Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

"6 aydır gelinlik bakıyorum"

Geçtiğimiz aylarda Tolga Güleç'le nişanlanan Yeliz Şar, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Hızlı hızlı yürürken bir yandan da nişanlısı Tolga Güleç’le telefon görüşmesi yapan Şar, gazetecileri görünce "Aşkım kapatmam gerek" diyerek telefonu kapattı. Siyah elbisesiyle dikkat çeken güzel oyuncu evden aceleyle çıktığını, bir arkadaşına gitmesi gerektiğini ve bu yüzden de üzerine pek önem göstermediğini söyledi. Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın haberine göre; düğün tarihini hakkında da açıklama yapan oyuncu, Tolga Güleç’in doğum tarihi olan 20 Eylül’de düğünlerinin olacağını söyledi.

Gazetecilerin düğün hazırlıkları hakkındaki sorularına ise Şar, çok heyecanlı olduğunu ve zor geçtiğini söyledi. Konu gelinliğe geldiğinde ise bir itirafta bulundu. "Biz 8 aydır beraberiz ancak ben evleneceğimizi bilir gibi 6 aydır gelinlik bakıyorum. Ben gelinliğimi daha seçmedim ama şöyle şık ve sade olacak. Prensesler gibi olacağım." dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

"Bu yaptığı çok ayıp"

Oya Aydoğan'ın "Müslüm bana çok aşıktı, sette peşimden ayrılmıyordu" sözlerine Gürses'in 30 yıllık hayat arkadaşı Muhterem Nur'dan sert cevap geldi.

Telefonla katıldığı '2.Sayfa' programında iddialara yanıt veren Nur, "33-34 sene önce olan bir macera Müslüm öldükten sonra mı çıkıyor? Hayret bir şey! Reklam yapmak için eşimin ölümünü mü beklediler? Cevap veremeyeceği için mi? Çok ayıp böyle şeyler. Müslüm ile 30 yıldır beraberdik. Mahşere kadar da beraber olacağız. O çok saygılı bir insandı. Hayatından bir çok insan geçmiştir. Filmleri vardı. İnsanlar film çevirirken birbirlerine fazla yaklaşırlar. Bazen de ileri giderler. Oya ile olan ilişkisi de şöyle oldu, bir gün çalıştığımız sete geldi.  'Zeytin Gözlüm' filmini çekiyorduk. Müslüm Bey oraya geldi. Bir olay oldu. Oya'yı dövme olayı oldu falan. Oya ile bir arkadaşlığı olmuş ama aşık diye bir şey yok. 2-3 günlük arkadaşlıkları olmuş." dedi.

"Kimsenin elinden kimseyi almadım" diyen Muhterem Nur sözlerine  "2-3 sene sonra da ben karşılaştım. Yalnızdım, yalnızdı... Beraber olduk. Müslüm aradığı kadını bulana kadar aşık olmadı. 23-24 yaşında bir adamın aşkından ne olur?  Eşim mezara girdikten sonra çıkıp yanıt veremeyecek, yanıtlayamayacak. O yüzden böyle reklamlara başvuruluyor. Ölmüş insanlar böyle şeylere alet edilmemeli. İnsanlar oynadıkları rolün etkisi altında kalabilirler veya öyle zannedebilirler. arkadaşlık olabilir de aşık olmak başka bir şey. Senelerden beri Oya bunu yapıyor ama ben cevep vermiyorum. Müslüm de "olmadı öyle bir şey" diyordu. Hiç bir zaman yaptığı ile övünen bir insan değildi. Hayatından geçen insanları bile saklıyordu.  Neden Müslüm'ü seçti? Yunus Bülbül vardı...  Bulut Aras vardı... Neden onları anlatmıyor da Müslüm'ü seçiyor? Müslüm'ün adı öne geçince reklam kanalı oldu." açıklamasını yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

"80 yaşında bir adamla gibiydim"

Bekir Ünlüataer'den kısa bir süre önce ayrılan Nilgün Belgün herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Ece Vahapoğlu'nun sunduğu 'Uzun Lafın Kısası' programına konuk olan Nilgün Belgün, yakın zamanda noktaladığı son ilişkisi ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

'BAKMAZ OLAYDIM'

Bekir Ünlüataer'le tanışmasında Ece Vahapoğlu''nun rolünün çok büyük olduğunu anlatan Nilgün Belgün, 'Bekir'i ilk senin programında gördüm. Bakmaz olaydım. Sorumlusu sensin. Zap yapıyordum evde senin programın çıktı. İki kişiyle konuşuyordun.
 
Senin programında beğendim. Sadece erkek olarak değil, müziklerini çok beğendim. Tesadüf bu ya bir şeyi çok istersin de olur. Mesut Yar'ın doğum gününde de yan yana düştük, ondan sonra başladı. İlk nereden dediler, Ece Vahapoğlu'nun programında başladı dedim ama çok yazılmadı bu ayrıntı' diyerek ilişkisinin başlama öyküsünü anlattı.

'80 YAŞINDA BİR ADAMLA GİBİYDİM'
 
Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi ile aralarında yaş farkı olmasına rağmen kendisinin daha hareketli olduğunu söyleyen Belgün 'Evde onun Türk Sanat Müziği çalıştığı bir oda vardı. Ben de Latin müziği dinlerim. Benim içime fenalık geliyordu dümtek dümtekle.
 
80 yaşında bir adamla gibiydim. Latin dinleyerek gençliğime dönüyordum. Aralarında yaş farkı var dediler ama o benden daha yaşlıydı' diyerek biten ilişkisinin ayrıntılarını da samimiyetle paylaştı.

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Pozların en güzeli benden

Annesi ile Alaçatı'da tatil yapan Tuğba Özerk, gazetecilere teminat verdi: "Bu yaz en güzel pozları ben vereceğim, rahat olun!"

TUĞBA ÖZERK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

2 milyarlık hüviyet

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Petek Ertüre, cuma günü doğum yaptı. İşadamı, aynı gün bebeği nüfusuna aldı. Minik Ali Ege; artık 2.1 milyar doların varislerinden biri!

OĞLUNA KENDİ ADINI VERDİ

Ağaoğlu Ailesi genişledi! Petek Ertüre, cuma günü doğum yaptı; Ali Ağaoğlu 59 yaşında bir kez daha baba oldu. Büyük sevinç yaşayan işadamı, aynı gün nüfus dairesine koşarak kendi adını verdiği oğlu Ali Ege'yi nüfusuna geçirip ona hüviyet çıkardı. Türkiye'nin en zengin 10'uncu adamının varisleri çoğaldı.

TOPLAM 5 ÇOCUK

2.1 milyar dolarlık servetin sahibi olan Ağaoğlu'nun Ali Ege ile birlikte toplam 5 çocuğu var. Bu çocuklardan ikisi resmi eş Semra Hanım'dan, biri Ayten Alpar, diğeri ise Burcu isimli sevgililerinden.

PETEK ERTÜRE-ALİ AĞAOĞLU ÇİFTİNİN FOTOOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Rüzgar Erkoçlar'ın bıyıkları çıktı

Ameliyatla erkek olan Rüzgar Erkoçlar, önceki akşam sevgilisi Aylin Tunceli ile birlikte Cihangir'de yemek yedi. Fotoğrafları çekilirken rahatsız olan ve gazetecilere tepki gösteren Erkoçlar'ın yeni çıkmaya başlayan bıyıkları ve sakalları dikkat çekti.

Kaynak: Habertürk

RÜZGAR ERKOÇLAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Nur Yerlitaş'ın anne acısı

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, uzun zamandır tedavi gören annesi Saadet Yerlitaş’ı kaybetti. Cenaze namazı önceki gün Levent Camii’nde kılındı. Hürriyet'ten İbrahim Şahin'in haberine göre; sanatçı dostları, ayakta durmakta güçlük çeken ve caminin bahçesine sandalye ile getirilen Yerlitaş’ın yanındaydı. Ebru Gündeş de zor gününde ünlü modacıyı yalnız bırakmadı, uzun süre onu teselliye çalıştı. Bu arada cenazede bulunmayan Sibel Can’ın ise Nur Yerlitaş’ın evinde mevlüt hazırlıklarıyla ilgilendiği öğrenildi.

CENAZE TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN! 

Magazin gündeminden başlıklar

Demet Akalın'ın tweet'i kavga çıkardı

Şarkıcı Demet Akalın, şarkısı çaldığı sırada konuşmaya devam eden Best FM dj'i Cem Arslan'a Twitter'dan isyan etti. Sayfasına "Abi bırak da şarkı çalsın" yazan Akalın'a ünlü dj canlı yayında yanıt verdi.

"Demet Akalın bize mesaj atmış" diyen Arslan, ardından "Mesajda 'Abi bırak da şarkım çalsın' yazmış. Bizim yayın saatimizde benim konuşmam Demet Akalın'ın şarkısından çok daha önemli. Demek ki neymiş, bir daha Demet Akalın çalmayacakmışız. Şarkıyı dinlemek isteyen gitsin albümü alsın. Bizde artistliğe prim yok" açıklaması yaptı.

BİZE ULAŞIN