Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kocam şiddet uyguluyor!

Oktay Kaynarca'nın eşi Melek Kaynarca "Eşim beni yumrukladı!" diye şikayetçi oldu; Aile İçi Şiddet Bürosu savcıları soruşturma başlattı!

"BANA HAKARET ETTİ!"
Kaynarca çifti, yol ayrımında! Melek Kaynarca, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'yı kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Bebek Karakolu'na şikayet edip şu iddialarda bulundu: "14 Mayıs akşamı arabada sözlü tartışma yaşadık. Eşim önce hakaret ve tehditlerde bulundu, sonra yumruk atarak beni dövdü!"

ÖZEL BÜRO DEVREYE GİRDİ
Eşinin şikayeti üzerine karakola çağrılan Oktay Kaynarca, ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise olayla ilgili soruşturma başlattı. Soruşturmayı; son dönemde artan kadına şiddet olayları nedeniyle oluşturulan Aile İçi Şiddet Bürosu savcıları üstlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Üç günlük kaçamak

Nur Fettahoğlu ve sevgilisi Levent Veziroğlu, hafta sonu Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi. 19 Mayıs tatili nedeniyle üç günlüğüne Fethiye'ye giden çift, havalimanından el ele ayrıldı.

NUR FETTAHOĞLU-LEVENT VEZİROĞLU ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Stres atıp moral depoladı

Ünlü isimlerin yaşam koçu Şeyda Coşkun, Çeşme'de! Hakkında çıkan haberler yüzünden sıkıntılı günler yaşadığını söyleyen Coşkun, "Stres atıp moral depolamaya geldim. Denizin tadını çıkarıyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Alkışlar Karadayı'ya

Cihangir İlköğretim Okulu'nun yetkilileri; semtte yaşayan ünlülerden destek istedi. Birçok ünlü elini cebine atmadı... Karadayı'nın yıldızı Kenan İmirzalıoğlu ise hiç düşünmeden 20 bin lira verdi.

Tıpkı sevilen dizi Karadayı'da olduğu gibi birçok projesinde "mahallenin delikanlısı" rolünü üstlenen Kenan İmirzalıoğlu, gerçek hayatta da farklı değil... Bir süredir Cihangir'de yaşayan başarılı oyuncu, semtteki ilköğretim okulu için yardımda bulundu. Okulun yetkilileri; geçtiğimiz aylarda Cihangir'de yaşayan ünlü isimlerden kendilerine maddi olarak destek olmalarını talep etti. Semtte milyon dolarlık gayrimenkulleri bulunan birçok ünlü, elini cebine atmadı. Ancak Kenan İmirzalıoğlu, yetkililerin destek ricasını hiç düşünmeden kabul etti. Yakışıklı oyuncu; eğitime destek olmak için 20 bin liralık bağışta bulundu. Ancak İmirzalıoğlu'nun yetkilelere sunduğu bir şartı vardı.

EĞİTİM AŞIĞI
Başarılı oyuncu; okuldaki kütüphanede bulunan kitap sayısının arttırılmasını ve kütüphanenin kapısına Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitimle ilgili söylediği bir sözünün yazılmasını istedi. Kenan İmirzalıoğlu, alkışı hak edecek bu tavrı ve şartıyla okuldaki yetkililerin de gönlünü fethetti. Bu arada ailesinin de eğitimi konusunda destekleği Kenan İmirzalıoğlu'nun birçok çocuğun eğitim masrafını üstlendiği söyleniyor.

Ankara'nın Üçem Köyü'nde doğan Kenan İmirzalıoğlu, 12 yaşına kadar köyde yaşadı. İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini teyzesinin yanına giderek Başkent'te tamamladı. Ünlü oyuncu; yüksek tahsilini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde yaptı.

KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Anne oğlun havuz keyfi

Milli Takım Antrenörü Okan Buruk'un modacı eşi Nihan Buruk, Çeşme'de yaz sezonunu açtı. Ünlü modacı, oğlu Ali Yiğit ile birlikte Alaçatı Resort Beach'te havuza girip güneşlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü oyuncu evlendi

Dört yılı aşkın zamandır birlikte olan Fethi Kantarcı ile Boncuk Yılmaz, önceki gün İstinye Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü’nde nikah masasına oturdu. Düğünün davetlileri arasında, Yılmaz’ın “Bir Yastıkta” dizisindeki rol arkadaşı Ahmet Saraçoğlu ile eşi Şirin de vardı.

Magazin gündeminden başlıklar

Avşar'ın 16 milyon liralık korkusu

66. Cannes Film Festivali'nde, kırmızı halıda 16 milyon liralık mücevherlerle yürüyen Hülya Avşar; davetlilerden birinin odasına hırsız girmesi üzerine, koruma ve çelik kasa istedi

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hamdi Alkan kalbini Selen Görgüzel'e kaptırdı

Geçen yıl iki kızının annesi Canan Hoşgör’den boşanan Hamdi Alkan, yönetmenliğini yaptığı “Aşk Emek İster” dizisinin setinde yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Setten sızan bilgilere göre; Alkan kalbini, oyuncusu Selen Görgüzel’e kaptırdı. Alkan ve Görgüzel’in yaklaşık iki hafta önce yakınlaştığı öğrenildi. Ancak çiftin hem nazar değmemesi, hem de dizide motivasyon kaybı olmaması için beraberliklerini gizledikleri belirtildi. Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre; Alkan ve Görgüzel çifti geçen günlerde Sarıyer’deki Kahraman Balık’ta yemek yerken görüldü. Görgüzel ile genellikle Anadolu Yakası’nda buluşan Hamdi Alkan, eski eşi Canan Hoşgör ile dostluğunu da sürdürüyor.

BİZE ULAŞIN