Magazin gündeminden başlıklar

Perşembe 23.05.2013 00:04
Magazin gündeminden başlıklar

Fatmagül ve Tuncay Şanlı aşkı bitti

Geçen hafta, katıldığı yarışmadan elenen ve Panama adasından İstanbul’a dönen eski hostes Fatmagül Fakı bir süredir beraber olduğu Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı’dan ayrıldı.

Çiftin twitter sayfasından birbirlerini takip etmeyi bırakması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Ancak Fakı, önceki gün katıldığı bir programda konuyla ilgili soruya “twitter’da birbirimizi takip etmeyi bırakmamız hiçbir şey ifade etmez, sonuçta sosyal medya” cümlesiyle yanıt vermişti.

Şanlı, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Kadınlı erkekli bir grup ile ‘Kav Butik’ adlı mekânda sohbet eden Şanlı’nın yanında adadan yeni dönen sevgilisi Fatmagül Fakı’nın olmaması dikkat çekti. Mekânda iki saate yakın kalan futbolcu ve arkadaşları oradan Sess Bar’a geçerek gece geç saatlere kadar eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü oyuncunun arkadaşları muhabirlere saldırdı

‘Bir Çocuk Sevdim’ dizisiyle yıldızı parlayan Hakan Kurtaş, önceki gün Asmalımescit’te bir genç kızla görüntülenince panikledi.

Şükran Ovalı’yla aşk yaşayan Kurtaş, fotoğrafı çekilince gazetecilerin yanına gelip, “O benim arkadaşım. Aman yanlış yazmayın” dedi. Bu sırada oyuncunun arkasından hızla gelen arkadaşları muhabirlerin üzerine saldırdı. Araya giren Kurtaş, arkadaşlarını uzaklaştırıp, basın mensuplarından özür diledi.