Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Şanslı tekiri Süperstar sahiplendi

Ajda Pekkan iki gün önce, Suda Kebap'ın yeni şubesinin açılışı için Ankara'daydı. Mekana giderken, yolda bir çocuğun elinde iki aylık bir kedi gören Pekkan, kedi için arabasından indi. Bir süre kediyi seven Süperstar, mekanın açılışı sırasında da yavru kediyi aklından çıkaramadı. Davette veterinere götürülmesini istediği kediyi sahiplenmeye karar veren Pekkan, veteriner kliniğini arayıp bu arzusunu dile getirdi. Pekkan, kedinin tüm aşılarının yapılıp mama ve kafesiyle kendisine getirilmesini rica etti. Açılış devam ederken, veteriner minik kediyi ünlü sanatçıya teslim etti. Hayvanseverliğiyle tanınan Ajda Pekkan şanslı tekire mekanın hatırası olarak 'Suda' ismi verildi.

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Karar aşamasında

Fahriye Evcen, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Mağazaları gezen güzel oyuncu, sinema projeleri olduğunu ve şu anda karar verme aşamasında olduğunu söyledi.

FAHRİYE EVCEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Derin 'oh' çekti!

Derin Mermerci'den ayrıldıktan sonra sosyetik güzelin peşini bırakmayan oyuncu Kaan Urgancıoğlu yeni bir aşka yelken açtı. Bu duruma en çok Mermerci sevindi.

Derin Mermerci'yle yaşadığı olay aşktan sonra adı kimseyle anılmayan yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu, sonunda sessizliğini bozdu. Sosyetik güzeli Beyoğlu'ndaki 45'lik adlı mekanda darp ettiği iddia edilen ve aşkları bu yüzden biten Urgancıoğlu, ayrılık sonrası çok acı çekmiş ve uzun süre Derin Mermerci'nin peşinden koşmuştu. Sosyetik güzelin kalbini tekrar kazanmak için aylarca uğraşan Kaan Urgancıoğlu, önceki gece yeni sevgilisiyle görüntülenmekten kurtulamadı. Karaköy'deki bir partiye yeni sevgilisiyle katılan yakışıklı oyuncu gazetecilerle gece boyunca köşe kapmaca oynadı.

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'KAAN MUTLU OLSUN'
Mekandan görüntülenmeden kurtulan Urgancıoğlu, yarım saat sonra Cihangir'de yakalandı. Takside yeni sevgilisiyle samimi görüntüler sergileyen Urgancıoğlu, daha sonra aşkıyla bir apartmana girerken görüntülendi. Bu aşkı öğrenen Derin Mermerci'nin ise 'derin bir oh çektiği' ve arkadaşlarına "Kaan'ın mutlu olmasını isterim. Beni de böylece unutur belki" dediği öğrenildi.

KAPIDA FAKA BASTI
Yeni sevgilisiyle bir apartmana girerken görüntülenen Urgancıoğlu, panik yaptı. Oyuncu ve yeni aşkı yüzlerini gizlemeye çalıştı.

Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Beyonce modeli

İngiltere'de kadınların ABD'li ünlü şarkıcı Beyonce'ye benzemek istedikleri ortaya çıktı. Ankete katılan 500 bin kadının hepsi bol makyaj yerine, doğal görünmeyi tercih ettiklerini belirtti.

BEYONCE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kaza yaptı özür diledi

Ünlü komedyen Kadir Çöpdemir; önceki gün Şişli'deki Astoria Alışveriş Merkezi'nin önünden geçerken otomobiliyle kaza yaptı. Orta şeritte seyir halindeyken ani bir hamleyle sol şeride geçmeye çalışan Çöpdemir, o sırada yanından geçen otomobile çarptı.

KADİR ÇÖPDEMİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HASARI ÇÖPDEMİR ÖDEYECEK

Otomobilin aynasının kırılmasına neden olan ünlü oyuncu; "Hata bende" diyerek sürücünün yanına gidip özür diledi. Çöpdemir; kaza tespit tutanağının tutulmasının ardından, cep telefonuyla araçta oluşan çiziklerin fotoğrafını çekti. Neden olduğu maddi hasarı karşılamak üzere sürücüyle anlaşan ünlü komedyen; aracına binerek yoluna devam etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Akkaya 'ince' düşündü!

Eski manken Deniz Akkaya, Astoria'da görüntülendi. Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen Akkaya, tüm mağazaları tek tek dolaştı. Kilo aldığı gözlenen Akkaya; daha ince görünmek için gazetecilere yan dönerek poz verdi. Ünlü mankenin yüzündeki şişlikler de dikkat çekti.

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Atilla Saral'ın Asos'taki cenneti

Manken ve oyuncu Atilla Saral; İstanbul'un yoğun temposundan kaçıp Çanakkale Asos'ta yeni bir hayata başladı. Birikimlerini değerlendirerek yıllar önce satın aldığı arazide at besleyip sebze yetiştiren ünlü oyuncu, "Geldik, gidiyoruz; bu kadarı yeterli. Ne işim var İstanbul'da… Yıllar önce Asos'a yerleşmediğime pişmanım; herkese de tavsiye ederim."

ATİLLA SARAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MÜDAVİMLERİ ÜNLÜ İSİMLER

Sahip olduğu arazide bir de 'Salaşh' isimli bir tatil kampı işletmeye başlayan Atilla Saral'ın müdavimleri arasında Kadir İnanır ve Tuncel Kurtiz gibi ünlü isimler de var. Konuklarını bungalov'larda ağırlayan ünlü oyuncu; onlarla birlikte at binip sebze topluyor.

Magazin gündeminden başlıklar

İşime odaklandım aşktan uzaklaştım

atv'de yayınlanan 'Tatar Ramazan' adlı dizide 'Süreyya Öztürk' karakterini canlandıran Türkan Yılmaz; Instyle dergisinden Buket Baydar'a samimi açıklamalar yaptı:

YABANCILIK ÇEKMEDİM

* Modellik; önceleri benim için hevesti ama şimdi hayatımın bir parçası. Modellikle oyunculuğu zaman zaman birbirine benzetiyorum; modellik yaparken objektifin önüne geçtiğin an, başka biri oluyorsun ve kamera ile flörtleşiyorsun. Oyunculukta da kameranın karşısında başka birisin. İkisini bir arada yapmak beni çok mutlu ediyor.
* Benim şu an iki hayatım var; biri özel hayatım, yani Türkan Yılmaz, diğeri de 'Tatar Ramazan'da canlandırdığım 'Süreyya' karakterininki.
* Bu proje için beni ajansım Renkli Türkçe'den buldular. İlk başta oyunculuk deneyimim olmadığı için çok korktum ama denemeye değer diye düşündüm. Türkiye zaten kendi ülkem, buradakiler benim insanlarım, ekibim çok güzel. Dolayısıyla hiç yabancılık çekmedim.
* Hep kariyerime odaklandığım için aşka uzak olduğumu söyleyebilirim. Aslında kendimi yıpratmak istemedim; insanlar modellerle ilgili pek mantıklı şeyler düşünmüyorlar, o yüzden de hiç bunlarla uğraşmaya gerek yok diye düşündüm. Belki de beni taşıyabilecek birisiyle henüz karşılaşmadım.
* Güzel giyinirken hem rahat, hem de gösterişli ayakkabıları tercih ederim. Louboutin'a bayılıyorum.

BİZE ULAŞIN