Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Evleniyorlar!

'Binbir Gece' dizisindeki aşklarını gerçek hayata taşıyan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç bugün evleniyor. Düğün için akılda kalacak, 'sıralı' bir tarih seçen çift; 07.08.09'da, Les Ottomans Otel'de evlenecek. 'Sade ama şık ve klas' bir düğün yapacaklar. Düğün organizasyonunu profesyonellere emanet eden çift, 300 kişilik davetiye bastırdı. Dekorasyonda beyaz ve uçuk pembeyi tercih eden ikili, otelin fiks mönülerinden birini seçti. Bergüzar Korel, Hakan Yıldırım imzalı sade bir gelinlik giyecek. Balayı da Maldivler'de olacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Tan'ın bir eli işte diğer eli oynaşta!

Ünlü balet Tan Sağtürk ve iki aylık hamile olan Rus asıllı eşi Alona Ataberk, geçtiğimiz gün arabalarında gezerken, 'Mega Magazin' kameraları tarafından görüntülendi. Yaklaşık bir ay önce sürpriz şekilde evlenen çift, otomobillerinin içinde bile el ele oturuyordu. Aşklarından hiçbir şey kaybetmeyen çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Eşi Alona'nın elini bir an bile bırakmayan, arabayı bile tek elle kullanmak zorunda kalan balet Sağtürk'ün trafikteki bu hali, "Akrobasiyi bu kez sahnede değil, trafikte yapıyor" yorumlarına neden oldu. Tan Sağtürk, yanlarına gelen basın mensuplarının evliliği hakkındaki sorularını yanıtlamaktan kaçındı. Ünlü balet, eşi Alona'nın hamileliği hakkında ise "Şu anda çok şükür hiçbir problem yaşamıyoruz. Her şey gayet yolunda gidiyor" dedi.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH İNTERNET
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
'İstanbul'un örnek babası

Başından üç evlilik geçen ve çocuk sahibi olamayan Okan Bayülgen, dördüncü evliliğini yaptığı Şirin Ediger ile baba olma mutluluğunu yaşamaya hazırlanıyor. Bu yüzden Bayülgen'in eşinin üzerine titrediği, hatta elini sıcak sudan soğuk suya sokturmadı söylentisi doğruymuş! Bayülgen, doğumuna artık günler kalan eşini, bu sıcak yaz günlerinde daha rahat etmesi için geçen hafta Swissotel'e taşımış. Swissotel'i tercih etmesinin sebebi ise, direkt havuza girilebilen suit odalarının olmasıymış. Bayülgen, eşini işte o suitlerden birine yerleştirmiş ve Şirin Hanım, bunaldıkça odadan direkt havuza girip, ferahlıyormuş. Ne diyelim; böyle koca, bütün kadınların başına!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Şebnem'in aşkı 'Boş ver' dedi

'Canım Ailem' dizisindeki Meliha rolüyle beğeni toplayan Şebnem Bozoklu artık objektiflere alıştı. Önceki akşam da Asmalımescit’te sevgilisi ile objektiflere yakalanan ikili, basın mensuplarına gülümseyerek poz verdi. Neşeli görünen Bozoklu, "Keyfim yerinde" derken; erkek arkadaşı ismini soran basın mensuplarına “Boşver, önemli değil” diyerek yanıt verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Sevim Emre’den nazar kolyesi

Birkaç gün önce sıcaklardan dolayı kalp ritminde bozukluk nedeniyle hastaneye kaldırılan Orhan Gencebay, bir saatlik kontrolün ardından sağlığına kavuştu. Orhan Baba’nın 4 Ağustos olan doğum günü ise rahatsızlığı nedeniyle ertelenmişti. Sevim Emre ise Gencebay’a çok anlamlı bir kolye hediye ederek yeni yaşını kutladı. Üzerinde ‘baba’nın doğum tarihi 4 Ağustos ile doğum saati 14.15’in yazıldığı, 24 ayar altın el yapımı kolyenin arkasında da nazar duası bulunuyor. Divan Palmira’nın içindeki Gassia Mücevherat tarafından hazırlanan kolye, Orhan Baba’yı duygulandırdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Hayranları makas alıyor

Bengü, şirin görüntüsü nedeniyle ilginç tepkiler alıyor: “Her sanatçının hayranları sevgilerini farklı gösteriyor. Benimkiler genelde yanaklarımı sıkıyor!”
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Fabrika güzeli

Emina Türkcan giyim firması Fabrika'nın yüzü oldu. Firma, Eyşan Özhim'den sonra ikinci kez bir Türk'le anlaşma imzaladı. Emina, firmanın 2010 katoloğu için objektif karşısına geçti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 07/08/2009
Yeni sezona hazırlanıyor

Tiyatrocu Behzat Uygur, ailesiyle birlikte Türkbükü’ne geldi. Yaz sezonunu biraz geç açan Behzat Bey; önceki gün eşi ve çocuklarıyla birlikte yürüyüş yaparken görüntülendi. Bodrum’da bir hafta kalacaklarını belirten Uygur “Yeni sezon için enerji toplamam gerekiyor. Çok yoğun bir sezon bizi bekliyor” dedi.
BİZE ULAŞIN