Magazin gündeminden başlıklar

Cuma 03.05.2013 01:15
Magazin gündeminden başlıklar

Gürbey İleri'den ihanet iddialarına yanıt

Oyuncu Gürbey İleri, önceki gün Bebek'te senaryo okurken görüntülendi. Bebek Kahve'de yaklaşık bir saat senaryo okuyan İleri, "Bize senaryo haftalık geliyor. Hemen çalışıyorum. Size sürpriz söyleyemem, ben de bilmiyorum" dedi. Antalya Televizyon Ödülleri'nde Rusyalı kızların ilgisini çeken İleri, "Çok hoşuma gitti. Böyle bir ilgiyi görünce ben de çok şaşırdım. Belki ileride Rusya'da bir proje yapabiliriz" diye konuştu. Sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'yla "İntikam" dizisindeki öpüşme sahneleri yüzünden mi ayrıldıkları soruları karşısında İleri, "Özel hayatım hakkında bugüne kadar hiç konuşmadım. Bundan sonra da konuşmayacağım, ama aldattığım için ayrıldığımız yönünde çıkan haberler kesinlikle yalandır" şeklinde konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

Seviyesiz tartışma

Aynı yarışma programında boy gösteren Semiha Yankı ve Sema Çelebi, birbirlerine Twitter'dan ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu!

SEMİHA YANKI NE DEDİ?
Usta şarkıcı Semiha Yankı, isim vermedi ancak Twitter'da yazdıklarıyla sosyetik işkadını Sema Çelebi'yi kastetti. Yankı, şunları yazdı: "Sol yanımda sosyete geçinen bir kadın var. Estetikten şaftı kaymış. İhtiyar, bunak, fosil! Rezalet maymun surat. Gece uykum kaçacak. Şakülü kaymış ihtiyar pislik!"

SEMA ÇELEBİ NE DEDİ?
Tıpkı Semiha Yankı gibi kızgınlığını isim vermeden yazan Sema Çelebi de; ünlü şarkıcı için ağır konuştu: "İnsan bazen hatır için beş para etmez insanlarla aynı ortamda olabiliyor. Gerçek hayatta o kişiler beni rüyalarında bile göremezler. Sağım dansöz, solum pavyoncu!"

SEMİHA YANKI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!