Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

'Sezon finaline 5 bölüm var'

'Muhteşem Yüzyıl'ın 'Rüstem Paşa'sı Ozan Güven, önceki gece arkadaşları ile Nişantaşı'ndaydı. Güven, "Dizi ne zaman final yapacak?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Hiçbir fikrim yok, bize senaryo haftalık geliyor. Yanılmıyorsam son dörtbeş haftadayız."

Magazin gündeminden başlıklar

Isız Adam' geri döndü

Ünlü oyuncu Cemal Hünal; önceki akşam Etiler'deydi. Eşi Lale Cangal ve oyuncu arkadaşı Mine Tugay ile yemek yiyen Hünal'ın, bandanalı yeni imajı dikkat çekti. Hünal'ın bu görüntüsü; bir şefi canlandırdığı ve sürekli bandana taktığı 'Issız Adam' filmini akıllara getirdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Derbi sonrası stres atı

Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'le yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu, önceki akşam eşiyle birlikte Etiler Nusr'et'teydi. Mekandan yeni aldığı, 265 bin liralık cipiyle ayrılan Sarıoğlu, gergin geçen derbiyle ilgili konuşmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü çiftin bakım gecesi

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, eşi Asena ile birlikte Gayrettepe'de bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Manikür ve pedikür yaptırdıkları öğrenilen çift, daha sonra yeni aldıkları lüks otomobilleriyle semtten ayrıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızlar böyle seviyor!

Gece hayatının müdavimlerinden Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Sarp Akkaya, Serhat Teoman ve Uluç Bayraktar; bir grup kadın arkadaşıyla birlikte, sabaha kadar Beyoğlu'nda eğlendi. Rıza Kocaoğlu, "Her gece başka bir kadınlasınız. Aşk hayatınız nasıl?" sorusuna "Kızlar böyle seviyor, ben ne yapayım?" diye cevap verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Nihat Doğan icralık oldu

Nihat Doğan'ın başı ev sahibiyle dertte... Nihat Doğan, Kemerburgaz-Göktürk’te oturduğu dairenin kirasını bir yıldır ödemediği gerekçesiyle icralık oldu.

İCRA TAKİBİ BAŞLATTI
Pruva Konutları’ndaki dairenin sahibi Hüseyin Ragıp Coşan, toplam 19 bin 148 liralık kira alacağı olduğunu belirterek ünlü şarkıcı hakkında icra takibi başlattı. Doğan, icra takibine itiraz etmediği takdirde haciz kararı çıkacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Ayaklarımı çekmeyin sette böcekler yedi

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, 26'ncı yaşgününü önceki gece dostları ile birlikte Garajİstanbul'da kutladı. 'Karadayı' dizisinde rol alan Bergüzar Korel de Bonomo'nun partisindeydi. Korel; dizinin tatile girmesini beklediğini, tatile çok ihtiyacı olduğunu belirtti. Ünlü oyuncu kendisini çeken kameramanlara "Ayaklarımı çekmeyin, sette hep böcek ve sinekler yedi" dedi. Korel, rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'nun birkaç gün arayla alkollü olarak görüntülenmesiyle ilgili sorulara da "Onun için bir şey diyemem. Ancak bunlar gayet sıradan ve olağan şeyler" diye yanıt verdi.

ARTIK LAFIM YOK
Uzun süredir hiçbir dizi teklifini kabul etmeyen Hazal Kaya da Bonomo'yu yalnız bırakmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kaya, "Kilolarım hakkında yazı yazanlara bir şey söylemek istemiyorum; konuşacağımı konuştum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tipik anneanne olamam!

Nilgün Belgün'ün kızı Oylum Şahin; üç aylık hamile! Anneanne olmaya hazırlanan Belgün, "Ben diğer anneanneler gibi değilim. Torun bakmaya vaktim yok, bazen sevebilirim" dedi.

BİZE ULAŞIN