Magazin gündeminden başlıklar

Perşembe 30.05.2013 01:47
Magazin gündeminden başlıklar

Beren için kesenin ağzını açtı

Popçu Kenan Doğulu, aşkı için kesenin ağzını açtı. Doğulu, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Beren Saat'e düğün hediyesi olarak 7 milyon dolarlık köşk satın aldı.

Magazin dünyasına damga vuran Kenan Doğulu-Beren Saat aşkı, mutlu sona doğru hızla ilerliyor. Aşk sarhoşu Doğulu, sevgilisi Beren Saat uğruna hiçbir masraftan kaçınmıyor. Uzun süredir birlikte olan çift evlilik hazırlıkları yaparken, ünlü popçu sevgilisine düğün hediyesi olarak İstanbul Çengelköy'de, Boğaz manzaralı, bahçeli ve havuzlu bir köşk aldı. Çengelköy sırtlarındaki Sultan Makamı Konakları adlı projedeki köşkün satışı şimdilik gizli tutuluyor.

KENAN DOĞULU-BEREN SAAT ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

3 MİLYONLUK İNDİRİM
67 bin metrekare alan üzerine kurulu 9 ayrı köşkten birini aldığı belirtilen Doğulu'nun alım-satımı kimsenin duymasını istemediği söyleniyor. Satışı gerçekleştiren emlakçı, köşkleri yapan müteahhit firma ve Kenan Doğulu arasında 'kimseye açıklanmamak şartı' ile anlaşma imzalandığı da iddia ediliyor. Edindiğimiz bilgiye göre; Kenan Doğulu'nun Beren Saat için aldığı bu köşkün fiyatı tam 10 milyon dolar. Ancak Kenan Doğulu'nun ödemeyi peşin yapacağını söylemesi üzerine fiyat, 7 milyon dolara düşürüldü.

'BUNU HAK ETTİ'
Ünlü popçu Doğulu'nun sevgilisine aldığı beyaz köşk için yakınlarına, "Bu köşk Beren'e evlilik hediyem olacak. Tapusunu da üzerine yapacağım. Çünkü Beren bana olan sevgisi ile bunu çoktan ve fazlası ile hak etti" dediği ifade ediliyor. Doğulu'nun birkaç gün içinde tapusunu alacağı köşkü sevgilisine anlamlı bir gecede hediye edeceği, içinin döşenmesini de Beren Saat'e bırakacağı konuşuluyor.

Kaynak: MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM

Magazin gündeminden başlıklar

Aziz Yıldırım'ın bir kızı daha olacak

Fenerbahçe’nin 61’lik başkanı Aziz Yıldırım kızları üçlüyor! ‘Futbolda şike’ davası kapsamında hapse giren eşinin yolunu tam bir yıl gözleyen Gonca Hanım’ın hamilelik haberleri medyada yer almıştı. Beş aylık hamile olan Gonca Yıldırım’ın bebeğinin cinsiyeti de ortaya çıktı. Aziz Başkan’ın kızı olacak.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 71 yaşında baba olan ezeli rakipleri Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan feyz aldı herhalde ki, o da 61 yaşında baba olmaya hazırlanıyor!

Henüz 2.5 aylık evliyken; 'Futbolda şike' davası kapsamında hapse giren eşi Aziz Yıldırım'ın tam bir yıl yolunu gözleyen Gonca Hanım hamile... 2010 yılında boşandığı 30 yıllık eşi Yıldız Hanım'dan Hande ve Gülşah adında iki kızı olan Aziz Yıldırım'ın bu kez gönlünden bir erkek geçti mi bilmiyorum ama eğer geçtiyse bile Allah gönlüne göre vermemiş! Hamileliğinde beşinci ayına yaklaşan Gonca Hanım da, Aziz Başkan'a bir kız verecekmiş...

KIZLARI ÜÇLEYECEK!
Aziz Yıldırım, Mehmet Gamgam ile evli olan büyük kızı Hande Hanım sayesinde 2009 yılında ilk torun sevincini yaşamıştı. Murat Gordi ile evli olan küçük kızı Gülşah Hanım da, geçtiğimiz Temmuz ayında Aziz Başkan'ı ikinci kez dede yapmıştı. Büyük kızından Hande, küçük kızından da Leyla adında iki torunu olan Aziz Başkan, yaklaşık dört ay sonra dünyaya gelecek bebeği ile kızları üçlemiş olacak.

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ