Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009

  • Perşembe 10.09.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Dört kilo fazlam var kampa gireceğim

atv’de Berna Laçin’in ‘Mutluluğa Açılan Sofralar’ programına konuk olan Ceyda Düvenci, zayıflamak için diyetisyeninin tatilden dönmesini beklediğini söyledi. Düvenci, dört kilo fazlasının olduğunu belirterek “Kilo vermek zaten benim ciddi bir sorunum. Ender Saraç Bodrum’dan döner dönmez kampa gireceğim” diye konuştu. Düvenci ‘Ejder Kapanı’ filmi için de “22 Ocak’ta vizyona giriyor, meraktan öleceğim” dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Oynarım ama öpüşmem sevişmem

Yaşamını Türkiye'de sürdüren Romanyalı manken Tatiana Marinescu, yapımcıların yeni gözdesi oldu! Gelen iki film teklifini elinin tersiyle iten Tatiana, "Benim de Türkan Şoray kanunlarım var. Ölçülü sahneler isterim; öpüşme ve sevişme içermeyen film tekliflerini değerlendireceğim."
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Yüzüğü sadece aksesuvarmış

Yapımcısı Kerem Çatay'ın Ortaköy'deki evinden çıkarken görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, parmağındaki yüzük için "Bir anlamı yok, sadece aksesuvar" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Hande’ye gitti Özlem aşkı bitti!

Philippe Amram’ı unutamadığını söyleyerek, “Onu başka bir kadınla görürsem kıskanırım, içim acır” diyen Hande Ataizi’ne müjde! İki ay önce Cannes’daki bir düğünde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Özlem Önal ile Philippe Amram aşkı hakkın rahmetine kavuşmuş! Önal’dan önce Hande Ataizi ile 1.5 yıl aşk yaşayan Philippe, Hande’nin evlilik ısrarları nedeniyle bocalarken, karşısına Özlem Önal çıkmış, aşk dümenini o tarafa kırmıştı! Ancak yakın çevrelerinin söylediğine göre; Phippe ile Özlem ortak noktaları olmadığını anlayıp yollarını ayırmış. Ama bence bu ayrılığa neden, Philippe’nin Hande’yi geçen hafta evinde ziyaret etmesi!!! (BÜLENT CANKURT)
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Reklam oyunu

Sponsorunun tanıtımına sevgilisi Eda Taşpınar ile katılacağı duyurulan Bora Kozanoğlu, hem yalnız geldi hem de kafa karıştırdı. Milli sörfçü, önce "Burada Eda'nın işe ne!" dedi, sonra da "Gelecekti ama işi çıktı!" diye ağız değiştirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Kalıp rolleri sevmem oyuncunun stili olmalı

Parmaklıklar Ardında' dizisinde 'Dr. Metin'i canlandıran Tardu Flordun "Oyuncunun stili olmalı" dedi ve ekledi: Oyuncuyu, 'Bu adam yakışıklı, yandan iyi duruyor, onu hep böyle kullanalım ya da sürekli dramada oynatalım' gibi kalıplara sokuyoruz. Ben bunu hem TV'de hem de tiyatroda kırmaya çalışıyorum.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Benzerliğin bu kadarı!

‘İnsanlar çift yaratılmıştır’ diye boşuna söylememiş atalarımız! Pazar günkü sayfamın moda eleştirileri yaptığım bölümünde Emina Sandal’a yer vermiştim. Bu sezon Fabrika markasının yüzü olan ve objektif karşısına geçen Sandal’ın geçenlerde katıldığı bir davette Hollywood yıldızlarını andırdığından dem vurup, ne kadar iyi giyindiğini yazmıştım. Kıyafetinin şıklığı konusundaki fikirlerim halen aynı; ancak Emina Sandal diye yazdığım kişi meğer Accord İletişim’in başkanı Sema Demiral’mış! Benzerliğin bu kadarına da pes doğrusu... Yani Sandal’a değil, Demiral’a kıyafetinden dolayı kocaman alkış!!! (BÜLENT CANKURT)
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/09/2009
Eski sevgili nette yayınladı

Ömer-Arzu Sabancı'nın oğulları Hacı Sabancı'nın, eski kız arkadaşı Aslıhan Doğan'la geçtiğimiz aylarda çıktığı Saint Tropez tatili facebook'ta yayında! Şu sıralar Cem Nahum'la birlikte olan Aslıhan Doğan'ın facebook'taki sayfasında yayınladığı fotoğraflarda eski sevgililer, patlattıkları şampanyayı birbirlerinin başından aşağı dökerken görülüyor.
BİZE ULAŞIN