Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

  • Cuma 18.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Halil Sezai 15 günlük evliliğiyle ilgili ilk kez konuştu

Halil Sezai Paracıkoğlu'nun 23 Ağustos'ta evlenip 15 gün sonra da boşandığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı, boşanma haberinin medyaya yansıması üzerine, "Benim evliliğim gönlümde bitti, boşanma dilekçemi de mahkemeye sundum" dedi.

Sürpriz şekilde evlenen Halil Sezai'nin 15 gün sonra boşandığı iddiası ortalığı karıştırdı. "İsyan" şarkısıyla yıldızı parlayan Sezai, bir süredir ilişki yaşadığı bir enerji şirketinde yönetici asistanı olan Zehra Kaya ile geçen ay Bodrum'da evlenme kararı aldı. Nikâh, 23 Ağustos'ta Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde kıyıldı. Sürpriz nikâh haberi dün ortaya çıktı.

Aramızda özel bir ilişki kalmadı

Nikâhın kendisinden ve çiftin tüm yakınlarından gizli olarak bir günde karar verilip yapıldığını söyleyen Sezai'nin yapımcısı Ahmet Çelenk'in bu evliliğin sadece 15 gün sürdüğünü, çiftin anlaşmalı olarak boşandığını açıklaması magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Konuyla ilgili konuşan Halil Sezai ise, "Zehra ile anlaşarak avukatım aracılığıyla mahkemeye dilekçemi verdim. Aramızda özel bir ilişki kalmadı. Kimsenin zarar görmesini istemem. Evliliğimiz gönlümde bitti, dilekçem de mahkemede. Ben Zehra ve ailesinin zarar görmesini istemem. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım" dedi.

Kaynak: Hürriyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu isyan etti: Bırakın biraz nefes alalım

Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisi Sinem Kobal'la çıktığı İstanbul turu sırasında fotoğraflarının çekilmesine isyan etti!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, önceki akşam Tarabya sahilinde, Kobal'ın kullandığı araç içinde görüntülendi.

Radyoda çalan romantik şarkıya eşlik ederlerken patlayan flaşlar, ikiliyi rahatsız etti.

"Mevzu belli, ilişki belli"

Flaşların birbiri ardına patlamaya devam etmesi üzerine aracı sağa çektiren İmirzalıoğlu, şöyle dedi: "Yeter artık, bırakın biraz nefes alalım. Anormal bir durum yok ki, iki bekar insanız. Mevzu belli, ilişki belli. Arabamızdan inip evimize gideceğiz."

Yazı gezerek geçiren çift, son olarak Yunanistan tatline çıkmıştı.

Kaynak: Hürriyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk şatoda düğün yaptı

Futbolcu Alpaslan Öztürk'le evlenen Ebru Şancı, Belçika'daki tarihi bir şatoda düzenlenen düğününde üç farklı gelinlik giydi.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir'de nikâh masasına oturan manken Ebru Şancı ve Eskişehirsporlu futbolcu Alpaslan Öztürk, düğünü Belçika'daki 'Kasteel Den Brandt' şatosunda yaptı.

Törene çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik bir davetli topluluğu katıldı.

Şancı, tören öncesi Pronovias ve Elie Saab marka üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçti, eşiyle fotoğraf çektirdi.

Ünlü manken, şıklığını safir ve pırlanta takı setiyle tamamladı.

Kaynak: Hürriyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Deniz Seki için karar verildi

Anayasa Mahkemesi, 6 yıl 3 ay hapse mahkum edilen ünlü şarkıcı Deniz Seki'nin yaptığı bireysel başvuruyu reddetti.

Karar uyarınca Seki'nin durumunda bir değişiklik olmayacak. Seki, hükmün gereğini cezaevinde çekmeye devam edecek.

Seki, mahkumiyetinin hukuka aykırı yöntemlerle elde edilen delillere dayandırılması, delillerin eksik ve hatalı değerlendirilmesi ve ayrca kovuşturmanın kaldırılan mahkemelerce yapılması nedeniyle adil yargılanma hakkının ihlal edildiği iddiasıyla Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuruda bulunmuştu.

Yüksek Mahkeme, Seki'nin başvurusundaki kanuni hakim güvencesi ve tanık sorgulama hakkı ile delillerin elde edilmesi ve değerlendirilmesinin adil olmadığı iddiasını da "açıkça dayanaktan yoksun" bularak reddetti.

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Bülent Ersoy morgu açtırdı

Gazeteci Vehbi Dinçcan'ın vefat haberi üzerine hastaneye koşan Diva, morgu açtırarak ünlü gazeteciyi öpüp vedalaştığını söyledi.

Gazeteci Vehbi Dinçcan, önceki gün geçirdiği anjiyo ameliyatı sonrası vefat etti.

Haberi alan ünlü isimler Maltepe Devlet Hastenesi'ne akın etti. Dinçcan'ın ailesine taziye ziyaretinde gözyaşlarını tutamayan Bülent Ersoy, "Vehbi Bey benim için çok önemli biriydi. Ne kadar iyi bir insan olduğunu hangi kelimelerle anlatsam yetersiz kalır...

Hastaneye gittim. Morgu açtırdım. Tenekelerden çıkarttım onu. Sevdim, öptüm...

Daha önce Zeki Müren'i ve Osman Yağmurdereli'yi de öpmüştüm" dedi.

Kaynak: Milliyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Bergüzar Korel, sosyal medya hesabını kapattı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesaplarını kapattığını açıkladı.

Eşi Halit Ergenç'le Cihangir'de açtığı kafede görüntülenen Korel, sosyal medyada aleyhinde başlatılan linç kampanyası sonrası bu kararı aldığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin, "Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız, askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sen de yetiştiriyorsun bir tane, Allah büyüktür" mesajı üzerine isyan eden Korel, "Herkes sağduyulu olsun, zor bir dönem geçiriyoruz. Sosyal medya hesaplarımı sildim, hiçbir şekilde telefonumda onlarla zaman geçirmiyorum. Sağduyu eksikliği beni kırıyor. Sağduyuya ve birlik olmaya davet ediyorum. Avukatlarımız hepsiyle tek tek ilgileniyor" diye konuştu.

Halit Ergenç de sosyal medyada pek çok kişinin sahte kimliklerle kendilerine saldırdığını anlatıp eşine destek oldu.

Ardından Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel'in hazırladığı kahveleri gazetecilere ikram etti.

Kaynak: Hürriyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

Murat Varol, Deniz Akkaya'ya üç ay yaklaşamayacak

Deniz Akkaya, mahkemelik olduğu işletmeci sevgilisi Murat Varol için uzaklaştırma kararı aldı.

Şiddet gördüğü gerekçesiyle geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Polis Merkezi'ne giderek Murat Varol'u şikayet eden eski manken, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak koruma talebinde de bulundu.

Akkaya, eski sevgilisinin kendisine gönderdiği tehdit içerikli mesajları mahkemeye sundu. Mahkeme, Varol'un üç ay süreyle Akkaya'nın bulunduğu konuta ve çocuğuna da yaklaşmamasına karar verdi.

Karara itiraz eden Varol'un avukatı Mehmet Dedeoğlu dilekçesinde şu iddialara yer verdi: "29 Ağustos günü taraflar arasında küçük bir münakaşa yaşandı. Ancak bu tartışma karşılıklı atışmaya dönüştü. Müvekkilim, deniz akkaya tarafından ağza alınmayacak cümlelerle taciz edildi.

Akkaya'yı ikaz eden müvekkilim 'Artık bu ilişki bitti' dedi. Bunun üzerine Akkaya, 'Ben istemeden hiçbir şey bitmez. Gör bak sana daha neler yaşatacağım. Herkese rezil olacaksın' diye tehdit etti.

Taraflar arasındaki itişip kakışma anında Varol, Akkaya'yı kolundan tutmuş, Akkaya kurtulmak isterken duvara çarpmıştır.

Buna rağmen Akkaya karakola giderek müvekkilin kendisine şiddet uyguladığı izlenimini yaratacak şekilde asılsız iddialarda bulunmuştur.

Tüm bu nedenlerle mahkemece verilen tüm tedbir taleplerinin kaldırılmasını talep ederiz."

Ancak mahkeme, Varol'un tedbire itiraz talebini yerinde bulmayarak reddetti.

Kaynak: Hürriyet

Magazin Gündeminden Başlıklar 19 Eylül 2015

İdo'dan asker selamı

İdo Tatlıses, önceki gün Akmerkez'de arkadaşlarıyla buluştu.

Çıkışta soruları yanıtlayan İdo, şehit haberlerinden duyduğu üzüntüyü dile getirerek "Şehit ailelerine sizin aracılığınızla başsağlığı diliyorum, Allah sabır versin" dedi.

Bu sözlerin ardından da objektifler önünde asker selamı verdi.

BİZE ULAŞIN