Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Caner kampa Asena bara!

Fenerbahçeli yıldız Caner Erkin, takımının maçı için kampa girdi; eşi Asena Hanım ise sabaha kadar Harbiye'deki bir kulüpte eğlendi.

Marjinal kıyafetleri ve lüks arabalarıyla gündemden düşmeyen Asena ile Caner Erkin, önceki akşama damgasını vurdu. Fenerli yıldız ile eşi; Gayrettepe'deki bir güzellik merkezine birlikte giderek manikür ve pedikür yaptırdı. Yıldız futbolcu, buradan çıkıp soluğu takımının kampında aldı. Asena Erkin ise eve gitmek yerine Harbiye'deki bir gece kulübünde eğlenmeyi seçti. 05.30'ta mekandan çıkan Asena Hanım, takside görüntülenince tedirgin oldu.

Magazin gündeminden başlıklar

Dizi arası diş estetiği

Cansel Elçin son dizisi 'Kötü Yol' yayından kaldırılınca dişçiye koştu. Daha estetik olması için oyuncunun dişine tel takıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Artık inkar edemeyecekler

Hande Soral ile Bahadır Özdener, Dalaman Havalimanı çıkışı objektife yakalandı.

“Kurtlar Vadisi”nin senaristi Bahadır Özdener, ilk kez doğum günü partisinde Hande Soral ile görüntülenmiş, ancak ikili aşk iddialarını yalanlamıştı. Çift, önceki gün ise Dalaman Havalimanı çıkışı objektife takıldı.

Hürriyet'ten İbrahim Şahin'in haberine göre; görüntü olan muhabire “Niye çekiyorsunuz ki?” diye soran Özdener, “Gazeteci olduğum için” yanıtını alınca şaşırdı. “İyi o zaman” dedikten sonra suskunluğa bürünen Özdener ile Soral, hızla oradan uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Vücudu iflas etti!

Hamileliği süresince kıyafet tercihleriyle sık sık eleştiri konusu olan Kim Kardashian, önceki gün giydiği topuklu ayakkabılarıyla yine hedef tahtasına oturdu. Bir yılı aşkın süredir Kanye West'le birlikte olan ve temmuz ayında doğum yapmaya hazırlanan Kardashian, Givenchy marka topuklu ayakkabıları ayağını fena halde sıkmasına rağmen basın mensuplarına poz vermeyi ihmal etmedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Çağla'dan otomobil jesti

Güzel manken Çağla Şıkel, önceki akşam aralarında Tümer Metin'in boşandığı eşi Cansu Canduran'ın da bulunduğu kalabalık arkadaş grubuyla Nişantaşı'ndaki bir mekanda boy gösterdi. Canduran'ın birlikte eğlendiği erkekle gazetecilere yakalanmaması için kolları sıvayan Şıkel oldu. Cipini Cansu Canduran'a tahsis eden Çağla Şıkel, evinin yolunu ise taksiyle tuttu.

Magazin gündeminden başlıklar

Yaş gününe ünlü akını

Genç müzisyen Can Bonomo, önceki akşam 26. yaş gününü kutladı. Garaj İstanbul'daki partiye; Bergüzar Korel'in de olduğu birçok ünlü isim katıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Fazla kilolarım umrumda değil

Oyuncu Hazal Kaya, önceki akşam Beyoğlu'ndaydı. Kaya, gazetecilerin fazla kilolarıyla ilgili sorularına; "Umrumda değil" demekle yetindi. Kaya ayrıca patlayan flaşların da azizliğine uğradı. Bluzünün içi görünen oyuncu, hızlı adımlarla uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Vapuru solladı

Fedon, yaz sezonunu açtı! Sanatçının yaptığı tekne turunun fotoğraflarını oğlu Facebook sayfasından paylaştı. Fotoğraf, forum sitelerinde"Fedon ada vapurunu solladı!" diye espri konusu oldu.

BİZE ULAŞIN