Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Aşıklar Çeşme'de

Emre Kınay, oyuncu sevgilisi Gamze Karaman ile Çeşme’de tatil yaparken görüntülendi. Çeşme Sole Mare Beach Club'da baş başa tatil yapan ikili, gözlerden uzak olmayı tercih etti. Denize girmek yerine kendileri için ayrılan locada oturan ve bol bol sohbet eden ikili, cep telefonlarını da ellerinden hiç düşürmedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bizde yalan olmaz!

Haluk Levent, Beyoğlu'ndaki Club Zarife'de iki kadınla eğlendi. Çıkışta görüntülenen kadınlar yüzlerini kapatıp büyük panik yaşadı. Araçtan inen ünlü rock'çı şu açıklamayı yaptı: "Bizde yalan olmaz. Kızlar; yönetici, sponsor arkadaşlar. Sizden kaçmıyorduk, her şey ortada!"

HALUK LEVENT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

4 aylık hamile

19 Mayıs’ta İstinye Urza Restoran’da evlenen Boncuk Yılmaz ve Fethi Kantarcı, büyük heyecan yaşıyor. Yılmaz’ın dört aylık hamile olduğu, nikah işlemlerini de bu gelişmenin hızlandırdığı ortaya çıktı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni motosikleti ile sokaklarda

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün kız kardeşi ile birlikte Etiler'de bir restoranda yemek yedi. Yeni aldığı ve geçici plakalı Harley Davidson motosikletiyle ilk kez görüntülenen Tatlıtuğ, mekandan ablasıyla birlikte ayrıldı.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Amerika'ya gitmemiş

Amerika’ya gittiği yazılan Şeyma Subaşı, İstanbul’da ortaya çıktı. Subaşı, önceki gün Ulus 29’da Mert Vidinli ile çektirdiği fotoğrafı Instagram’da paylaşarak Türkiye’den ayrılmadığını herkese ilan etti.

ŞEYMA SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gözyaşları içinde alyansını çıkardı

Eşine şiddet uyguladığı iddia edilen Oktay Kaynarca, reklamcı eşi Melek Angun'dan tek celsede boşandı. Hakimin boşanma kararını vermesiyle birlikte Angun gözyaşları içinde parmağındaki alyansı çıkardı. Adliyenin ayrı kapılarından çıkan ikili basının görüntü aldığı sırada yan yana geldi. Basın mensuplarının, "Üzüldük, şu anda da Melek hanım da geliyor bu tarafa doğru" şeklindeki ifadesi üzerine Kaynarca, "Tamam trajik hale getirmeyelim" dedi.

Oktay Kaynarca ile eşi Melek Angun, çifti geçimsizlik nedeniyle evlilikleri bir yılı doldurmadan boşandılar. İstanbul 10. Aile Mahkemesi'nde Oktay Kaynarca ile Melek Angun hakim karşısına çıktı. Her iki tarafın avukatları da hazır bulundu. Duruşmada önce Oktay Kaynarca'nın özel şoförü Ayhan Demir ile Melek Angun'un arkadaşı Başak Yücel Koca tanık olarak dinlendi.

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Tanık Ayhan Demir, "Taraflar arasında şiddetli geçimsizlik var. Araç kullandığım için konuşmalarına birebir şahit oluyorum. Melek Hanım, Oktay Bey'e 'Ya kardeşim diyecek ya da ben gideceğim' dedi. Kalp kırıcı şeyleri çok duymadım. Ama aile fertleri arasındaki her şeyi duyuyordum. Bir gün Oktay Bey'in evine gittik. Kapı açılmadı. Melek Hanım, kapıyı içerden kilitlemiş. İçeri giremeyince ofisten anahtarı alıp geldik. O zaman da evde kimse yoktu. Taraflar yaklaşık 2-3 aydır ayrılar. Kız kardeşi, Oktay Bey'in işyerinde çalışmaktadır. Oktay Bey kızkardeşine, bütün çalışanlarına olduğu gibi düşkündür. Bu olaylar nedeniyle taraflar ayrılar ve halen bu ayrılık devam etmektedir." dedi.

Angun'un tanığı Başak Yücel Koca da, "Oktay Bey ile Melek Hanım'ın çok eskiden arkadaşlıkları vardır. O zamanki sorunlar aşılamamış. Daha çok fikir çatışmaları vardır. Ufak bir şeyden kavga büyüyüp çözülmez durum alıyordu. Mobilya ve yemek mevzuları bile kavganın kaynağıydı. Evlilikten önce bu tartışmalar yoktu. Melek Hanım, Oktay Bey'in ailesiyle görüşüyordu. Evlendikten sonra ezilen hep Melek Hanım oldu. Uyuşmazlıkların bir nedeni de mali konulardır. Tekrar bir araya gelmeleri, daha sonra çok daha büyük sorunlara neden olur. Oktay Bey, kendi fikirlerini kabul ettirmek için Melek Hanım'ın söylediklerine 'sen bilmezsin, karışma' şeklinde cevaplar verirdi." diye konuştu.

Hakimin, Oktay Kaynarca'ya söz vermesi üzerine Kaynarca, "Hiç konuşturmasanız sayın hakim" diyerek konuşmak istemedi. Bunun üzerine hakim, taraflara boşanma taleplerinin olup olmadığını sorunca Kaynarca ve Angun, "Maddi ve manevi tazminat, nafaka, katılma alacağı gibi taleplerimiz yoktur. Bir araya gelerek müşterek hayatımızı sürdürmek istemiyoruz. Bu haklarımızdan feragat ediyoruz." dediler. Mahkeme de davayı kabul ederek tarafların boşanmasına karar verdi.

Mahkemenin boşanma kararının ardından Melek Angun gözyaşlarına hakim olamadı. Hakimin 'tarafların boşanmalarına karar verildi' sözlerinin ardından gözyaşlarını tutamayan Angun, bir yandan da alyansını çıkardı.

Davanın ardından taraflar adliyenin farklı kapılarından çıktı. Ancak Kaynarca'nın basın mensuplarının sorularını cevapladığı sırada Angun'da aynı bölgeye geldi. Bu sırada basın mensuplarının, "Biz de üzüldük, şu anda da Melek Hanım da geliyor bu tarafa doğru" şeklindeki ifadeleri üzerine Kaynarca, "Tamam trajik hale getirmeyelim" şeklinde konuştu.

Bu konuyla ilgili kısa bir şey söyleyeceğini belirten Kaynarca, "Bu konuyla ilgili hiç konuşmadım konuşmayacağım da. Benim bugüne kadar söylediklerimin toplamı sevdaya dairdir. Sevda bana göre namustur. Bizim namus olarak belirlediğimiz, bizim için ne söylediyse başımızın üstünde yeri vardır. Söylediklerimizden hiçbir şekilde geri durmayacağız ama onların söylediklerini de başımızın üstünde tutacağız. Değil 6 yıl ben müebbete razıyım." dedi.

Kaynarca, eşini darp ettiği iddialarına cevap vermedi. 'Dayak atıldığı, boğazının sıkıldığına dair Angun'un şikayeti olduğu sorulan Kaynarca'nın avukatı, "İnfial halinde olduğunu, aile içi bir tartışmadan dolayı bir sinir anında kızgınlıkla bunu yaptığını söyledi. Şikayetinden vazgeçti." cevabını verdi.

Melek Angun da, "Yazılan çizilen şeylerin yüzde 90'ı gerçeği yansıtmıyordu. Kısmet bugüne kadarmış. Daha fazla bir şey demek istemiyorum. Biz çok severek evlendik." ifadelerini kullandı.

Magazin gündeminden başlıklar

Bu adamın çocuğunu doğurmam!

Meltem Cumbul'un geçen yıl nikah masasına oturduğu işadamı Alican Özbaş'la evliliği dokuz ay sürdü. GÜNAYDIN; Cumbul ve Özbaş'ın ayrılmasının ardındaki dört nedene ulaştı.

Meltem Cumbul; geçtiğimiz Ağustos ayında, kendisinden 14 yaş küçük işadamı Alican Özbaş ile Kuşadası'nda sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu uzun sürmedi. Geçen ay eşi Alican Özbaş'ın bir davette kıskançlık yüzünden kavga çıkarması bardağı taşıran son damla oldu ve Meltem Cumbul önceki gün boşanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. GÜNAYDIN; ünlü oyuncunun boşanmasının ardındaki dört nedeni ortaya çıkardı:

PSİKOLOJİK ŞİDDET VAR
Ünlü oyuncunun, yakınlarına; herkesi ve her şeyi göze alarak sürpriz bir şekilde evlendiği Alican Özbaş'ı evlendikten sonra tanımakta güçlük çektiğini anlattığı öğrenildi. Özellikle Özbaş'ın çok alkol aldığını ve bu yüzden 'psikolojik şiddet' gördüğünü belirten Cumbul; bu psikolojik şiddetin ve tartışmaların, darba dönüşmesinden korkup evden ayrılma kararı almış.

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Meltem Cumbul yaklaşık bir ay önce Bursa'da bulunan bir arkadaşının yanına yerleşti. İlişkisinin akıbeti hakkında herkesten uzak karar vermek isteyen Meltem Cumbul, kimseyle görüşmedi. Bu dönemde Alican Özbaş, eşine ulaşmak istese de, bu mümkün olmadı.

Meltem Cumbul'un, eşinden ayrı kendini dinlediği dönemlerde çoğu kez "Ben böyle bir hatayı nasıl yaptım? Bu kişiyle nasıl evlendim?" diyerek özeleştiri yaptığı da öğrenildi.

TANIMAKTA ZORLANDI
Alican Özbaş'ın bir gece gazetecilere "Olmuyor arkadaş olmuyor... Benden kaynaklanan bir sorun değil. Çocuk istiyoruz ama olmuyor" sözleri büyün yankı bulmuş ve bunun üzerine tüm oklar Meltem Cumbul'a çevrilmişti. Ancak bu olayın gerçek nedeni de ortaya çıktı. Cumbul'un, eşi Alican Özbaş'ı zamanla tanımakta güçlük çekip birçok sıkıntı yaşaması üzerine yakın çevresine "Bu adamın çocuğunu asla doğurmam" diyerek dert yandığı öğrenildi.

HER İKİSİNİN DE İKİNCİ EVLİLİĞİ
Ünlü oyuncu Meltem Cumbul ilk evliliğini; 2003 yılının Nisan ayında ünlü mimar Çağlayan Tuğal ile yapmıştı. Çift, 2005 yılının Haziran ayında tek celsede boşanmıştı. Alican Özbaş ise 2009 yılında cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Nurettin Hasman'ın fotoğrafçı kızı Merve Hasman ile evlenmişti. Ne var ki çiftin evliliği dört ay sürmüştü.

Magazin gündeminden başlıklar

Yüzünde güller açıyor

Ünlü aktör Tom Cruise ile altı yıllık evliliğini 2012'de sonlandıran KAtie Holmes, söyletilere göre kalbini yeni bir aşka açtı. İddialara göre, Holmes bir süredir Kanadalı aktör Luke Kirby ile flört ediyor. Mania Days adlı filmde birlikte kamera karşısına geçen ikilinin senaryo gereği başlayan yakınlaşmalarının gerçek hayata taşındığı konuşuluyor. Holmes ve Kirby, bir çekim gününün ardından birlikte akşam yemeğine çıktı. Tom Cruise'dan ayrıldığı sıralarda yüzünden düşen bin parça olan Holmes'un son günlerde neşeli olması da bu iddiaları güçlendiriyor. Holmes ve Kirby aşk iddiaları hakkında konuşmamayı tercih ediyor. 1978 doğumlu Luke Kirby, son olarak başrolünü Michelle Williams ile paylaştığı Take This Waltz filmiyle gündeme gelmişti.

BİZE ULAŞIN