;

Magazin gündeminden başlıklar: 18 Haziran 2015

  • 1
  • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Haziran 2015

Arda Turan'ın kabarık aşk defteri

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın aşkı son sürat devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk kez el ele görüntülenen çift son olarak Selçuk İnan'ın düğününe katıldı.

Arda'nın annesi Yüksel Turan'ın da bu ilişkiye onay verdiği konuşulurken ilginç bir detay ortaya çıktı.

Arda ile bir dönem adı aşk dedikodularına karışan Diyar Onar'ın, Aslıhan Doğan ile yakın arkadaş olduğu öğrenildi. Turan'ın, Sinem Kobal'la ayrıldıktan sonra Onar ile kısa bir süre beraberlik yaşadığı iddia edilmişti.

İkili o dönem Tarabya'daki bir mekanda şarkıcı Cengiz İmren'i dinlemeye gitmiş ve samimi tavırlarıyla dedikoduları güçlendirmişti. Ardından ünlü oyuncu Duygu Çetinkaya'nın, "Arda Turan'la geçtiğimiz günlerde mekanda karşılaştık. Diyar Onar'ı 'kız arkadaşım' diyerek tanıştırdı" ikilinin aşkını ortaya çıkarmıştı.

Bu ilişkiye rağmen Diyar Onar ile Aslıhan Doğan'ın dostluklarını bozmadığı öğrenildi. Onar, ikilinin ilişkisi karşısında suskunluğunu korurken, Aslıhan Doğan ile arkadaşlığını sürdürüyor. O dönem Arda ile Diyar aşkının, Onar'ın ciddi ilişki istemesi yüzünden bittiği söylenmişti.

Daha önce de Arda Turan'la büyük aşk yaşayan Eda Türkmen'in de Aslıhan Doğan ile arkadaş olduğu ortaya çıkmıştı.

Aşk defteri bir hayli kabarık olan Arda, Sinem Kobal ile beraberlik yaşarken Kobal'ın da Diyar Onar ile arkadaş olduğu biliniyordu.

Kaynak: Habertürk

BİZE ULAŞIN