Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

  • Pazartesi 21.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu'ndan 'boşanmıyoruz' mesajı

Önceki yıl birlikte rol aldıkları dizide yakınlaşıp yaz sonu evlenen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu çiftinin son dönemde arasının bozuk olduğu ve ayrıldıkları kulaktan kulağa yayılmıştı.

Ancak şu günlerde iş yoğunluğu nedeniyle ayrı kalan çift, pazar günü oturdukları semt olan Galata'da beraber çektirdikleri fotoğrafı paylaşarak söylentileri boşa çıkardı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Demet Akalın'dan Merve Boluğur'a 4 bin 500 TL'lik takı

Demet Akalın 25 Ağustos'ta evlenen Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un düğün hediyesini verdi.

Geline 4 bin 500 TL değerinde beşi bir yerde taktı

Bonkörlüğüyle tanınan Demet Akalın önceki sabah da yakın dostlarına Bebek'te kahvaltı ziyafeti verdi.

Demet Akalın ile eşi Okan Kurt'un, Mercedes otomobillerinin plakasında kızları Hira'nın adının harfleri (HRA) vardı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Sneijder bebek odası için 100 bin TL harcadı

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'ın eşi, oyuncu Yolanthe Cabau 7.5 aylık hamile.

Yolanthe 1 ay önce "Bebeğinizin cinsiyeti nedir?" diye soran habercilere "Öğrendik, ama bize kalsın. Söylemek istemiyoruz" demişti.

Çiftin bir oğlu olacak. Sneijder'ın ilk eşinden de 9 yaşında Jessey adlı bir oğlu var. Jessey, Hollanda'da yaşıyor.

İstanbul, Maçka residence Armani'nin 12. katında oturan çift bebek odası için hiçbir masraftan kaçınmadı. Yeni doğacak oğullarının odası için 100 bin TL harcadı.

Odanın özelliği şu; boyasından mobilyasına kadar tüm malzemesi doğal. Bu arada Sneijder oğlunun Hollanda'da dünyaya gelmesini istedi. İstanbul'daki özel hastaneler bebeğin doğumunu üstlenmek için yarışta.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Aslıhan Güner müjdeyi verdi

Güzel oyuncu Aslıhan Güner, önceki akşam Aqua Florya AVM'deydi. Kendisine gelen dizi ve film projelerini değerlendirdiğini söyleyen Güner, "Yakında büyük sürprizler yapabilirim" diyerek hayranlarına müjde verdi.


Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Ahu Aysal'ın uzay hayali suya düştü!

Sosyetik iş kadını Ahu Aysal'ın uzaya gitme hevesi kursağında kaldı. 95 bin dolar ödeyip uzay yolculuğu için gün alan Aysal'ın hayalleri şimdilik suya düştü.

Ahu Aysal'ın uzay yolculuğu hevesi kursağında kaldı. 95 bin dolar para ödeyip uzaya çıkmak için gün alan Aysal'ın hayalleri şimdilik suya düştü. 2008 yılında uzay turizmi amacıyla Hollanda'da kurulan Space Expeditions (XCOR) adlı şirketin 2014 yılında başlatacağı uzay yolculukları için Türkiye'den de ilk bileti Les Ottomans Otel'in sahibi Ahu Aysal almıştı. Ancak şirket projenin 2017'ye ertelendiğini açıkladı.

Aysal, bir türlü gerçekleşmeyen uzay macerası için "Geçtiğimiz gün Space Expeditions'tan mektup aldım. Seyahatimin 2017'ye ertelendiğini yazıyordu. Oldukça moralim bozuldu. Şu anda hayatımda tek yapmak istediğim şey astronot olmak" dedi.

'VIRGIN'İN KAZASI BİZİ ETKİLEDİ'

Ahu Aysal, projenin neden ertelendiği sorusuna "En büyük sorun bu sene Virgin'in yaşadığı kazaydı. Biliyorsunuz bu senenin başında Virgin'le giden iki kişi çakıldılar. Çalışmaların daha bir titizlikle yapılması için uçuşlarımız başlamadan durdu" şeklinde cevap verdi.

Uzay seyahatinin en büyük hayali olduğunu söyleyen Aysal, "Paramı geri almayı hiç düşünmedim. Paramı alıp bankaya mı koyayım. En büyük hayalim bu benim. Sonuna kadar bekleyip sonunda astronot olacağım" dedi.

Kaynak: Habertürk

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Hacı Sabancı'ya böyle poz verdi

Magazin dünyasının gözde çifti Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı da bayramı yurt dışında geçirecek. Önceki gün sosyetik aşkıyla Hong Kong'a giden güzel manken, Disneyland'da Hacı Sabancı'nın objektifine işte böyle poz verdi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Seren Serengil ve Engin Akyürek o iddia hakkında konuştu

Seren Serengil ve Engin Akyürek, haklarında çıkan haberlerle ilgili olarak sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yaptı.

Oyuncu ve sunucu Seren Serengil'in Engin Akyürek hayranlığı, yakışıklı yıldızı bezdirdi. İddiaya göre Serengil, tanışabilme umuduyla Akyürek'in gittiği yerlere gidiyor.

Engin Akyürek, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Uluslararası Seul Drama Ödülleri'nde 'en iyi erkek oyuncu' ödülünü aldı. Bu ödüle en çok sevinenlerden biri de Akyürek'e hayranlık duyan Seren Serengil oldu. Oyuncunun fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Serengil, o karenin altına "Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz" yazdı ve mesajının sonuna da kalp işareti koydu.

"NEREYE GİTSEM KARŞIMA ÇIKIYOR"

Bugün bir gazetede çıkan habere göre; Seren Serengil'in paylaşımı, magazin kulislerini de hareketlendirdi. Konuşulanlara göre Serengil, bir süredir Engin Akyürek'le tanışmanın yollarını arıyor, onun gittiği yerlere gidiyor. Hatta tatil tercihlerini de Akyürek'e göre belirliyor.

Serengil, son olarak Akyürek'in Kaş'ta dalış yapmayı çok sevdiğini ve yaz tatilini orada geçirdiğini öğrenince soluğu beldede aldı. Ancak bu durum Akyürek'i rahatsız etti. Oyuncunun yakın çevresine Serengil için "Nereye gitsem karşıma çıkıyor" diye dert yandığı öğrenildi.

SEREN SERENGİL: BENİM 1 YILDIR İLİŞKİM VAR

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Serengil şunları söyledi; "Avukatıma talimat verdim. Engin'in böyle bir açıklama yapmayacağını söylememe gerek yok herkes bilir! Benim bir beraberliğim var bir yılı aşkındır süren. Sizlerle paylaşmadım çünkü kendi kabuğumuzda mutlu olmayı tercih ettik ve sabah bu haberleri beraber seyrettik. Kaş'a da onunla beraber gittik."

ENGİN AKYÜREK DE SESSİZ KALMADI

Ünlü oyuncu Engin Akyürek de hakkında çıkan iddia üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı: Bugün basında yer alan (22.9.2015); Seren Serengil Engin Akyürek'in peşinde haberi tamemen asılsızdır!

Engin Akyürek'in tatil için bulunduğu beldede, Seren Serengil de kendi çevresi ve erkek arkadaşıyla orada bulunmaktaydı. Bir takip veya şahıslar için özellikle aynı mekanlarda bulunma söz konusu değildir. Ayrıca Engin Akyürek'in kendi söylemişçesine yazılan yazılar hiçbir şekilde doğru değildir.

Hiçbir şekilde hiçbir yerde karşılaşma yaşanmamıştır! 2 taraf da bu şekilde bir açıklama yapmamıştır. Haberler tamamen yanlış ve asılsızdır. Hiçbir şekilde gerçeği temsil etmemektedir!

Magazin Gündeminden Başlıklar: 22 Eylül 2015

Demir Demirkan'dan eleştirilere sert yanıt!

Sertab Erener'le ilişkisini 'beşik kertmesine' benzetip, 'Ayrılmasaydım, ölüyordum' deyince kadınların hışmına uğrayan Demir Demirkan, gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.

Sertab Erener'le ilişkisini 'beşik kertmesine' benzetip, 'Ayrılmasaydım, ölüyordum' deyince kadınların hışmına uğrayanDemir Demirkan, gelen tepkiler üzerine açıklama yaptı.

'Keşke hiç konuşmasaydın', 'Kalıbından utanmalısın' , 'Yaşadığının arkasında duramayacak kadar vefasızsın' yorumlarına kızan Demirkan şunları söyledi: "Kibirleriyle ağıza alınmayacak sözleri sarfedip sevgisizliklerini açık edenler, aslında kendinden nefret edenler var ya, işte onlar 'nefretçi.'

Magazin müptelası, cehaletinin farkında olmayan, kendini görmeden dışarıyı yargılayan, kibirli, parasını denkleyip aldığı internet paketini ona buna laf sokmaya harcayan 'farkındasızlık' kahramanları... Sizden tek ricam nefretçiliğinize devam etmeniz!"

BİZE ULAŞIN