Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kavga olayına rağmen barıştılar

Sosyetik güzel Derin Mermerci, geçtiğimiz Ekim ayında oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyetik güzelle, Urgancıoğlu'nun ilişkisi sosyete ve sanat camiasında dedikodu kazanını kaynatmış, ikilinin yaşam tarzları ve Mermerci'nin önceki ilişkileri masaya yatırılmıştı. Çift tüm söylenenlere kulak tıkamış, her yerde el ele boy göstererek dosta düşmana cevap vermişti.

GURURUNDAN AYRILDI

Ocak ayında, çiftin mutluluğuna gölge düşmüş, eğlenmek için gittikleri bir barda Mermerci'nin başlattığı kıskançlık tartışması büyüyünce, olay Urgancıoğlu'nun Derin Mermerci'ye vurmasıyla sonlanmıştı. Dayak haberlerinin basına yansımasının ardından Mermerci ayrılık kararı almış, Kaan Urgancıoğlu ise tüm çabalarına rağmen ilişkiyi kurtaramamıştı.

GİZLİCE GÖRÜŞÜYORLAR

Ancak kadınlık gururu ağır bastığı için ayrılık kararı alan Mermerci kalbine söz geçiremiyor. Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre 4 aydır ayrı olan ikili, görüşmeye devam ediyor. Mermerci'nin eski sevgilisini hala çok sevdiği ancak basına yansıyan dayak haberlerinden sonra annesi Ender Mermerci'den veto yediği ise söylenenler arasında.

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"Garajımda yer kalmadı"

Porsche marka otomobiline binerken görülen şarkıcı Demet Akalın, ‘Yeni mi aldınız’ sorusuna “Hayır. Bende o kadar çok araba var ki, garajımda yer kalmadı artık“ diyerek şaşırttı. Akalın’ın garajındaki serveti merak konusu oldu.

Son yıllarda seslendirdiği parçalarla milyonların gönlünde taht kuran şarkıcı Demet Akalın önceki günyakın arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda bir araya gelip yemek yedi.

Porsche’si 500 bin TL

Yemek sonrasında sonderece neşeli bir şekilde mekandan ayrılıp yaklaşık 500 bin lira değerindeki Porsche Panamera’sına binerken görüntülenen Akalın’a gazeteciler, ‘Sizi bu arabanızla hiç görmedik, yenimi aldınız’ şeklinde bir soru yöneltince şaşırtıcı bir cevap aldı. Akalın, “Hayır yeni değil.Geçen yıl almıştım.O kadar çok arabam var ki, garajımda yer kalmadı. Tüm plakaları aynı olduğundan siz de karıştırıyorsunuz” dedi. Akalın, garajında hangi marka, kaç otomobil ve değerlerinin ne olduğunu açıklamaktan kaçındı.

Yıldız Tilbe’ye hayranlığıyla bilinen Demet Akalın’ın aracının içerisindeki Tilbe albümü dikkat çekti.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sürpriz aşk

Galatasaray Voleybol Şube Sorumlusu Orkun Darnel’den geçtiğimiz mart ayında boşanan milli voleybolcu Neslihan Demir, oyuncu Kamil Güler ile objektiflere yakalandı. Yedi yıl süren evliliğini tek celsede bitiren Demir’in, Güler ile yaklaşık bir aydır görüştüğü, ikiliyi Güler’in sporcu arkadaşlarının tanıştırdığı öğrenildi. Çift, son dönemde sık sık Güler’in evinin bulunduğu Cihangir’deki kafelerde görülüyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Bölüm başına 20 bin TL alacak

Erler Film'in çekeceği 'Güzel ve Çirkin' dizisinin başrolünde oynayacak olan Naz Elmas, bölüm başına 20 bin TL'ye anlaştı. Polisiye türündeki dizide Amerika'da eğitim görmüş bir komiseri oynayacak olan Elmas, ayda 80 bin TL kazanacak.

NAZ ELMAS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Uğur Yücel'in filminde başrol oynayacak

Özcan Deniz'in başlattığı uyarlama film modasına Uğur Yücel de katıldı. "Soğuk" isimli son filmini önceki kış Kars'ta çeken Uğur Yücel yeni sinema projesine hazırlanıyor. Yücel'in filmde başrolü oynayacağı kadın yıldız için Beren Saat ile görüştüğü konuşuluyor. TMC Film'in imza atacağı filmin adı "Black" yani "Siyah"... Film bir Hint/Amerikan yapımının uyarlaması olacak. Milliyet'in haberine göre; çekimlerinin haziran ayında başlaması planlanan film, dramatik konusuyla ilgi çekiyor. Eğer Beren Saat film için anlaşma yaparsa "İntikam"dan sonra ikinci kez uyarlama projede rol almış olacak. Orijinal versiyonunda Rani Mukherjee, Amitabh Bachchan, Nandana Sen'in rol aldığı filmde, hayatı karanlıkta yaşamaya mahkûm sağır ve kör bir kızın hikâyesi beyazperdeye taşınıyor.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Erkekliğe sığmaz

Oktay Kaynarca, kendisini "Beni yumrukladı" diye karakola şikayet eden eşi hakkında "Şimdi konuşmam yakışmaz, erkekliği de sığmaz" dedi

KARŞILIKLI DAVA
OKTAY-MELEK Kaynarca çifti boşanıyor! Eşi, "Oktay beni yumrukladı, şiddet uyguladı, hakaret etti" diyerek karakola gidince savcılık soruşturma açmış, ünlü oyuncu ise eşiyle boşanmak için başvuru yapmıştı. GÜ- NAYDIN, bir süredir ayrı yaşayan çiftten Oktay Kaynarca'ya ulaşıp meselenin iç yüzünü sordu.

"CANI SAĞOLSUN!"
KAYNARCA, eşinin kendisiyle ilgili şiddet iddiaları karşısında şaşkınlık içinde olduğunu söyledi. Yaşadıkları kötü dönem nedeniyle şehir dışına çıktığını söyleyen ünlü oyuncu, "Böyle durumlarda konuşmak yakışmaz, erkekliğe de sığmaz. Sessiz kalacağım; beni suçlayan Melek'in de canı sağolsun" dedi.

HANÇER GÖNDERMESİ

Oktay Kaynarca, Twitter'a ise ayrılıkla ilgili şunları yazdı: "Değişir misin?" dedi adam, "Değişirim ama ben olmam" dedi kadın. Gülümsedi adam, öptü alnından; yürüyüp gittiler başka dünyalara. Bazen katiliniz baş ucunuzdadır ve zamanını bekler sakladığı hançeri saplamak için. Ama susarsın, sırtındaki hançere rağmen erkekler ağlamaz! Hançeri sokanın çekip çıkarması gerekir adam gibi ölmek için; adam gibi her şey, adam gibi..."

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Barıştılar

Üç ay önce ayrıldıklarını basın bülteniyle duyuran Bengü ve Akın Altan barıştı. İkilinin, önceki akşam evde çekilen pozlarını arkadaşları Instagram’da paylaştı.

BENGÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Burcu Esmersoy'dan evlilik sinyali

Burcu Esmersoy ile yakın dostu Ceyhun Yılmaz, önceki gün Kuruçeşme’deki Albüm adlı mekanın açılış partisindeydi. Bir süredir işadamı Sami Kiresepi’yle aşk yaşayan Esmersoy, özel hayatıyla ilgili sorulara yanıt verdi. Esmersoy'un, “Çok mutluyum, kendimi gerçekten iyi hissediyorum” dediği sırada araya giren Yılmaz, “Biz aşkı bulamadık, sen beter ol” diye bağırdı. Bu esprili çıkış karşısında gülmeye başlayan Esmersoy, evlilikle ilgili sorular üzerine de “Bence bu yaz sonunda evlilik olur” dedi.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN