Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

'Andropozlu halinle seni sevmiştim'

Merve Büyüksaraç sokak ortasında dayak yedi, Twitter'dan isyan etti.

Manken Merve Büyüksaraç, önceki gün sokak ortasında dayak yediği sevgilisi Nurettin Kutlu için Twitter'da sert konuştu. Büyüksaraç, şunları yazdı: "Andropozlu halinle seni sevmiştim. Bu saatten sonra evini sattığını öğrenen paralı karılar bile suratına tükürmez. Milletin diline düşmüşsün; sen de sülalen de rezilsin." 3.5 yıldır Nurettin Kutlu ile aşk yaşayan Büyüksaraç, geçen yıl "2013'te evleneceğiz. Düğün parti havasında yapılacak" demişti.

MERVE BÜYÜKSARAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba Büyüküstün'den Meryem Uzerli'ye destek

Karadeniz Eğitim, Kültür ve Çevre Koruma Vakfı (Karadeniz Vakfı), tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "KarVak Yılın En İyileri" ödül töreni önceki akşam Grand Cevahir Otel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Ekonomiden sanata, bilimden kültüre birçok alanda geçen yıla damgasını vurmuş kurum ve kişilerin ödüllendirildiği geceye ünlü isimler akın etti. Gecede "Yılın En iyi Kadın Oyuncusu" ve "Yılın En İyi Dizisi" dallarında iki ödül birden alan Tuba Büyüküstün, ödül törenine "20 Dakika" dizisinden oyuncu arkadaşlarıyla birlikte katıldı. Bu sezon final yapacak olan "20 Dakika" dizisinin ardından ilk işinin öncelikle tatil olduğunu belirten Büyüküstün, "Tatile, rahatlamaya ihtiyacım var. Ondan sonra önümüze gelen projeleri değerlendireceğiz" diye konuştu.

Meryem Uzerli'nin yaşadığı ‘Tükenmişmik Sendromu'nun bütün oyuncuların zaman zaman başına geldiğini söyleyen güzel oyuncu, "Herkesin böyle olduğunu düşünüyorum. Her şeyi bırakıp gitme duygusunu... Ben de tabii ki yaşadım" şeklinde konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

Bülent Ersoy'a sürpriz doğum günü partisi

Türk müziğinin "Diva"sı Bülent Ersoy, 61'inci yaş gününü yakın dostu Vivien Angel gelinlik mağazasının sahibi Talat Tütüncü ve ekibi ile birlikte kutladı.

Bülent Ersoy’a, Popstar 2013 yarışması için kıyafetlerini özel olarak hazırlattığı mağazada sürpriz doğum günü partisi düzenlendi. Özel partide emeği geçenlere teşekkür eden Ersoy, muhabirlerin "Evlilik var mı?" sorusuna "Evlenmeyi asla düşünmüyorum artık. Şimdiye kadar evlendim de ne oldu?" dedi. Diva, kostüm tasarımları için İtalya'dan özel siparişler verdiğini, konu kıyafet ve aksesuar olunca asla masraftan kaçınmadığını dile getirdi.

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni partneri belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ, rol aldığı dizi final yapmadan yeni anlaşmayı imzaladı. Oyuncu, hem kanalını değiştirdi, hem de fiyatını katladı.

İddiaya göre, "Kuzey Güney"den bölüm başına 40 bin TL alan oyuncu, yeni dizisi için 60 bin TL’ye el sıkıştı. Tatlıtuğ, yüklü bir meblağı da peşin aldı. "Ay Yapım"la çalışma şartıyla imza atan oyuncu, yeni projesine ocak ayında başlıyor. Tatlıtuğ’un partneri de belli. Oyuncu, "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin "Aylin"i Farah Zeynep Abdullah'la kamera karşısına geçecek. Dizi, Nermin Bezmen'in ‘Kurt Seyd&Shura’ romanından yola çıkılarak çekilecek. Kitapta, Çarlık Rusyası’nın görkemli yaşantısından Bolşevik İhtilali’yle İstanbul’a sürüklenen hayatlar anlatılıyor.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Erol Köse bombayı patlattı

Karadeniz Vakfı'nın düzenlediği KarVak Yılın En İyileri Ödül Töreni, Grand Cevahir Hotel'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Gecede 'Yılın En İyi Sosyal Medya Ödülü'nü alan Erol Köse ise ilginç bir açıklama yaptı. Köse, bir süredir gündemi meşgul eden "Eşi, bir Türk işadamını siyahi bir dansçıyla aldattı, bebekleri de bu yüzden siyahi oldu" haberiyle ilgili olarak, "Ben araştırdım, o haber tamamen asparagas çıktı" dedi.

EROL KÖSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

5 kuruşunu istemem

Oktay Kaynarca ile Melek Angun'un boşanma davasında, Angun'un 500 bin lira tazminat isteyeceği söylendi. Angun ise 'Onun 5 kuruşunu istemiyorum' diyerek iddiayı yalanladı.

Oktay Kaynarca ile geçen Ağustos'ta dünya evine girdiği Melek Angun'un boşanma davası; olaylı bir şekilde sürüyor... Angun'un darp edildiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu Kaynarca; iddiaları yalanlamış ve asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu söyleyerek şaşırtmıştı. Önceki gün ise Melek Angun'un eşinden 500 bin liralık tazminat talebinde bulunacağına dair haberler çıktı. Ancak Angun'un çevresine göre Angun'un Oktay Kaynarca'dan maddi bir talebi olmayacak...

OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TEK İSTEĞİ SESSİZCE BOŞANMAK
Savcılığa sunduğu şikayet dilekçesine de "Maddi ve manevi tazminat talebim yok" maddesi eklettiği iddia edilen Melek Angun'un tek isteği; eşinden olaysız bir şekilde boşanmak. Evliliği boyunca yaşadığı kavgalardan ve sonrasında basında çıkan haberlerden dolayı son derece üzgün olduğu öğrenilen Angun'un yakın çevresine "Oktay'ın değil yüklü parasını beş kuruşunu istemiyorum" dediği söyleniyor. Bu arada Oktay Kaynarca'nın da 10 aylık eşine karşı açtığı davada; maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı biliniyor.

KENDİNİ MAĞDUR İLAN ETTİ
10 ay önce evlendiği eşi Melek Angun'un 'darp etme' suçundan hakkında şikayette bulunduğu Oktay Kaynarca, karşılığında takındığı tavırla kendini mağdur ilan etti. Bu uğurda asıl dayak yiyenin kendisi olduğunu bile söyleyen ünlü oyuncu; Angun'u kıskançlıkla, kendisini evine almamakla, ailesine karşı saygısızlık yapmakla da suçladı.

Magazin gündeminden başlıklar

Deniz Akkaya'ya şok!

Manken Deniz Akkaya, bir kız çocuğu sahibi olduğu eski sevgilisi Efe Önbilgin'e ''Twitter üzerinden ve yüz yüze hakaret ettiği'' iddiasıyla yargılandığı davada, 2 bin 620 TL adli para cezasına çarptırılırken, bu hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İstanbul 25. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, şikayetçi Efe Önbilgin ile avukatı Volga Gökçe katıldı. Duruşmaya katılmayan sanık Deniz Akkaya'yı temsilen avukatı Ferhat Yıldırım hazır bulundu.

Duruşmada ifade veren şikayetçi Önbilgin, savcılıkta verdiği ifadelerini tekrar ettiğini belirterek, Deniz Akkaya'nın kendisine iddianamede yazılı hakaretlerde bulunduğunu söyledi. Önbilgin, Akkaya'dan şikayetçi olduğunu belirterek, cezalandırılmasını talep etti.

Davayı karara bağlayan hakim, sanığın suçu işlediğinin sabit olduğu ve "hakaret" suçunu basın yayın yoluyla birden fazla işlediği gerekçesiyle Akkaya'nın 2 bin 620 lira adli para cezasına çarptırılmasına hükmetti. Hakim, verdiği adli para cezası hükmünün açıklanmasının ise 5 yıllık denetimli serbestlik şartıyla geri bırakılmasına karar verdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, sanık Akkaya'nın, eski sevgilisi Efe Önbilgin'e yüz yüze ve sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla, 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edilmişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Ağlatan mezar

Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, önceki gün Akmerkez'deydi. Emre, Gencebay'ın Ulus'tan aldığı 2 kişilik mezarı duyunca ağladığını söyledi.

SEVİM EMRE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

BİZE ULAŞIN