Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

  • Pazar 20.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi el ele

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman dün Bebek'te bir otelden çıkarken görüntülendi.

Aşklarını uzun süre gözlerden uzak yaşayan ünlü çift, artık basından kaçmıyor.

Mekandan el ele çıkan Tolgahan ve Almeda hızla lüks minibüslerine binmeye çalışırken basın mensuplarına selam vermeyi ihmal etmedi.

Kaynak: Ayaklı Gazete

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Sinem Kobal 80'li yıllara dönüyor

Son olarak Gönül İşleri dizisiyle seyirci karşısına çıkan Sinem Kobal, yeni dizisinin çekimlerine başladı.

Kobal, Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Analar ve Anneler'in çekimi için kamera karşısına geçiyor.

Ay Yapım, Sinem Kobal'ın sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu'nun da Karadayı projesine imza atmıştı. 80'li yıllarda geçen dizi, sağ sol çatışmasını konu alıyor.

Berkun Oya'nın yazdığı dizide Sinem Kobal, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Binnur Kaya ile beraber rol alıyor.

10 gündür sessiz sedasız kamera karşısına geçen Sinem Kobal, bu sabah bu pozu verip reklam yüzü olduğu markanın kampanyasıyla ilgili duyuru yaptı.

Kaynak: Uçankuş

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Utangaç aşıklar kaçamadı

Birlikte rol aldıkları dizide tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ile Seray Kaya önceki gün Bebek'teydi.

Gazetecileri fark eden ikili, birden yolun diğer tarafına geçti. Görüntü vermemekte ısrarcı olan Kaya, durumdan kurtulamayacağını anlayınca sonunda pes edip poz verdi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Kemal Gülman ile Feryal Gülman yine birbirlerine girdi

200 milyon liralık boşanma davaları ile gündem olan Gülman çifti, boşandıktan sonra birbirlerine girdi. Kemal Gülman, 'Malları onun üstüne yapmakla aptallık ettim" dedi. Feryal Gülman ise isyan etti.

KEMAL BEY ŞAŞIRTTI
Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman kendisine ihanet ettiği iddiasıyla 23 yıllık eşi Kemal Gülman'a, iki sene önce boşanma davası açmıştı. Fakat Feryal Gülman'ın 200 milyonluk tazminat talebine karşın mahkeme her iki tarafında tazminat talebini reddederek; Gülman çiftini geçtiğimiz ay boşadı. O günden sonra sessizliğini koruyan ikiliden Kemal Gülman, önceki gün gazetecilere eski eşi hakkında şunları söyledi:

FERYAL MENOPOZDA
"Ben o kadını sevdim ve tüm mal varlığımı onun üzerine yaptım. Bebek'teki yalı şimdi 60 milyon dolar eder. Benim elimde bir sürü evrak var; o mal da onda kalmayacak. Feryal, şimdi gelmiş 55 yaşında menopozda bir kadın, size söylüyorum arkadaşlar sizin paranız olsa menopozda bir kadın mı alırsınız? Yoksa 25 yaşındaki manken gibi birisini mi alırsınız? Ben de işte aynısını yapıyorum ama artık evlenmek yok."

CEVAP GECİKMEDİ
Bu ağır sözlere Feryal Gülman önceki gün instagram'dan şöyle cevap verdi: "Öncelikle 55 yaşında değil, 49 yaşındayım. 40 yaşından sonra kadının yaşam hakkı bile yok. Şu an Maslak'ta çalıştığı iş merkezinin mimari projesi bile bana ait. 'Sevip güvenip üzerine mal yaptım' diyor. Bu nasıl oluyor. İnsanlar düşünüyor mu? Acaba... Bunca yıllık evlilik birliği 19 yaşında bir evlat. Dilerim ki hiçbir kadın bu sözlere maruz kalmaz."

Kaynak: Takvim

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Gülben Ergen: Mustafa ölüyü diriltir

Gülben Ergen, 'Şıkır Şıkır' şarkısı yüzünden davalık olduğu Mustafa Sandal'la buzları artık eritti.

19 Ekim'de çıkartacağı albümün telaşında olan ve jüri arkadaşı Mustafa Sandal'la stüdyoya giren Ergen, oldukça heyecanlı.

Mustafa Sandal'la yeniden barıştıkları için mutlu olduğunu söyleyen Ergen, "Mustafa ölüyü diriltir, baygını ayırtır. Dehşet enerjisi var" diyerek partnerine övgü yağdırdı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Sertab Erener'in günahı ne?

Demir Demirkan, 'Günahı Boynuma' adlı yeni şarkısının reklamını Sertab Erener'le yapmak istedi. 18 yıllık eski aşkının kendisini depresyona sürüklediğini dahi söyleyen Demirkan'a ünlü-ünsüz tüm kadınlar oldukça öfkeli!

Demir Demirkan, yeni albümünün reklamını yapmak için Sertab Erener'le yaşadığı 18 yıllık aşkı deyim yerindeyse çöpe attı! Erener'in 2 ay konuşma yasağı koydurttuğu Demirkan, yasak biter bitmez röportaj verdi. Erener'le ilişkisinin son döneminde 'antidepresan ilaçlar' kullanmaya başladığını hatta bu yüzden panik atak bile olduğunu söyleyen Demir Demirkan, daha da ileri gitti!

'AYRILMASAYDIM ÖLECEKTİM'
"Sertab Erener'le birlikteyken yaşayan bir ölüydüm" diyen şarkıcı, ekledi: "Kıyakçılığın sonu ayakçılık gibi bir şeye dönüştü. Ben sonunda Sertab'ın nesi olduğumu bilemez hale gelmiştim, sevgilisi miyim, iş arkadaşı mıyım, ortağı mıyım, çalışanı mıyım, elemanı mıyım? Eğer ayrılmasam ölecektim!"

'BEŞİK KERTMESİ GİBİYDİK!'
Demir Demirkan, 18 yıllık ilişkisi için "Beşik kertmesi gibi bir şeydi" deyip yaşadığı aşkı 'proje birlikteliğine' benzetti. Demirkan, "Günahı Boynuma" isimli yeni şarkısını Sertab Erener'den ayrıldıktan sonra kendisine yapılan eleştiriler üzerine yazdığını söyleyerek de asıl amacına ulaştı. Albüm tanıtımı için hem kendisini hem de Sertab Erener'i küçük düşüren şarkıcıya, kadınların tepkisi ise büyük.

Esra Erol'un Demirkan için yazdıklarına katıldığını söyleyen Demet Akalın, ekledi: "Ayıp be kadın daha yeni evli. Kendisinin gerçek yüzünü görmüş olduk" dedi.

YUH!
Türkiye'nin en çok izlenen kadın programına imza atan Esra Erol da Demir Demirkan'ın açıklamalarına tepkisiz kalamadı. Erol, Demirkan için şöyle dedi: "18 yıllık ilişkisi Sertab Erener için 'beşik kertmesi gibiydi' demiş. 18 yıl aklı neredeymiş acaba! 18 yıl dile kolay bir şeyler yaşayacak, sonra da 'proje birlikteliği' diyeceksin yuh! İnsan kendine hakaret etmez! Sinirle okudum röportajı! Kadınlar çok daha güçlüler, ilişkilerin başlangıcı ve bitişinde yaşadıklarının arkasında duyguları ile hareket ediyorlar! Pazarlıkçı olan
sanırım böyle erkekler!"

KADINLAR BOMBALADI
Böyle ayrılınca hiç susmayan sevgili, düşman başına.
Psikiyatristim ve 10 yıldır bu alandayım. Panik atağın ayrılıkla geçtiğini ilk kez Demir Demirkan'dan duydum!
Adamın söyledikleri tam bir skandal. Bir 'adam' kendisine ancak bu kadar zarar verebilir. Saygımdan da hala 'adam' diyorum.
Beşik kertmesi olurken aklı neredeymiş? Yeni projeleri için reklam kokan işler.
Demir Demirkan da olsan, kalıcı bir tarzın da olsa iyi işler de yapsan olmayınca olmuyor şu adamlık! Yeter ki onursuz olmasın aşk...
Benim bile kalbim kırıldı okurken...
Yeni evlilik yapmış, eski sevgili ile magazin üzerinden reklam yapmak iğrenç!
Allah kimseye Demir Demirkan hadsizliğinde eski sevgili vermesin.

Kaynak: Takvim

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Ekin Türkmen'in düğün öncesi havuz keyfi

Önceki akşam Bodrum'da Birol Namoğlu'yla evlenen Derya Beşerler'in nikâh şahitliğini yapan Ekin Türkmen, merasim öncesinde Türkbükü'ndeki Ece Hotel'de görüntülendi.

Genç oyuncu, sıcak havada havuza girerek serinledi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 21 Eylül 2015

Berrak Tüzünataç: Osmanlı'yı yalayıp yuttum

Filinta dizisinin kadrosuna dahil olan Berrak Tüzünataç, "Osmanlı'yı yaladım yuttum dersem İlber Ortaylı beni öldürebilir" dedi.

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen Berrak Tüzünataç, Filinta dizisine katıldı.

Son dönemde Muhteşem Yüzyıl da dahil Osmanlı dönemini anlatan dizilerde boy gösteren Tüzünataç, Osmanlı tarihini iyi bildiğini belirterek şunları söyledi:

İLBER ORTAYLI FALAN BENİ ÖLDÜREBİLİR

"Osmanlı'yı yalayıp yuttum dersem İlber Ortaylı falan beni öldürebilir. Ama eğitim sisteminin verdiğinden çok daha fazla bilgiye sahip oluyorsun. Osmanlı tarihinin özellikle çalıştığım kısımlarına hakimim diyelim."

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN