Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Hazal Kaya'ya vize şoku

Hazal Kaya, 4 aydır ABD vizesi almak için uğraştığını söyledi. İtalyan Lisesi’nin tanıtım gününe katılan Hazal Kaya, dört aydır ABD vizesi beklediğini belirterek "Oyunculuk eğitimi için gidecektim. Ama adım sanırım bir suçlununkine ya da araştırılması gereken bir kişininkine benziyormuş. Dört ay bekledim. Şanssızlığın böylesi" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ozan Çolakoğlu 25 kilo verdi

Müzisyen Ozan Çolakoğlu 2011'de popçu Gülşen ile aşk yaşamaya başladığında 100 kiloydu. Sıfır beden olmakla övünen Gülşen, sevgilisi Çolakoğlu'na özel bir diyet ve spor programı hazırladı. Habertürk'ten Zafer Akbaş'ın haberine göre; bu kurallara uyan ve Gülşen'in bir dediğini iki etmeyen ünlü müzisyen iki yılda tam 25 kilo vererek 75 kiloya düştü. İki sevgili formlarını kaybetmemek için her sabah sahilde yürüyüş yapıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Senaryo gerçek oldu

Oynadıkları dizide aşk yaşayan Melisa Sözen ile Alican Yücesoy, gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladı. Melisa Sözen ile Alican Yücesoy, birlikte rol aldıkları "Şubat"ta dizisinde rol gereği aşk yaşıyordu. Senaryo gerçek oldu ve Melisa Sözen ile Alican Yücesoy önceki gün Bebek’te baş başa görüntülendi.

Kaynak: Posta

Magazin gündeminden başlıklar

Selen Soyder estetik yaptırdı

Tolgahan Sayışman'ın eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'dan sonra yeni sevgilisi Selen Soyder de cerrahi operasyonla göğüslerini büyüttü. Önceki gün Çağlayan Florance Nightingale Hastanesi'nde bıçak altına yatan Soyder başarılı bir operasyon geçirdi. Soyder'i sevgilisi Sayışman bir an olsun yalnız bırakmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Sonsuzluk istiyor!

Güzel oyuncu Nur Fettahoğlu, aradığı aşkı işadamı Levent Veziroğlu'nda buldu. Önceki gün Rumelihisarı'nda yemek yiyen sevgililer, objektiflerden kurtulamadı. Fettahoğlu, ayağındaki sonsuzluk dövmesiyle dikkat çekti. Sevgilisinin hediyesi "Sonsuzluk" sembollü kolyesini de boynundan çıkarmayan Fettahoğlu, "Bu aşkın sonsuz olmasını istiyorum" diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

Magazin gündeminden başlıklar

Kenan deparda

Popçu Kenan Doğulu ile Beren Saat, önceki gece eğlence turuna çıktı. Beyoğlu'nda bir mekana giden iki sevgili, geceyi erken noktaladı. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan Doğulu, hızlı adımlarla arabasına yürüdü.

Magazin gündeminden başlıklar

"80 yaşında bir adamla gibiydim"

Bekir Ünlüataer'den kısa bir süre önce ayrılan Nilgün Belgün herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Ece Vahapoğlu'nun sunduğu 'Uzun Lafın Kısası' programına konuk olan Nilgün Belgün, yakın zamanda noktaladığı son ilişkisi ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

'BAKMAZ OLAYDIM'

Bekir Ünlüataer'le tanışmasında Ece Vahapoğlu''nun rolünün çok büyük olduğunu anlatan Nilgün Belgün, 'Bekir'i ilk senin programında gördüm. Bakmaz olaydım. Sorumlusu sensin. Zap yapıyordum evde senin programın çıktı. İki kişiyle konuşuyordun.
 
Senin programında beğendim. Sadece erkek olarak değil, müziklerini çok beğendim. Tesadüf bu ya bir şeyi çok istersin de olur. Mesut Yar'ın doğum gününde de yan yana düştük, ondan sonra başladı. İlk nereden dediler, Ece Vahapoğlu'nun programında başladı dedim ama çok yazılmadı bu ayrıntı' diyerek ilişkisinin başlama öyküsünü anlattı.

'80 YAŞINDA BİR ADAMLA GİBİYDİM'
 
Kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi ile aralarında yaş farkı olmasına rağmen kendisinin daha hareketli olduğunu söyleyen Belgün 'Evde onun Türk Sanat Müziği çalıştığı bir oda vardı. Ben de Latin müziği dinlerim. Benim içime fenalık geliyordu dümtek dümtekle.
 
80 yaşında bir adamla gibiydim. Latin dinleyerek gençliğime dönüyordum. Aralarında yaş farkı var dediler ama o benden daha yaşlıydı' diyerek biten ilişkisinin ayrıntılarını da samimiyetle paylaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Hadise çıkmasın!

Güzel şarkıcı Hadise, önceki akşam bir davete katıldı. Mekana 2 korumayla giden şarkıcı, "Kimseden korkum yok; sadece gittiğim yerde karışıklık olmasın diye önlem alıyorum" dedi. Hadise'nin bundan sonra da sürekli korumalarıyla gezeceği öğrenildi.

BİZE ULAŞIN