Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

  • Pazar 06.09.2015
Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

Hollywood filmi için deneme çekimine girdi

Yaptığı taklitlerle oyunculuğa göz kırpan şarkıcı Yusuf Güney, bir sinema filmi için deneme çekimine katıldı. Hollywood yapımı filmin oyuncu seçmelerine giren Güney, stüdyo çıkışı Cihangir'de görüntülendi. Oldukça heyecanlı olan ünlü şarkıcı, film hakkında ser verip sır vermedi. Güney, filme seçilmeyi çok istediğini söyledi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

At kuyruğunu çok sevdi

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, önceki akşam sevgilisi Eylül Su Sapan'la Cihangir'deydi. Alışılmış tavrının aksine gazetecilerle şakalaşıp gülen Kocaoğlu, "Hadi yine çektiniz!" diye espri yaptı. Ünlü oyuncunun, 'Filinta' dizisindeki rolü için kullandığı at kuyruğu şeklindeki peruğunu set dışında da çıkarmadığı görüldü.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

'Teklife yanıt vermedim'

Fransız nişanlısı Laurent Zalmonovic ile gelecek yaz evleneceği konuşulan Linet, önceki akşam Arnavutköy'de görüntülendi. Yaşar İpek'in eşlik ettiği Linet'in, yakında İpek'le bir projede bir araya geleceği öğrenildi. Evlilikle ilgili soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı, "Evlilik teklifi aldım ama henüz cevap vermedim. Ben evleneceğimize inanıyorum" dedi. Çocuk sahibi olmak istediğini de söyleyen Linet, "Evlenir evlenmez anne olmak istiyorum. Hayalim, dünyaya bir çocuk getirmek" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

Kadir Çöpdemir muhbir oldu

Kadir Çöpdemir, 25 Eylül'de vizyona girecek olan 'Aşk Nerede' filminde bir muhbiri oynuyor. Çöpdemir, başrollerini Ayça Erturan ile Faik Ergin'in paylaştığı romantik komedi türündeki filmde bir gazeteciye muhbirlik yapıyor. 'Aşk Nerede', taksi şoförlüğü yapan bir gençle, kariyer sahibi zengin bir kızın aşkını anlatıyor.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

'Tekme yok, aşermiyorum'

Şarkıcı Ebru Yaşar, 1.5 ay önce evlendiği eşi Necat Gülseven ile önceki akşam Arnavutköy Sur Balık'ta yemek yedi. Mekandan önce çıkan Yaşar, arkasında eşini görmeyince şaşkınlık yaşadı. Tekrar içeriye giren ünlü şarkıcı, eşine "Hayatım seni kapıda bekliyorum" diye uyarıda bulundu. Bodrum'da karnını tutarken fotoğrafları çekilince hamile olduğu konuşulmaya başlanan Yaşar, sorulara ilginç yanıtlar verdi. Ünlü şarkıcı, "Şu an aşermiyorum, tekme atan da yok" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

Nişantaşı muhabbeti

Çağla Şıkel ile anlaşmalı olarak boşandıktan sonra pek ortalarda görünmeyen Emre Altuğ, önceki akşam Nişantaşı Kav Butik'teydi. Arkadaşları ile sohbet edip kahve içen ünlü şarkıcı, görüntülendiğini fark edince gazetecilerle şakalaştı. Arkadaşına takılan Altuğ, gazetecilere "Beni değil arkadaşımı çekin, baksanıza yüzündeki nura!" dedi.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

Best of albüm geliyor

Ünlü şarkıcı Çoşkun Sabah, geçtiğimiz günlerde tek başına Zorlu Center'da görüntülendi. Mağazaları dolaşan ve alışveriş yapan Sabah, daha sonra arkadaşları ile buluştu. Yakın zamanda çıkartacağı albüm hakkında bilgi veren Sabah, "En güzel şarkılarımı bir araya getirip bir best of albüm hazırlıyorum" diye konuştu.

Magazin Gündeminden Başlıklar: 6 Eylül 2015

Sertab Erener'in eşi konseri arka sıradan izledi

Sertab Erener, müzik hayatının 23'üncü yılında, müzikseverlerin yoğun isteği üzerine Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde ikinci kez hayranlarıyla buluştu. Ev tarzında dekore edilmiş sahnede çıplak ayakla izleyici karşısına çıkan ünlü sanatçı, samimi tavırlarıyla beğeni topladı. Erener, geceye özel hazırlanan ve kendi anılarından oluşan videolarla da izleyiciyi güldürdü. Erener'i; Serdar Erener, Nil Karaibrahimgil, Fuat Güner, Burcu Kara ve nişanlısı Fırat Parlak izledi. Kara, evlilikle ilgili sorulara "Evlilik duyurmak için yapılan bir şey; evleneceğimiz zaman sizin ve sevenlerimizin de mutlaka haberi olur" dedi. Konserdeki en ilginç olay ise Sertap Erener'in eşi Emre Kula'nın konseri arka sıralardan izlemesi oldu.

BİZE ULAŞIN