Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

  • Çarşamba 23.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Üç kuşak bir arada


Güzel oyuncu Jessica Alba, önceki gün kızları Honor, Haven ve annesi Catherine Jensen ile West Hollywood'da görüntülendi. Minik kızların elini hiç bırakmayan Alba ve annesi, daha sonra Le Pain Quotidien'de hep birlikte yemek yedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Ümit Kantarcılar: Konuşursam kötü olur!

Ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar, geçen hafta eşi Gamze Topuz tarafından ikinci kez aldatıldı. Kantarcılar, "Neticede kızımın annesi ama konuşursam kötü olur." dedi

Geçen yıl evlenen Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar, Nisan'da boşanmanın eşiğine geldi. Kızları için evliliklerine ikinci şans veren Kantarcılar, eşinin ihanetini bile bu uğurda affetti. Çeşme'de tatil yaparak "Her şey yolunda" mesajı veren Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar'ın arası ikinci bir ihanet yüzünden yine açıldı.

ADINI AĞZINA BİLE ALMADI

Güzel oyuncu, bu kez de oyuncu Fırat Topkurur ile yakalandı. Bu ihanet üzerine 15 gündür suskun kalan Kantarcılar, önceki akşam ilk kez konuştu.

"KONUŞURSAM KÖTÜ OLUR"

Ünlü oyuncu, Gamze Topuz için şöyle dedi, "Sessiz kalmamın nedeni çocuğumuzun etkilenmemesi. Çeşme'de barıştık, ancak bu olay yaşandı. Neticede kızımın annesi ve konuşmamak için kendimi tutmak zorundayım çünkü konuşursam kötü olur."

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Muslera'dan 1 liralık bayram harçlığı

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, önceki akşam sevgilisi Patricia Callero'yla birlikte Nişantaşı'ndaydı.

Aracına binerken muhabirlere Türkçe "İyi bayramlar, kendinize dikkat edin" diyen Muslera, yanına gelen sokak çocuklarıyla da bayramlaşıp onlara 1 TL verdi.

Harçlık isteyen çocuklar, ünlü kalecinin aracının etrafını sardı.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Sinatra'nın evi 10 yıldır satılamıyor

Frank Sinatra'nın 1967'de satın aldığı Palm Springs Kaliforniya'daki villası, 10 yıldır yeni sahibini bekliyor. Efsanevi aktörün, 80'lerde bir okula bağışladığı beş odalı, havuzlu ve tenis kortlu villa, daha sonra bir çifte satılmıştı. 1998'de 350 bin dolara bir kez daha el değiştiren lüks ev, 2004'te yeniden satışa çıkarılmıştı. Yıllar içinde fiyatı 5 milyon dolara kadar çıkan ev, şimdi yüzde 20 indirimle 3.9 milyon dolara yeniden satışta. Sinatra'nın Villa Maggio ismini verdiği villa, ünlü aktörün parti evi olarak biliniyor. Yüksek tepelerin arasında bulunan ve Sinatra'nın eşyalarının özenle saklandığı villanın, helikopter pisti de bulunuyor.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Kış sezonu bayramda Fatih Ürek'le açılıyor

Sahne İstanbul, bayramda birbirinden ünlü isimlerin konserleriyle kış sezonuna 'merhaba' diyor. Bayramın ikinci günü Fatih Ürek ile kapılarını açacak olan Sahne İstanbul, bayramın üçüncü günü Hakan Altun ile Etiler'de tam bir müzik şöleni yaşatacak. Kış sezonu boyunca birbirinden ünlü isimleri sahnesinde ağırlayacak olan Sahne İstanbul; Serdar Ortaç, Volkan Konak, Fatih Ürek, Demet Akalın, Hakan Altun, Yıldız Tilbe ve daha birçok ünlü ismi sahnesinde ağırlamaya devam edecek.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

İki renkli parti ile yaza elveda


Bu yaza damga vuran Bodrum'daki X Beach Restaurant, bayramın ikinci günü Sarp Yaman'ın Happy Hour, üçüncü günü ise Cenk Çöteli'nin Ara-Turka partilerine evsahipliği yapacak. Yaz sezonunun bu son partilerinde eğlence yine doruğa çıkacak.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

'Mustang' Oscar yolcusu

Deniz Gamze Ergüven'in yönettiği 'Mustang' isimli film, 2016 Oscar yarışmasında yabancı filmler dalında Fransa'yı temsil edecek. Ergüven'in ilk uzun metrajlı filmi olan 'Mustang', pek çok festivalden ödül aldı. Film, 23 Ekim'de Türkiye'de vizyona girecek.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 24 Eylül 2015

Bildiğiniz gibi bir sergi değil!

Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde yer alan Galeri KHAS'ta 'Hayır Sandığınız Gibi Değil' adlı bir sergi açıldı. Küratörlüğünü Kadir Has Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman'ın yaptığı sergi, çağdaş sanatçıların edisyonlarından oluşuyor. Sergi, 1 Kasım'a kadar gezilebilecek.

BİZE ULAŞIN