Magazin Gündeminden Başlıklar: 17 Eylül 2015

  • Çarşamba 16.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 17 Eylül 2015

Serdar Ortaç: Karıma feda olsun

Serdar Ortaç ile eşi Chloe Loughnan, yaz başından bu yana Çeşme ve Bodrum'da tatildeydi.

Kendisinden 21 yaş küçük eşini en lüks otel, tekne ve plajlara götüren Serdar Ortaç "Tatilde çok para gitti mi?" sorusuna şu cevabı verdi:

"Herkes bana 'cimri' diyor, ama asla değilim. Evet çok para harcadım. Ama karıma feda olsun."

Magazin Gündeminden Başlıklar: 17 Eylül 2015

Kemal Doğulu'dan o fotoğrafa açıklama

Ünlülerin kuaförü ve stil danışmanı olarak tanınan, şimdiyse bir stil yarışmasında jüri üyeliği yapan Kemal Doğulu, hayatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kemal Doğulu, hayatının bilinmeyenlerini Armağan Çağlayan'a verdiği röportajda anlattı: "Amcam, babama 'Ben bütün masraflarını karşılayıp İmam Hatip'e yazdıracağım bu çocuğu' dedi. Babam da kabul etti. Ortaokulu İmam Hatip'te okudum."

- Biz zengin bir aile değildik. Hatta fakirlik sınırındaydık. Dolayısıyla şımarıklık yapma lüksüne sahip değildim. Babam yoktu zaten, gemilerde çalışıyordu. 10 yıl boyunca evden uzaktı. Oralardan gönderebildiği kadar para gönderiyordu, tabii yeterli değildi. Sonuçta beş kardeşiz. Çocuksun, en basiti kola içmek istiyorsun ama annenin kola alacak parası yok. Ne yapacağım? Hiçbir zaman "Bana para ver" diyecek küstahlıkta bir çocuk olmadım.

- Hep kuaför olmak isterdim ama o hayali gerçekleştirene kadar yapmadığım iş kalmadı neredeyse. Bakkalda çalıştım, bisiklet tamircisinde çalıştım. Terzide, tatlıcıda, tüpçüde, her yerde çalıştım...

AMCALARIM ÇOK DİNDAR İNSANLARDIR

- Amcalarım çok dindar insanlardır. Tam benim ilkokuldan mezun olduğum dönem, bir amcam Almanya'dan yaz tatiline geldi. "Bu çocuğu İmam Hatip'e yazdıracağım" dedi. İlkokula 6 yaşında başlamışım, daha 11 yaşındayım, İmam Hatip ne bilmiyorum zaten. Babama telefonla ulaşıp "Ben bütün masraflarını karşılayıp İmam Hatip'e yazdıracağım bu çocuğu" dedi. Babam da kabul etti. Ortaokulu İmam Hatip'te okudum.

- İmam Hatip eğitimi sayesinde Kur-an'ı Kerim'i okumuş, hatmetmiş oldum. Bütün duaları ezbere biliyorum. Ayrıca Arapça öğrendim. Zaten bizim ailede babaannem, halalarımla Arapça konuşur. Allah'a inancım hep vardı. Elhamdülillah Müslüman bir insanım ve o eğitim Allah'la bağımı daha da sağlamlaştırdı.

ÖYKÜ SERTER BENİM YAKIN ARKADAŞIM

- Öykü Serter benim çok yakın arkadaşım. Samimi fotoğraflar paylaşınca "sevgili" diye yapıştırıverdiler. Bir adamla bir kadın Türkiye'de çok sık yan yana ve yakın görüldüğü zaman, sevgili olarak konumlandırılıyor işte. Öyle bir şey yoktu. Sarıldık, fotoğraf çektirdik, o kadar yani. Kalpler, öpücükler hep birbirimize yolladığımız şeyler sosyal medyada. Her şeyi puzzle gibi görüp birleştirdiler. Sadece o değil ki... Yengem Neslihan (Atagül), yani kardeşim Kadir'in sevgilisi, Instagram'da bir fotoğrafımızı paylaştı, olay çıktı. "Vay yengen o senin, nasıl sarılırsın" bilmem ne!