Magazin gündeminden başlıklar

Çarşamba 22.05.2013 00:30
Magazin gündeminden başlıklar

Kavga olayına rağmen barıştılar

Sosyetik güzel Derin Mermerci, geçtiğimiz Ekim ayında oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sosyetik güzelle, Urgancıoğlu'nun ilişkisi sosyete ve sanat camiasında dedikodu kazanını kaynatmış, ikilinin yaşam tarzları ve Mermerci'nin önceki ilişkileri masaya yatırılmıştı. Çift tüm söylenenlere kulak tıkamış, her yerde el ele boy göstererek dosta düşmana cevap vermişti.

GURURUNDAN AYRILDI

Ocak ayında, çiftin mutluluğuna gölge düşmüş, eğlenmek için gittikleri bir barda Mermerci'nin başlattığı kıskançlık tartışması büyüyünce, olay Urgancıoğlu'nun Derin Mermerci'ye vurmasıyla sonlanmıştı. Dayak haberlerinin basına yansımasının ardından Mermerci ayrılık kararı almış, Kaan Urgancıoğlu ise tüm çabalarına rağmen ilişkiyi kurtaramamıştı.

GİZLİCE GÖRÜŞÜYORLAR

Ancak kadınlık gururu ağır bastığı için ayrılık kararı alan Mermerci kalbine söz geçiremiyor. Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre 4 aydır ayrı olan ikili, görüşmeye devam ediyor. Mermerci'nin eski sevgilisini hala çok sevdiği ancak basına yansıyan dayak haberlerinden sonra annesi Ender Mermerci'den veto yediği ise söylenenler arasında.

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"Garajımda yer kalmadı"

Porsche marka otomobiline binerken görülen şarkıcı Demet Akalın, ‘Yeni mi aldınız’ sorusuna “Hayır. Bende o kadar çok araba var ki, garajımda yer kalmadı artık“ diyerek şaşırttı. Akalın’ın garajındaki serveti merak konusu oldu.

Son yıllarda seslendirdiği parçalarla milyonların gönlünde taht kuran şarkıcı Demet Akalın önceki günyakın arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda bir araya gelip yemek yedi.

Porsche’si 500 bin TL

Yemek sonrasında sonderece neşeli bir şekilde mekandan ayrılıp yaklaşık 500 bin lira değerindeki Porsche Panamera’sına binerken görüntülenen Akalın’a gazeteciler, ‘Sizi bu arabanızla hiç görmedik, yenimi aldınız’ şeklinde bir soru yöneltince şaşırtıcı bir cevap aldı. Akalın, “Hayır yeni değil.Geçen yıl almıştım.O kadar çok arabam var ki, garajımda yer kalmadı. Tüm plakaları aynı olduğundan siz de karıştırıyorsunuz” dedi. Akalın, garajında hangi marka, kaç otomobil ve değerlerinin ne olduğunu açıklamaktan kaçındı.

Yıldız Tilbe’ye hayranlığıyla bilinen Demet Akalın’ın aracının içerisindeki Tilbe albümü dikkat çekti.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!