Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

  • Perşembe 24.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

İngiliz model isyan etti

İngiliz top model Cara Delevingne, kendi şehrinde rahatça gezememekten yakınarak magazin basınına "Bana kendimi hayvanat bahçesindeki hayvan gibi hissettirmeyin." dedi.

İngiliz top model Cara Delevingne Twitter hesabından paparazzilere sert çıkarak 'empati' talebinde bulundu.

"RAHAT DOLAŞAMAMAKTAN DOLAYI ÜZGÜNÜM"

Dünya podyumlarının son dönemdeki gözde isimlerinden, İngiliz model Cara Delevingne Twitter hesabından paparazzilere çıkıştı. Londra Moda Haftası için Londra'da bulunan ve pazartesi günü düzenlenen Burberry Prorsum defilesine katılan Delevingne paparazzi meselesinin gittikçe kötüleştiğini yazarak "Şikâyet etmiyorum ama bu sırf bu nedenle kendi şehrimde rahat dolaşamamaktan dolayı üzgünüm" dedi.

"BU KONUDA ASLA SESSİZ OLMAYACAĞIM"

Delevingne "Bu yetişkin erkeklerin, insanlara duygusu olmayan objeler gibi davranmasına müsaade etmeyi reddediyorum. Bu konuda asla sessiz olmayacağım" diye devam etti ve "Başkaları için empati besleyebilirsiniz" dedi.

"BANA HAYVAN GİBİ HİSSETTİRMEYİN"

Kate Moss ile birlikte reklamlarında rol aldıkları Mango markasının organizasyonu için Milano'ya geçmeden önce de İtalyan basınına seslendi, genç model: "Milano'daki beyler! Yüzümü sadece bana kaba davrandığınız zaman örtüyorum, lütfen bana kendimi hayvanat bahçesindeki bir hayvan gibi hissettirmeyin" diye yazdı.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Sosyal medya övgüsü

Vizyondaki 'Kara Bela' filminde rol alan Seda Bakan; sosyal medyada ismi çok geçen oyunculardan. İşte Bakan hakkındaki yorumlardan bazıları.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

''Bugün bizim günümüz''

Güzel şarkıcı Funda Arar, uzun süre sonra ilk kez bayramın birinci günü konser vermeme kararı aldı. İlk günü ailesiyle birlikte geçiren Arar, oğlu Aras'ı aldığı gibi Bebek Parkı'na gitti.


Parkta oğlu Aras ile birlikte çocuklar gibi eğlenen Funda Arar, bir ara tahterevalliye binmeyi ihmal etmedi. Güzel şarkıcı karşısında gazetecileri görünce, "Bugün bizim günümüz" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Süper anneanne

Birçok ünlü, bayram tatilini fırsat bilip İstanbul'dan kaçarken oyuncu Şenay Gürler, boş kalan İstanbul'un tadını çıkardı. Güzel oyuncu, önceki gün torunu Yasmi ile Cihangir'de gezerken objektiflere takıldı. 49 yaşındaki Gürler'i görenler, "Süper anneanne. Torunu değil sanki kızını gezdiriyor" yorumu yaptı.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Nurgül Yeşilçay'ın eşinden 200 lira harçlık

Nurgül Yeşilçay, bayramda dizisinin çekimlerinin olmamasını fırsat bildi, yaklaşık bir yıldır beraber olduğu Özgür İnal'la Ege'ye uçtu.

Önceki gün Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen oyuncu, "Güney'e gidiyoruz" demekle yetindi, ayrıntı vermedi.

Bu arada İnal'ın şoförüne 200 lira bayram harçlığı verdiği gözden kaçmadı.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Artık baba olmak istiyor

Vatan Şaşmaz, eşi Yasemin Adalı ile Nişantaşı Kav Butik adlı mekanda görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturan çift, balayına gitmediklerini söyledi. Ünlü sunucu, "Aslında ön balayı yapmıştık. Şuan iş için buradayız. Her şey çok güzel gidiyor" dedi.

Artık baba olmak isteğini de dile getiren Şaşmaz, "Hastane hastane dolaşıyoruz. Niye bu yaşıma kadar çocuk yapmadım diye üzülüyorum. En yakın zamanda müjdeli haberi sizlerle paylaşmayı umut ediyorum" diye konuştu.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Pamir Pekin müjdeyi verdi

Yakışıklı oyuncu Pamir Pekin, önceki gün yakın dostu olan Leo Film Yapım'ın sahibi Koray Aksu ile Bebek'te objektiflere takıldı.

Magazin Gündeminden Başlıklar 25 Eylül 2015

Birlikte tatile çıktılar

Salı günü Nişantaşı'nda Yusuf Tekin'le görüntülenen, ancak aşk iddialarını reddedip "Kalbim boş" diyen Özlem Yıldız, arife günü bayram tatilini geçirmek üzere Tekin'le yurtdışına gitti.

İkili gazetecileri fark edince birbirinden ayrılarak pasaport kontrol noktasına ayrı ayrı gitti.

BİZE ULAŞIN