Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sensiz olmaz

ÜÇ ay önce ilişkilerinin bittiğini basın bülteniyle duyuran Bengü- Akın Altan çifti, yeniden barıştı. Sevgililer, önceki gece Nişantaşı turunda görüntülendi.

BENGÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgiliye illegal düğün!

33 yıllık evli, 6 çocuklu işadamı Abdurrahim Albayrak; sevgilisi Şükran Hanım'ı mutlu etmek için Yeşilköy'deki Polat Hotel'de görkemli bir düğün yapmış; tek eksik nikah memuruymuş!

BABA YAPMIŞTI
Boşuna dememişler 'Gönül ferman dinlemiyor" diye! Galatasaray'ın sempatik yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın geçtiğimiz aylarda sevgilisi Şükran Hanım'dan Kuzey adında bir oğlu olmuştu. Albayrak; kendisini 59 yaşında baba yapan sevgilisine müthiş bir jest yapmış. Resmi eşi Nadiye Albayrak'a rağmen, Şükran Hanım için görkemli bir düğün töreni düzenlemiş.

AİLEDEN İSTEMİŞ
Resmi olarak 33 yıldır Nadiye Albayrak ile evli olan ünlü işadamı; sevgilisi Şükran Hanım mutlu olsun diye onu ailesinden istemiş, ardından da Polat Hotel'de sazlı-sözlü düğün yapmış. Törenin tek eksiği nikah memuruymuş. Albayrak'ın yasal eşi olan Şükran Albayrak'tan en küçüğü 25 yaşında olmak üzere; toplam 6 çocuğu var.

Bülent CANKURT/GÜNAYDIN

Magazin gündeminden başlıklar

Fatmagül ve Tuncay Şanlı aşkı bitti

Geçen hafta, katıldığı yarışmadan elenen ve Panama adasından İstanbul’a dönen eski hostes Fatmagül Fakı bir süredir beraber olduğu Bursasporlu futbolcu Tuncay Şanlı’dan ayrıldı.

Çiftin twitter sayfasından birbirlerini takip etmeyi bırakması ayrılık iddialarını güçlendirmişti. Ancak Fakı, önceki gün katıldığı bir programda konuyla ilgili soruya "twitter'da birbirimizi takip etmeyi bırakmamız hiçbir şey ifade etmez, sonuçta sosyal medya" cümlesiyle yanıt vermişti.

TUNCAY ŞANLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Şanlı, önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Kadınlı erkekli bir grup ile 'Kav Butik' adlı mekânda sohbet eden Şanlı'nın yanında adadan yeni dönen sevgilisi Fatmagül Fakı'nın olmaması dikkat çekti. Mekânda iki saate yakın kalan futbolcu ve arkadaşları oradan Sess Bar'a geçerek gece geç saatlere kadar eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

80 yaşında adam gibiydi

Nilgün Belgün'den kendisinden 23 yaş küçük eski sevgilisi Bekir Ünlüataer hakkında komik açıklama: "O benden daha yaşlıydı. Ben Latin müziği severim, o sanat müziği... Dümtek de dümtek; içime fenalık geliyordu. 80 yaşında bir adamla beraber gibiydim."

NİLGÜN BELGÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Junior Topaloğlu ile yemek

Adı uzun süre Sergen Yalçın ile anılan Arnavut Güzeli Almeda Abazi; önceki akşam Nişantaşı'nda türkücü Mustafa Topaloğlu'nun şarkıcı oğlu Çağlayan ile görüntülendi. Yanlarında arkadaşları da olan ikili, görüntülenince tedirgin oldu.

ALMEDA ABAZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Türkiye'de oynamak çok keyifli olur

İngiliz aktör Orlando Bloom, önceki gece Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen davete katıldı. Bloom, "İstanbul çok güzel. Burada oyunculuk yapmak çok keyifli olur" dedi

Hollywood'un en ünlü yıldızlarından Orlando Bloom, marka yüzü olduğu Magnum'un önceki akşam Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen davetine katıldı. Soruları yanıtlayan ünlü aktör, "Türk çayını çok sevdim. Bir İngiliz olarak çayı severim zaten" dedi. Türkiye'de oyunculuk yapmayı düşünebileceğini ifade eden Bloom, "İstanbul çok güzel bir şehir; böyle bir teklif gelirse, keyifli olur" dedi. Türkiye hakkında fazla bilgisi olmadığını dile getiren ünlü aktör, "Ülkenin kültürel zenginliği ve tarihine dair bilgilerim vardı ama çok fazla şey bilmiyordum" diye konuştu.

ORLANDO BLOOM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BEŞİKTAŞ'I ÇALIŞTIRMAK İSTERİM
Ünlü isimlerin büyük ilgi gösterdiği gecenin konukları arasında Selma Ergeç, Selin Demiratar, Bade İşçil, Tülin Şahin, Burcu Kara ve Pascal Nouma da vardı. Nouma; İnönü Stadı'nın yıkılmasıyla ilgili "Eski stadyumda mükemmel bir atmosfer vardı; çok özleyeceğim" dedi. Beşiktaş'a teknik direktör olmak isteyip istemediği sorulan Nouma, "Ben daha gencim. Dört-beş yıl sonra Beşiktaş'ta teknik direktör olmak isterim" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Avşar kızının Cannes estetiği!

66. Cannes Film Festivali’ne bir filmle katılamasak da; ünlü sanatçımız Hülya Avşar, Chopard’ın Türkiye yüzü olarak festivalde bizi en iyi şekilde temsil etti. Kırmızı halıda 16 milyon liralık mücevherlerle boy gösteren Avşar; kırmızı halıya, Türkiye’den götürdüğü 15 kişilik ekibiyle hazırlanmış. Ancak öğrendim ki, Avşar’ın Cannes hazırlığı daha önce başlamış! Dünyaca ünlü yıldızlarla aynı mekanda arz-ı endam eğleyeceği için daha fit görünmek isteyen Avşar, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde liposuction yöntemiyle göbeğindeki yağları aldırmış. Ee, büyük sanatçı dediğin böyle olur!

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bülent CANKURT/GÜNAYDIN

Magazin gündeminden başlıklar

Damattan sürpriz

Ayın 30'unda evlenecek olan Bade İşçil ile Malkoç Sualp, önceki gün Bebek'teydi. Güzel oyuncu; "Malkoç, gelinliği aldı balayında nereye gideceğimizi ise sürpriz olsun diye söylemiyor" dedi.

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


Aydın Hamza/TAKVİM

 

BİZE ULAŞIN