Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

  • Pazartesi 29.06.2015
Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Denizde aile saadeti

Tuba Büyüküstün, eşi Onur Saylak ve ikiz kızlarıyla Bodrum'da tatil yapıyor. Önceki gün Yalıkavak Dona Beach'te görüntülenen çift, bütün gün çocuklarıyla denizde oynadı.

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Ebru Şallı ile Sinan Akçıl'ın barış tatili

Sinan Akçıl'ın ihaneti nedeniyle yollarını ayırdıkları iddia edilen Ebru Şallı-Sinan Akçıl çifti, birbirlerinden uzak kalamadı.

Sinan Akçıl ve Ebru Şallı, aylar süren ayrılığın ardından yeniden bir arada. Çift, barışmalarını İzmir tatiliyle kutluyor. Şallı ve Akçıl, gözlerden uzak olmak için Dikili açıklarındaki Kalem Adası'na gitti. Çift, yine de kaldıkları Oliviera Resort'un beach'inde görüntülenmekten kurtulamadı.

Kaynak: Hürriyet

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Hira, babaya emanet


Demet Akalın, Bodrum tatiline başladı. Önceki gün eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte X Beach'e giden ünlü şarkıcı, gün boyunca locada oturup dostlarıyla sohbet etti. Okan Kurt ise minik Hira'yla birlikte denize girdi.

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Ege Aydan evleniyor

Ege Aydan, pazar günü 1,5 yıldır beraber olduğu nişanlısı Sevilay Yılmaz ve çocuklarıyla Karaköy'de görüntülendi. Ünlü oyuncu, sorular üzerine ağustosta düğün yapacaklarını söyleyip ekledi: "Sevilay'ın 11 ve 12 yaşında iki kızı, benim de bir oğlum var. Artık üç çocuklu bir aileyiz."

Kaynak: Hürriyet

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Kıvanç Tatlıtuğ'un aklı Dikili'de kaldı

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer'le çıktığı Çeşme tatili sırasında görüp beğendiği arsayı almak için pazarlıklara başladı.

Görüşmeler sürüyor

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in Çeşme tatili sona erdi. Ama İstanbul'a dönse de Tatlıtuğ'un aklı hâlâ orada. Ünlü oyuncu, koyları gezerken gördüğü arsayı satın almak için görüşmelere başladı.

Tesadüfen gördü

Sevgilisiyle civardaki koyları dolaşmaya çıktığı gün Dikili-Badem Koyu'na da uğrayan ünlü oyuncu, koydaki denize sıfır arsanın konumuna ve doğal güzelliğine hayran kaldı. İddiaya göre arsa sahibi ile Tatlıtuğ arasındaki pazarlık sürüyor.

Kaynak: Hürriyet

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Cemil İpekçi yoğun bakımda

Ünlü modacı Cemil İpekçi, geçirdiği by pass ameliyatı sonrası yoğun bakıma alındı. Maslak Acıbadem Hastanesi'nde geçirdiği ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan modacının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

O artık Selin Gökbakar

Şahan Gökbakar'la sürpriz bir şekilde evlenen 4 aylık hamile Selin Ortaçlı, artık kocasının soyadını kullanmaya başladı.

23 Mayıs'ta Prag'da evlenen Selin Ortaçlı ile Şahan Gökbakar, gecikmeli balayına çıktı. Ünlü komedyen, yeni filminin çekimlerinden fırsat bulur bulmaz 4 aylık hamile eşiyle Marmaris'teki lüks bir otelin yolunu tuttu. Şahan Gökbakar'ın ardından Selin Ortaçlı da gittiği otelin plajından fotoğraf paylaşıp "Hak ettik" diye yazdı. Bu arada Ortaçlı'nın tüm sosyal medya hesaplarındaki ismini de "Selin Gökbakar" olarak değiştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Magazin gündeminden başlıklar: 30 Haziran 2015

Ece Erken'den boşanma kararı

Ece Erken, oğlu ve kendisiyle yeteri kadar ilgilenmediğini düşündüğü 1 yıllık eşi Serkan Uçar'dan boşanma kararı aldı.

Geçtiğimiz yaz kendisinden 11 yaş küçük Serkan Uçar'la evlenen Ece Erken'in eşinden boşanacağı dedikoduları yeniden gündeme geldi. Bir süre önce sosyal medya hesaplarından 'Uçar' soyadını kaldıran ünlü sunucu, o dönem ayrılık iddialarını yalanladı. Ancak 10 gündür Çeşme'de tatil yapan çiftin birkaç gündür ayrı yerlerde denize girmeleri dikkat çekti.

ECE EVDE, SERKAN EĞLENCEDE

Ece Erken'in dün instagram profilindeki Serkan Uçar'a ait tüm fotoğrafları silmesi de boşanma iddialarını kuvvetlendirdi. Erken, iki gün boyunca Alaçatı'da bir beach clup'te bebeği Eymen'le vakit geçirirken eşi Serkan Uçar ise aynı dakikalarda futbolcu Necati Ateş ile Aya Yorgi Koyu'nda keyifteydi. Gece saatlerinde oğlu ile evde olan Erken'in aksine Uçar'ın yine arkadaşları ile gezmesi sonrasında ünlü sunucunun boşanma kararı aldığı öğrenlidi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN