Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

  • Çarşamba 24.06.2015
Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Burcu Esmersoy son noktayı koydu

Aslıhan Doğan'la sevgili olduktan sonra Burcu Esmersoy'la bağını kopardığı iddia edilen Arda Turan'ın "Burcu başımın üstünde" sözü karşılıksız kalmadı.

Bir çekim için saçlarını siyah sprey boyayla siyaha boyayan Esmersoy, hafta sonu Çeşme'de Uçankuş'a ayak üstü röportaj verdi.

Çeşme'de evi olan sunucu, "Evi açmam gerekiyordu. Eksiklere baktım. Alışveriş yaptım. Hafta içi çalışıyorum. 3 ay tatil yapacağım diye estim gürledim. Yine yalan oldu benim için ama daha önce küçük kaçamaklar yapmıştım. O yüzden deniz hasreti içinde değilim" dedi.

"Kardeş gibiyiz" dediği ancak aşk yaşadığı öne sürülen Arda Turan'la arasının bozulması ve ardından Turan'ın Aslıhan Doğan'la aşk yaşamaya başlamasıyla ilgili soru üzerine Esmersoy sessiz kalmadı.

Güzel sunucu, "Arda dünya tatlısı... Biz zaten açıklamalarımızı yapmıştık ama kimse dinlememiş demek ki!" açıklamasını yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Sarp Levendoğlu apartmana çişini yaptı

Meslektaşı Birce Akalay'la evli olan Sarp Levendoğlu, skandal bir görüntüye imza attı.

Oyuncu Sarp Levendoğlu, önceki akşam Beyoğlu'ndaydı. Yanında ne eşi Birce Akalay ne de bir dostu vardı. Tek başına yürüyor, sendeleye sendeleye Cihangir'deki evine dönmeye çalışıyordu. Levendoğlu, Cezayir Sokağı'na geldiğinde aniden yakın arkadaşı Güven Kıraç'ın oturduğu apartmana daldı. Alkollü olduğu gözlenen oyuncu, apartmana çişini yaptı. Flaşlar patlayınca bağırıp çağırmaya başladı. Telaştan pantolonunu ıslattı. Habercilerin, "Eşiniz nerede, burada ne yapıyorsunuz?" sorusuna "Birce mi? Nerede bıraktığımı hatırlamıyorum. Burada Güven Kıraç otuyor. Biraz kafa dağıtmak istedim" yanıtını verdi.

Kaynak: Posta

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Serenay Aktaş'ın ilk işi banyo yapmak oldu

Survivor'daki performansıyla büyük beğeni kazanan Serenay Aktaş, geçtiğimiz gün yurda döndü. Güzel oyuncu, ilk işinin banyo yapmak olduğunu söyledi. Aktaş, şöyle dedi: "Eve girdiğimde kendimi duşa attım. Sıcak suyu o kadar çok özlemiştim ki anlatamam. Adada benim için yemek yiyememek pek problem olmadı ama annemin elinden köpüklü kahve içmeyi çok özlemişim."

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Özlem Yıldız havlu yasağını kaldırdı

Sezonun ilk günlerinde bikinili görüntülenmemek için denizden çıkar çıkmaz havluya sarınan Özlem Yıldız, yasağı kaldırdı. Hürriyet'in haberine göre; önceki gün Çeşme'deki Zio Beach'e giden Yıldız, bu kez son derece rahattı, havlulu kamuflaja gerek duymadı. Bir çocuk annesi Yıldız, plajda düzgün fiziğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Dişi Rocky'ler poz verdi

Son dönem ünlüler arasında yayılan 'boks' modasına Cansu Dere ile Selma Ergeç de uydu. Yakın dostluklarıyla bilinen ikili, önceki gün gittikleri dövüş salonunda spor sonrası objektife böyle poz verdi. Bu kareyi de Instagram'da Cansu Dere paylaştı. Boks eldivenleriyle poz veren iki güzel oyuncunun fotoğrafı büyük ilgi gördü. Cansu Dere'nin paylaştığı fotoğrafa "Dişi Rocky'ler", "Cansu ile Selma'ya yaklaşan yandı", "Yanlarına erkek sinek bile yaklaşamaz" gibi yorumlar yağdı.

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Hacı Sabancı kural bozdu

Şimdilerde ABD'de olan Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, sosyal medyadaki romantik paylaşımlarına hız verdi.

Uzun süredir yaşadığı aşklarıyla magazin dünyasının gündemi olan Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, son günlerde tavır değiştirdi. Herkes tarafından bilinen aşklarını yine de gözler önünde yaşamak istemeyen ünlü çift, son dönemde sosyal medyada sürekli birbirlerine ilan-ı aşk eder oldu. Hacı Sabancı'nın yaş günü için şimdilerde ABD'de olan Özge Ulusoy, her gün paylaştığı karelerle aşkına romantik bir şekilde sesleniyor. İlişkilerine ikinci bir şans vermeden önce, Ulusoy'la tek bir karesini yayınlamayan sosyetik iş adamı da kural bozdu. Sabancı, son zamanlarda sevgilisiyle birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medyada kimseden çekinmeden paylaşıyor.

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

'İnsanlar kafayı paraya takmış'

'Muhteşem Yüzyıl' isimli dizi bittikten sonra ekranlara bir yıl ara veren Halit Ergenç'in yeni bir dizide oynamak için anlaşma imzaladığı ve 13 bölüm bedeli olan 1.3 milyon lirayı peşin alacağı iddia edilmişti. Önceki gün Bebek'te bir mekanda görüntülenen ünlü oyuncu, çıkışta gazetecilerle sohbet etti. İddiaların doğru olmadığını söyleyen Ergenç, şöyle konuştu: "Ortada bir proje yok ama konuşma var. İnsanlar kafayı paraya takmışlar. Ortada fol yok, yumurta yok. İşin nasıl olduğu daha önemli. İş olsa size detayını da veririm. Ben bugüne kadar sizden bir şey gizledim mi?"

Magazin gündeminden başlıklar: 24 Haziran 2015

Nur Erkul böyle evlendi

Oyuncu Nur Erkul, Bursa'da yapılan kır düğünüyle hayatını Cem Baydur'la birleştirdi.

"Ali Ayşe'yi Seviyor" dizisiyle yıldızı parlayan ve son olarak 'Acil Servis' dizisinde başrol oynayan Nur Erkul evlendi. Hayatını 38 yaşındaki müzisyen ve yapımcı Cem Baydur'la birleştiren Nur Erkul, Bursa'nın Orhangazi ilçesinin Dutluca köyünde kır düğünü yaptı. Nur Erkul beyaz gelinlik giyerken eşi Cem Baydur'un spor elbise giymesi dikkatlerden kaçmadı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin ilerleyen saatlerinde damat gelinin ayağına Hint kınası yaktı.

Kaynak: Uçankuş

BİZE ULAŞIN