Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Beren için kesenin ağzını açtı

Popçu Kenan Doğulu, aşkı için kesenin ağzını açtı. Doğulu, evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Beren Saat'e düğün hediyesi olarak 7 milyon dolarlık köşk satın aldı.

Magazin dünyasına damga vuran Kenan Doğulu-Beren Saat aşkı, mutlu sona doğru hızla ilerliyor. Aşk sarhoşu Doğulu, sevgilisi Beren Saat uğruna hiçbir masraftan kaçınmıyor. Uzun süredir birlikte olan çift evlilik hazırlıkları yaparken, ünlü popçu sevgilisine düğün hediyesi olarak İstanbul Çengelköy'de, Boğaz manzaralı, bahçeli ve havuzlu bir köşk aldı. Çengelköy sırtlarındaki Sultan Makamı Konakları adlı projedeki köşkün satışı şimdilik gizli tutuluyor.

KENAN DOĞULU-BEREN SAAT ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

3 MİLYONLUK İNDİRİM
67 bin metrekare alan üzerine kurulu 9 ayrı köşkten birini aldığı belirtilen Doğulu'nun alım-satımı kimsenin duymasını istemediği söyleniyor. Satışı gerçekleştiren emlakçı, köşkleri yapan müteahhit firma ve Kenan Doğulu arasında 'kimseye açıklanmamak şartı' ile anlaşma imzalandığı da iddia ediliyor. Edindiğimiz bilgiye göre; Kenan Doğulu'nun Beren Saat için aldığı bu köşkün fiyatı tam 10 milyon dolar. Ancak Kenan Doğulu'nun ödemeyi peşin yapacağını söylemesi üzerine fiyat, 7 milyon dolara düşürüldü.

'BUNU HAK ETTİ'
Ünlü popçu Doğulu'nun sevgilisine aldığı beyaz köşk için yakınlarına, "Bu köşk Beren'e evlilik hediyem olacak. Tapusunu da üzerine yapacağım. Çünkü Beren bana olan sevgisi ile bunu çoktan ve fazlası ile hak etti" dediği ifade ediliyor. Doğulu'nun birkaç gün içinde tapusunu alacağı köşkü sevgilisine anlamlı bir gecede hediye edeceği, içinin döşenmesini de Beren Saat'e bırakacağı konuşuluyor.

Kaynak: MEVLÜT YÜKSEL / TAKVİM

Magazin gündeminden başlıklar

Aziz Yıldırım'ın bir kızı daha olacak

Fenerbahçe’nin 61’lik başkanı Aziz Yıldırım kızları üçlüyor! ‘Futbolda şike’ davası kapsamında hapse giren eşinin yolunu tam bir yıl gözleyen Gonca Hanım’ın hamilelik haberleri medyada yer almıştı. Beş aylık hamile olan Gonca Yıldırım’ın bebeğinin cinsiyeti de ortaya çıktı. Aziz Başkan’ın kızı olacak.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 71 yaşında baba olan ezeli rakipleri Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan feyz aldı herhalde ki, o da 61 yaşında baba olmaya hazırlanıyor!

Henüz 2.5 aylık evliyken; 'Futbolda şike' davası kapsamında hapse giren eşi Aziz Yıldırım'ın tam bir yıl yolunu gözleyen Gonca Hanım hamile... 2010 yılında boşandığı 30 yıllık eşi Yıldız Hanım'dan Hande ve Gülşah adında iki kızı olan Aziz Yıldırım'ın bu kez gönlünden bir erkek geçti mi bilmiyorum ama eğer geçtiyse bile Allah gönlüne göre vermemiş! Hamileliğinde beşinci ayına yaklaşan Gonca Hanım da, Aziz Başkan'a bir kız verecekmiş...

KIZLARI ÜÇLEYECEK!
Aziz Yıldırım, Mehmet Gamgam ile evli olan büyük kızı Hande Hanım sayesinde 2009 yılında ilk torun sevincini yaşamıştı. Murat Gordi ile evli olan küçük kızı Gülşah Hanım da, geçtiğimiz Temmuz ayında Aziz Başkan'ı ikinci kez dede yapmıştı. Büyük kızından Hande, küçük kızından da Leyla adında iki torunu olan Aziz Başkan, yaklaşık dört ay sonra dünyaya gelecek bebeği ile kızları üçlemiş olacak.

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

Magazin gündeminden başlıklar

Minik Ali hastanede

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in üç yaşındaki oğulları Ali, hastanelik oldu. Ağır bir gribal enfeksiyon geçiren minik Ali, Maslak Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Korel "Ali, ikiüç gün hastanede kalacak. Ben ve Halit dönüşümlü olarak refakat ediyoruz" dedi.

BERGÜZAR KOREL-HALİT ERGENÇ ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mert'in adını yanlış yazmayın

Geçtiğimiz günlerde adı reklamcı Emre Yetkin ile aşk dedikodularına karışan Gamze Özçelik, önceki akşam Etiler'deydi. Sevgilisi Mert Öcal ile yemek yiyen Özçelik; "Emre Yetkin ile ilişkim yok! Mert'in adını da lütfen yanlış yazmayın"dedi.

GAMZE ÖZÇELİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgiliden mesaj tribi

Şimdilerde manken Gamze Çavuşoğlu ile aşk yaşayan Bekir Aksoy, önceki gün güzel sevgilisiyle Nişantaşı'ndaydı. Yakışıklı oyuncuya gelen bir cep telefonu mesajı; ikilinin keyfini kaçırdı. Bekir Aksoy gelen mesajı dikkatli bir şekilde okurken, Çavuşoğlu'nun sevgilisine fırlattığı sert bakışlar "Gamze Çavuşoğlu kıskançlık krizine girdi" yorumları yaptırdı.

Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Kayınvalideyle konser keyfi

Güzel sunucu ve oyuncu Ebru Akel Sancak, önceki akşam kayınvalidesi Nurperi Sancak ile Itzhak Perlman'ın konserindeydi. Bebeğini kucağına almak için gün sayan Akel, kayınvalidesiyle böyle mutluluk pozu verdi.

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sıla'nın aşkı

Vatan hasreti, 2 Türk'ü yakınlaştırdı. Yılın magazin bombası Almanya'da patladı. Playboy dergisinin kapak kızı Sıla ile Borussia Dortmund'da top koşturan İlkay aşka yelken açtı.

"Acı vatan"da tatlı bir aşk filizlendi. Berlin doğumlu ünlü güzel Sıla Şahin (27) kendisinden 5 yaş küçük Borussia Dortmundlu futbolcu İlkay Gündoğan ile aşk yaşamaya başladı. Alman medyası ise başarılı iki Türk'ün aşkına kilitlendi. Türk kökenli Alman aktris ve fotomodel Sıla, Almanya'da büyük ün yaptı. Playboy dergisine nü pozlar verdi ve kapak kızı oldu. Böylelikle Şahin, derginin kapağında yer alan ilk Türk kadın olarak tarihe geçti. Balıkesir'den Almanya'ya giden işçi bir ailenin çocuğu olan İlkay Gündoğan'ın (22) yıldızı ise futbolda parladı. Ülkenin önemli takımlarından biri olan Borussia Dortmund'da top koştururan İlkay, gurbetliği Türk kızıyla hafifletti. Nisan ayında tanıştığı Sıla'ya gönlünü kaptırdı. Aşklarını gözlerden uzak yaşayan çiçeği burnunda sevgililerin saatlerce telefonda konuştukları öğrenildi. İkilinin sık sık bir araya gelememekten şikayetçi olduğu iddia edildi. Almanya'da bu birliktelik "yılın aşkı" olarak tanımlandı. Magazin dünyasının en çok konuştuğu isimler Sıla Şahin ile İlkay Gündoğan oldu.

4 DİL BİLİYOR
Türk asıllı model Sıla Şahin, 2011'de Playboy'a soyunarak büyük ses getirdi. Bu durum muhafazakar çevrelerin tepkisini çekti. 1.71 boyunda olan Sıla; Almanca, İngilizce, Kürtçe ve Türkçe olmak üzere 4 dil biliyor.

Orta saha oyuncusu olan İlkay Gündoğan, Sıla Şahin ile aşk yaşadığı yönündeki sorulara, "Yorum yapmak istemiyorum" dedi. Ünlü futbolcunun, sevgilisiyle görüşmek için cep telefonunu elinden düşürmediği öne sürüldü.

Magazin gündeminden başlıklar

Selma Ergeç aşk sarhoşu

Oyuncu Selma Ergeç, yeni sevgilisi Can Öz ile ilk kez el ele görüntülendi. Nişantaşı Hünkar restoranda akşam yemeği yiyen sevgililer, daha sonra birlikte yürüyüşe çıktı. Habertürk'ten Nuri Altuntaş'ın haberine göre; birbirlerine sarılarak yürüyen ikiliden Ergeç'în, kafasına tanınmamak için şapka taktığı görüldü.

SELMA ERGEÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN