak Özçivit'e kırgın öldü

Bu sabah Söylemezsem Olmaz programında, geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Sümer Tilmaç anıldı.

Usta oyuncunun yakınlarına baş sağlığı dilenirken Sümer Tilmaç'ın kalp krizi geçirdiği son anlarında orada bulunan Söylemezsem Olmaz yorumcusu Oya Aydoğan, "Sümer Tilmaç yere yığılınca orada bulunan konuklar arasında doktorlar kalp masajı yapmışlar. Tam kırk dakika süren kalp masajının ardından Sümer Tilmaç gözlerini açmış tam hayata döndü derlerken son nefesini vermiş. Bence Sümer Bey yaşamak istemiyordu" yorumlarında bulundu.

"BURAK ÖZÇİVİT VEFASIZLIK ETMİŞ"

Sümer Tilmaç'ın vefatının ardından oyuncu Burak Özçivit'in Sümer Tilmaç için yazdığı baş sağlığı mesajını okudu. Mesajda Sümer Tilmaç'ın Burak Özçivit'in babası rolünde olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncuya stüdyoda tepki yağdı.

Oya Aydoğan, "Sümer Tilmaç Burak Özçivit'in bugünlere gelmesine sebep oldu, yakışıklı bir jön ararlarken Sümer Bey Burak Özçivit'i önermiş. Ancak Burak Özçivit ünlü olduktan sonra Sümer Tilmaç'a vefasızlık etmiş, arayıp sormamış onu hiç anmamış, bu yüzden Sümer Tilmaç ona biraz kırgın olabilir" yorumlarını yaptı.

"SELÇUK YÖNTEM VEFASINI GÖSTERDİ"

Sümer Tilmaç'ın cenazesine katılan Selçuk Yöntem'i gören Oya Aydoğan, "Sümer Tilmaç bir röportajında Süper Baba dizisinde birlikte rol aldıkları oyuncu arkadaşı Selçuk Yöntem'i aradığını ancak Yöntem'in telefonlarını açmadığını söylemişti, kırgın olduklarını zannediyordum ancak Selçuk Yöntem cenazeye gelerek bunların önüne geçmiş" yorumunu yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Aşıklar Çeşme'de

Çiçeği burnunda sevgililer Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Çeşme'de tatil yapıyor. Önceki gün Marrakech Beach'de objektiflere yansıyan ikilinin çok mutlu olduğu ve iyi anlaştığı görüldü.

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Bergüzar Korel 'Feride' karakterine özel veda yazısı yazdı


Şimdiye kadar ekranda pek çok karakteri canlandıran başarılı oyuncu, Instagram hesabından dizideki 'Feride'ye özel yazı yayınladı.

ATV'nin fenomen dizisi Karadayı'da başrolü Kenan İmirzalıoğlu ile paylaşan Bergüzar Korel, şu sıralar hayli hüzünlü. 'Feride' karakterini oynadığı dizinin finali öncesi duygularını kaleme alan Korel, şöyle yazdı:

"KALP ÇARPINTISIYLA DOLU BİR GÜN"

"Setteki ilk günüm. Hakime hanım olarak ilk bakışım... Bir sürü soru işaretim ve korkularım var, kalıplarım var. Feride'yi çok az tanıyorum, hatta tanımıyorum bile... Korkularım mesafelerimi çoğaltırsa, ya bekleneni karşılayamazsam, ya Feride'yi anlayamazsam... Bir sürü soru, kalp çarpıntısıyla dolu bir gün..."

"GÜÇLÜ GÖRÜNEN AMA..."

"Dün gibi aklımda... Her hafta endişelerim büyürken Feride'yi keşfediyorum. Güçlü ve dediğim dedik görünen her kadın gibi aslında ne kadar kırılgan, duygusal, ürkek, güvensiz, sevmeye ve sevilmeye açık kocaman bir kalbi olduğunu görüyorum..."

"EN ZOR VEDAM FERİDE'YE OLACAK"

"Onu anladıkça daha kanlı canlı oluyor. Her cümlesini, her bakışını, her tepkisini elimden geldiğince dokunulabilir ve gerçek kılmak için her şey avuçlarımın içinde... Şimdi aradan geçen onca zamandan sonra bakıyorum aynada Feride'ye... Son kez o olmak... Ve bir daha hiçbir zaman olamamak... Herkesten ayrılmak zor ama en zor vedam Feride'ye olacak, itiraf ediyorum..."

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Alina Boz annesiyle fotoğraf paylaştı günün olayı oldu

Rol aldığı Paramparça dizisindeki Hazal karakteriyle tanınan genç oyuncu Alina Boz, annesiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı, takipçi sayısı patlama yaptı.

Paramparça dizisindeki rolüyle ve güzelliğiyle tanınan genç oyuncu Alina Boz, annesiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaşınca günün konusu oldu. Boz, Rus annesi Olga Boz'la çektirdiği pozu "Annem iyi ki var" notuyla sayfasında yayınladı.

DAHA ÖNCE DE PAYLA��MIŞTI

Genç oyuncunun annesi Olga da bir sosyal medya kullanıcısı. Alina Boz'un annesinin 350 civarındaki takipçi sayısının, paylaşılan pozun ardından 1000 kişiyi aştığı da ileri sürüldü. Boz, daha önce de annesiyle çektiği bu selfie'yi Instağram'da takipçileriyle paylaşmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Nefise Karatay'ın 'baby shower' partisine ünlüler akın etti

Yaklaşık 6 aylık hamile olan Nefise Karatay, tatile çıkmadan önce İstanbul'daki evinde 'baby shower' partisi düzenledi. Karatay'ı dostları yalnız bırakmadı.

Didem Taslan ve Mine Cangal gibi ünlü isimlerin akın ettiği partide Nefise Karatay, "Hamilelik çok güzel gidiyor. Bebeğim ve benim sağlığım çok şükür iyi" diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Birol Namoğlu festivalde aşka geldi

Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu, önceki gün sevgilisi Derya Beşerler ile İstanbul'daki One Love Festivali'ne gitti.

2 gün boyunca festivalde doyasıya eğlenen ünlü çift, instagram hesaplarından da bu fotoğrafı yayınladı.

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Dede Sabancı'dan torunlara tavla dersi

Hakan Sabancı, önceki gün Bodrum'da dedesiyle tavla oynadı. Anne Arzu Sabancı, 'Dededen torunlara itinayla tavla dersi verilir' esprisi yaptı.

Sabancı Ailesi, önceki gün Bodrum'da buluştu. Arzu ile Ömer Sabancı'nın oğulları Hacı, Hakan ve Kerim ile yaptığı tatile dedeleri de katıldı. Dede, torunlarıyla tavla keyfi yaptı.

Hakan Sabancı, dedesiyle tavla oynarken Kerim de onları izledi. Bu sırada çekilen fotoğrafı instagram'da yayınlayan anne Arzu Sabancı, şu espriyi yaptı: "Dededen torunlara itinayla tavla dersi verilir."

Magazin gündeminden başlıklar: 16 Haziran 2015

Dilara Öztunç'tan eski sevgiliye gönderme

İşadamı sevgilisi Ersan Koç'tan ayrılır ayrılmaz soluğu arkadaşlarıyla Çeşme'de alan Dilara Öztunç, önceki gün Before Sunset Beach adlı mekandaydı.

Sırtına "Kendiyle baş başa" yazıp fotoğraf çektiren güzel oyuncu, zafer işareti yapmayı da ihmal etmedi. Dilara Öztunç'un bu hareketi, "Sevgilisine gönderme yapıyor" dedirtti.

BİZE ULAŞIN