Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Ölene dek soyunacağım

Sahil Güvenlik dizisinin seksi yıldızı Pamela Anderson, ölene dek soyunacağını açıkladı. Her fırsatta hayranlarının karşısına mayo ile çıkmayı seven ünlü yıldız, "Şu anda 42 yaşındayım ve çok fit bir vücudum var. Ölene dek soyunacağım" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Çetin'e her ay 3.300 TL ödeyecek

Hande Ataizi, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in kiracısı oldu! Ünlü yönetmenin Gümüşsuyu'ndaki 220 metrekarelik Boğaz manzaralı evini kiralayan Ataizi, aylık 3 bin 300 lira ödeyecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Ey yapımcılar artık beni de görün!

'Takva' filmindeki rolüyle gündeme gelen, ardından 'Benim ve Roz'un Sonbaharı' adlı filmle dikkat çeken Öznur Kula, artık dizilerde de oynamak istediğini açıkladı. Televizyonlarda yayınlanan birçok diziyi izleyemediğini söyleyen Kula, "O kadar çok dizi varken, hiçbirini izlemediğimi fark ettim. Ben oyuncu olarak izleyemiyorsam, halk hiç izlemiyor demektir" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Düşüş durumlarımda her zaman bir B planım vardır

Bugüne kadar hep uzun ilişkileri olan Doğa Rutkay son sevgilisi Şahan Gökbakar'dan ayrıldıktan sonra çok sevdiği yalnızlığın tadını çıkarıyor. Özgürlüğüne düşkün oyuncu, hayatta düşüşler yaşadığı zaman hemen bir B planı yaptığını söyledi: Hiçbir zaman 'bitti' diye bir şey yoktur. Sevgilisi Şahan Gökbakar'dan ayrıldıktan sonra evini değiştiren ve fazla kilolarından kurtulan Doğa Rutkay, bu durumu "Kendime yatırım yapıyorum" diye açıkladı. Rutkay, Cosmopolitan'a verdiği röportajda Gökbakar ile nasıl ayrıldığını anlatmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Teyzeler 'Ah Yelizim yazık sana' diye yanağımı okşuyor

'Küçük Kadınlar' dizisinin Yeliz'i; Fulya Zenginer, sokakta aldığı tepkileri anlattı. Oyuncu, "Beni görünce şaşırıyorlar. Çünkü rolüm gibi hüzünlü değilim, enerjiğim" dedi. Zenginer, bazılarının da dizideki rolünü gerçek sandıklarını söyleyerek sözlerine devam etti: "Ah Yelizim' yazık sana' diyerek yanağımı okşayan teyzeler var." (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Acun, reklam dünyasının devler liginde

Bugüne kadar televizyon kanallarına yaptığı birbirinden iddialı projelerle adından söz ettiren Acun Ilıcalı artık devler liginde! 'Var mısın Yok musun?' isimli yarışma programıyla gönüllerde taht kuran Acun Ilıcalı, dev bir firmanın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor. Ünlü sunucu Coca Cola firmasıyla anlaştı. Henüz Ilıcalı'nın aldığı ücret basına sızmasa da, Coca Cola ile arasında 'astronomik rakkamlar'ın telaffuz edildiği söyleniyor. Rakam belli olmasa da; bu anlaşmayla Ilıcalı'nın, reklam kampanyalarından milyon dolarlar alan şarkıcı ve oyuncular ligine transfer olduğu konuşuluyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
Oyunculuktan sonra senaristliğe soyundular

Türkiye'nin en ünlü kadın oyuncularından Meltem Cumbul, Nurgül Yeşilçay ve Fadik Sevin Atasoy, artık sadece oyunculukta değil, senaristlikte de yarışacak. Bir süredir kalem kağıda sarılan ünlü güzeller, birbirinden iddialı senaryolar yazdı. Kariyer, idealler ve yaşam telaşı içinde evlenmeye ve çocuk yapmaya vakit bulamayan genç kadınları anlattığı senaryosunu tamamlayan Meltem Cumbul; filmi için, Avşar Yapım'ın sahibi Şükrü Avşar'la çalışacak. Avşar'ın filmin kadro ve prodüksiyon hazırlıklarına başladığı söyleniyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 10/11/2009
İki güzelden bacak şov

Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan ve Nilgün Belgün'e Kanyon'da rastladık. Oldukça keyifli oldukları gözlenen ikili uzun uzun sohbet etti. İkilinin birbirinden iddialı bacak dekoltesi de dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN