Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Mini eteği zorladı

Pınar Altuğ, geçtiğimiz cumartesi günü eşi Yağmur Atacan ve kızı Su’yla Etiler’de görüntülendi. Aile, öğlen yemeği için Günaydın Steakhouse’a gitti. Altuğ, araçtan inerken mini eteği yüzünden hayli zorlandı. Frikik vermek istemeyen oyuncu, eteğinin açılmaması için yoğun çaba harcadı.

PINAR ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Eleştirilere dayanamadı kask aldı

Geçtiğimiz hafta kasksız motosiklet kullanırken görüntülenen ve bu nedenle eleştiri oklarına hedef olan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün yine Harley Davidson’ınıyla yollardaydı. Hürriyet'ten İbrahim Şahin'in haberine göre; Etiler’deki bir telefoncuya giden yakışıklı oyuncu, bu kez kask takmayı ihmal etmedi.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yazın çalışıp kışın yatacak

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki akşam arkadaşlarıyla Karaköy'deki bir mekandaydı. Gece boyu kahkahalar atan Sarıkaya, her zamanki gibi güzelliğiyle büyüledi. Yazın yeni bir projeyle seyircinin karşısına çıkacağını söyleyen Serenay Sarıkaya, "Yaz aylarında çalışıp kışın ise yatacağım" diye espri yaptı.

SERENAY SARIKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sosyetik ikili gece turunda

İşadamı Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat; önceki akşam turizmci işadamı Doruk Kaya ile Taksim'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Kameraları görünce büyük şok yaşayan İdil Fırat, Kaya'nın aracına bindi. Daha sonra genç işadamının korumaları, gazetecilerden fotoğrafları silmelerini istedi. Ardından Kaya'nın aracıyla Reina'ya giden ikili, aynı locada eğlendi.

İDİL FIRAT FOTOĞRALFARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Köprü yolunda kavgaya tutuştular

Ceylan Çapa ve Burak Özçivit, önceki akşam trafikte kavgaya tutuştu. Çapa, FSM Köprüsü'ne doğru ilerlerken araçtan inmeye çalıştı, Özçivit müsaade etmedi.

Oyuncu Burak Özçivit’le sevgilisi Ceylan Çapa’nın mutluluğuna nazar değdi! Genç çift, önceki akşam otoyolda, trafiğin tam ortasında büyük bir tartışma yaşadı. Her iki taraf da birbirine sesini yükseltince olanlar oldu.

Flaşlar sakinleştirdi
Hürriyet'ten İbrahim Şahin'in haberine göre; Çapa, sinirlerine daha fazla hakim olamadı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğru ilerlerken araçtan inmek istedi. Ancak Özçivit buna müsaade etmedi. O sırada patlayan flaşlar, aralarındaki tartışmaya nokta koydu. Görüntülendiklerini fark edince sakinleşen ikili, hızla yollarına devam etti.

BURAK ÖZÇİVİT-CEYLAN ÇAPA ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kemal'den sürpriz

Cem Yılmaz, Kemal'in twitter profiline Anneler Günü mesajı yazarak eşine sürpriz yaptı.

Oğlu Kemal adına bir twitter hesabı oluşturan Cem Yılmaz; yine yapacağını yaptı. Eşinin Anneler Günü'nü unutmayan komedyen; Kemal'in sayfasından şunları yazdı: "Annemi çok seviyorum. Anneler Günü kutlu olsun." Bunu gören Yağtu da kahkahalara boğuldu.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Çağatay Ulusoy aylar sonra ortaya çıktı

Ocak ayında uyuşturucu operasyonunda göz altına alınan ve uzun süredir ortalarda görünmeyen genç oyuncu Çağatay Ulusoy; önceki akşam arkadaşlarıyla birlikte Yeniköy Yelken Restaurant'daydı. Ünlü oyuncular Hatice Şendil, sevgilisi Burak Sağyaşar ve İsmail Filiz'le birlikte balık yiyen Ulusoy; mekandan çıkışta soruları yanıtsız bıraktı. Aylar sonra ilk kez görüntülenen Ulusoy'un sessiz sakin halleri dikkat çekti.

ÇAĞATAY ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Takip ediyor beni öldürecek

Petek Dinçöz; kendisiyle aynı gün Ankara'ya giden eski eşi Can Tanrıyar'dan "Beni takip ediyor, öldürecek" diye şikayetçi oldu. Tanrıyar, "Takibe değil, düğüne geldim" diye ifade verdi

EMNİYET SENİ ARIYOR
Eski eşlerin Ankara macerası! Can Tanrıyar; 26 Nisan'da Merhum işadamı Ağa Ceylan'ın oğlu Serdar Ceylan'ın Ankara Sheraton Hotel'deki, bir gün sonra da Swissotel'deki Nadire İçkale'nin yeğeninin düğününe katılmak için Ankara'ya gitti. Tanrıyar, düğüne saatler kala kendisine gelen bir telefonla Ankara Emniyeti tarafından arandığını öğrendi.

DÜĞÜN SAHİBİYLE GİTTİ
Tanrıyar, kısa bir telefon trafiğinin ardından kendisini Dinçöz'ün şikayet ettiğini öğrendi. Aynı gün Başkent'e giden Dinçöz, eski eşinin kendisini takip ettiğini ve öldüreceğini söyleyerek suç duyurusunda bulunmuştu. Tanrıyar, yanına düğün sahiplerinden işadamı Uğur Ceylan'ı alarak emniyete gitti ve Ankara'ya geliş amacını anlatarak ifade verince serbest bırakıldı.

AVUKATINI ARADI
Petek Dinçöz'ün şikayeti nedeniyle Ankara polisinin kendisini aradığını öğrenen Can Tanrıyar; avukatı Ömer Durak'ı arayıp fikir aldı. Sonra emniyete gidip ifade verdi.

PETEK DİNÇÖZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN