Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

  • Pazartesi 08.06.2015
Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

Ece Erken ile Serkan Uçar boşanıyor mu?

Ünlü sunucu Ece Erken, Instagram'da evlilik soyadı olan Uçar'ı isim bölümünden çıkardı. Bu hareketi, eşi Serkan Uçar'la evliliğinde sorunlar olduğu iddialarını beraberinde getirdi. Sunucu bunun üzerine, "Erken'i de sildim, fazla merak iyi değildir" diye açıklama yazdı. Çiftin boşanacağı yönünde ortaya atılan iddiaların ardından Erken, iki soyadını da tekrar ekledi.

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

Seçimlerde havuz keyfi
Serdar Ortaç, 7 Haziran Milletvekili Seçimleri'nde Bodrum'da tatil yaptı. Seçimden bir gün önce Bodrum'a giden ünlü şarkıcı, eşi Chloe Loughnan ile birlikte Divan Otel'e yerleşti. Ünlü çift havuz başında güneşlenip yorgunluk attı.

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

Burcu Esmersoy'un geldiğini duyan Arda Turan kaçtı

Burcu Esmersoy, geçen cuma Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın aşklarını kuma yazdığı Marmaris'teki otele gitti. Esmersoy'un geldiğini duyan çiçeği burnunda âşıklar hemen otelden ayrıldı.

Arda Turan ile aşk yaşadığı iddia edilen Burcu Esmersoy, ünlü futbolcu dümeni Aslıhan Doğan'a kırınca bir anda safdışı kalmıştı. Kısa süre öncesine kadar yediği içtiği ayrı gitmeyen ikili, Turan'ın Aslıhan Doğan'la birlikteliği ayyuka çıkınca hiçbir şekilde bir araya gelmedi. Futbol yaşamını İspanya'da sürdüren Arda ile sevgilisi Aslıhan Doğan'ın Marmaris'teki ultra lüks D-Hotel Maris'te tatil yaptığını öğrenen Esmersoy, 5 Haziran'da soluğu otelde aldı.

GELDİĞİNİ DUYUNCA KAÇTILAR

Esmersoy'un geldiğini öğrenen çiçeği burnunda çift ise apar topar oteldeki odalarını boşaltıp İstanbul'a döndü. Esmersoy, çiftin kaldığı otelde çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Aslıhan Doğan'ın, sevgilisi Arda Turan'a Burcu Esmersoy'la görüşmeyi yasakladığı iddia ediliyor.

Kaynak: Habertürk

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

Hakan Özoğuz'un gecikmeli düğünü

Geçtiğimiz mayıs ayında nikâh masasına oturan Athena'nın gitaristi Hakan Özoğuz, önceki gün de düğün yaptı.

Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi ve Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz, geçtiğimiz mayıs ayında Berlin'de evlenmişti. Hakan-Selin Özoğuz çifti önceki akşam ise Fenerbahçe Dalyan Kulüp'te düğün yaptı. Düğüne çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. Gökhan Özoğuz düğüne eşi Melis Özoğuz ve 2 yaşındaki kızı Ayşe Derya ile katıldı. Babasının kucağından inmeyen Ayşe Derya düğünün adeta maskotu oldu.

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

İbrahim Tatlıses'ten 'hafızasını kaybetti' iddiasına sert yanıt

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde hafızasını kaybettiği ve müziği bırakacağı yönünde haberleri görünce çılgına döndü.

İbrahim Tatlıses Instagram hesabından çıkan haberleri yalanlayıp kızının videosunu paylaşarak şunları yazdı: "Şuna baksana ya insan ya bunun için yaşamaz mı be? Tabi ki yaşar! Gel de söylenen dedikodulara kulaklarını tıkama! Allah sizleri bildiği gibi yapsın. Yok efendim hafızam yerinde değilmiş, yok efendim şarkının sözlerini unutmuşum yok efendim stüdyoya girmişim yok efendim falan da falan! Peki, bunların hepsi olurken ben nasıl oluyor da bunları yazıyorum acaba? Bir gün herkes İBO'cu olacak demiş miydim? İlla ki İBO'cu olmanız gerekmiyor kendinizci olun yeter kalın sağlıcakla!"

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman'ın aşkı tescillendi

Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman'ın aşkı, kanıtlandı. Birkaç gün önce Londra tatiline çıkan çiftin ilişkisini aynı yerde çektirdikleri fotoğrafları ele verdi.

Bir süredir birlikte oldukları konuşulan Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman'ın aşkı, belgelendi! Yaklaşık 15 gün önce 'aşk yaşıyorlar' haberleriyle gündeme gelen ikili, konuyla ilgili sessiz kaldı. Gazetecilere yakalanmamayı da başaran Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, seçimlerden hemen önce Londra tatiline çıktı.

INSTAGRAM'DA İLAN ETTİLER

Yurt dışında aşklarını doyasıya yaşayan ünlü çiftin birlikte tatil yaptığını Instagram'da paylaştıkları fotoğraflar ele verdi. Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, birer gün arayla Oxford Street'te çektirdikleri kareleri paylaştı. Bununla da yetinmeyen ikili, yine Londra'daki Trafalgar Meydanı'nda çekilen fotoğraflarını da peş peşe yayınladı. Abazi ile Sayışman'ın bu tavrı "Artık aşklarını gizlemekten vazgeçtiler" dedirtti.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar: 9 Haziran 2015

"Onsuz bir hayat düşünemiyorum"

Can Bonomo 1 yıldır aşk yaşadığı manken-oyuncu Didem Soydan hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bonomo, ilişkileri sorulduğunda "Didem hayatımda olduğu için çok şanslıyım. İlişkimiz süper gidiyor. Artık onsuz bir hayat düşünemiyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN