Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Fotoğrafçıyı fark etsem göbeğimi çekerdim!

Geçtiğimiz hafta Bebek sahilinde denize girip serinleyen yılların oyuncusu Meral Zeren, konuk olduğu Saba Tümer'in CNN Türk'teki programında bakımlı ve makyajlı görüntüsüyle herkesi şaşırttı. Zeren, maddi anlamda zorluklar yaşasa da söylenenler kadar dipte bir hayat sürmediğini açıkladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Çağla 18 Eylül'e kilitlendi

18 Eylül'de vizyona girecek olan 'Sizi Seviyorum' filminin çekimleri tamamlandı. Sadakat ve ilişkiler üzerine kurulu filmde sevgilisini sürekli aldatan bir adamı canlandıran Emre Altuğ, 10 farklı kadınla yatağa girdi. Çekimlerin ardından açıklama yapan Altuğ, "Bu filmin en ilginç tarafı sanırım benim 10 kadınla birlikte oynayıp, hiçbiriyle öpüşmemem oldu" dedi. "Sizi Seviyorum filminde 10 kadınla yatağa girdim, hiçbiriyle öpüşmedim" diyen Emre Altuğ'a, eşi Çağla Şıkel'den yanıt geldi: Film vizyona girsin, bir izleyelim sonra konuşuruz
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Erkekler de lohusa olurmuş

FİKRET Kuşkan, yönetmen Barış Pirhasan’la bir anısını aktardı: Oğlumun doğumunun ardından Barış bana ‘Lohusalığın geçti mi?” diye sordu. Şaşırınca da şu yanıtı verdi: Niye şaşırıyorsun kadınlar gibi erkekler de lohusa olur. Memem olsa çocuğuma süt bile verirdim ben.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Bebek ABD'de doğacak

TV Dizisi "Arka Sokaklar"da evli bir çifti canlandırıp gerçek hayatta da dünya evine giren Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, ABD'ye yerleşti. 3.5 aylık hamile olan Özçelik, bebeğini ABD'de dünyaya getirmeye karar verdi. Bebeğinin hem Türk hem de ABD vatandaşı olmasını istediği için bu ülkede doğum yapacak olan ünlü oyuncu ve eşi Uğur Pektaş, bir ev kiraladı ve uzun bir süre ABD'de yaşamaya karar verdi. Bu sezon hiçbir teklifi kabul etmeyen çift, doğum için hazırlıklara şimdiden başladı. Bebeğin cinsiyetinin kız olduğu ancak çiftin isim konusunda henüz karar vermediği öğrenildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Tescilli güzeller dizilerde boy göstermeye başladı

atv ekranlarında tescilli güzeller boy gösteriyor. 'Aile Saadeti' ve 'ESES' adlı dizilerde rol alan Türkiye güzelleri, sadece güzellikleriyle değil, oyunculuklarıyla da dikkat çekiyor. 'Aile Saadeti'nde Eleni karakterini canlandıran 2004 Türkiye dördüncü güzeli Gülşah Şahin... İlk oyunculuk deneyimini, 'Dinle Neyden' adlı filmde yaşayan Şahin, Eleni karakteri ile izleyicinin beğenisini kazandı. atv'nin yayınlandığı günden bu yana reyting alan dizisi 'ES-ES'te ise 2008 Türkiye Güzeli Leyla Lidya Tuğutlu rol alıyor. Derya Alabora ve Erdal Beşikçioğlu gibi deneyimli oyuncularla aynı seti paylaşan tescilli güzel, ilk oyunculuk deneyiminde üniversiteli İpek karakterini canlandırıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Oyuncu olmak için EĞİTİM ŞART!

Gazetemizin yemek yazarı Elif Kormazel’in Kanaltürk’te sunduğu ‘Bugün Ne Pişirsem?’ programına konuk olan ‘Yaprak Dökümü’nün Fikret’i Bennu Yıldırımlar, oyunculuk için eğitimin şart olduğunu söyledi. Yıldırımlar, konservatuvar sınavını kazanamayanlara ise yılmamaları gerektiğini söyleyerek tavsiyede bulundu: “Peşini bırakmayın. Bir üniversiteye girin, oranın da tiyatro kolu vardır, ona katılın. Sonra iyi şartlardaki kurslara gidebilirsiniz.” (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Herşey yolunda

Geçtiğimiz ay evlenen ve uzun süre Bodrum'da 'balayı' yapan Pınar Tezcan-Kerem Özçapkın çifti; evliliklerinde her şeyin çok yolunda gittiğini söyledi. Objektiflere eşiyle poz veren Pınar Tezcan'ın kırmızı mini elbisesi, hamileliğini çok güzel kamufle etmişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 06/09/2009
Ebru’nun kemanı umut için satıldı

EBRU Gündeş’in KAÇUV (Kanserli Çocuklar Umut Vakfı) yararına satılması için bağışladığı kemanı ‘gittigidiyor. com’da 1.025 TL’den alıcı buldu. Gündeş, aynı amaçla bu kez de 500 tane sahne kıyafetini www.ebrugundes. com isimli resmi internet sitesinden satışa çıkarıyor.
BİZE ULAŞIN