Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009

  • Perşembe 12.11.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Yeniden evlendiler

2007 yılında boşanan Tamer Karadağlı- Arzu Balkan çifti evlendi! Son dönemde yeniden biraraya gelen çift, oynadıkları 'Ah Kalbim' dizisinde, senaryo gereği nikâh masasına oturdu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Düğün sonrası hamamda parti

Atina'da önümüzdeki hafta evlenecek olan oryantal Tanyeli, kına gecesinin ardından yakın arkadaşlarını hamamda ağırlayacak. Yunan damat Alex, parti için çok sayıda arkadaşını İstanbul'a davet etti. Düğünün gelenek ve göreneklere uygun olması için çaba gösteren Tanyeli, "Hamam Partisi" ni tarihi Galatasaray Hamamı'nda yapacak. Bu amaçla hamamın kadın ve erkek kısmını aynı gün ve saatte kapatan Tanyeli "Arkadaşlarımız gönlünce eğlenecek. Hamam partisinin özellikle Alex'in arkadaşlarına çok ilginç geleceğinden eminim. Yabancı konuklarımız için ilginç bir deneyim olacak. Parti için birçok sürpriz de hazırlıyorum" dedi. Tanyeli, partinin kadınlar kısmında daha keyifli dakikaların yaşanacağını belirterek, bol bol göbek atılacağını söyledi. Düğün masraflarının bir hayli yüklü olduğunu ifade eden Tanyeli "Bizde kız ve erkek tarafı üzerine düşeni ödüyor. Yunanistan geleneleklerine göre de bütün masrafları erkek tarafı karşılıyor. Bu beni mutlu etti" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
G’Önder’ gelsin!

Önder Bekensir, Nişantaşı’ndaki Longtable’da düzenlenen salı partilerinde pişti üstüne pişti yaşadı! Mekana Demet Akalın’la gelen Bekensir’in ardından geceye eski eşi Süreyya Yalçın, hemen ardından da eski sevgilisi Irmak Atuk geldi! Çevresine gülücükler atan Bekensir, yaşadığı zor durumu belli etmemeye çalıştı. Bekensir, mekanı yeni sevgilisi Demet Akalın’a sarılarak terk etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Kadın dediğin adamı gözleriyle mahveder!

'Kolpaçino' filminde rol alan Aydemir Akbaş, Türkiye'de erotik sahnelerin hakkının verilmediğini ve kaliteli seks filmi çekecek oyuncuların olmadığını söyledi. Şafak Sezer'le birlikte Saba Tümer'in programına konuk olan Akbaş, erotizm üzerine ilginç açıklamalar yaptı. "Ben soyunmadan bir kadınla seks filmi çekebilirim. Erotizm soyunmayı gerektirmez" diyen Aydemir Akbaş, "Seks, gözdür, bakıştır. Kadın değdin gözüyle mahveder adamı, vücuduyla değil" şeklinde konuştu. "Bak, sen şimdi biraz öyle bakıyorsun" diye Saba Tümer'e de takılan Akbaş; "Soyunmak en büyük yanlış! Bir kadını soymayacaksın. Ben Türkiye'de kaliteli seks filmi çekilecek jön de, kadın da görmüyorum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Eğlenceye devam

Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazasıyla ölümden dönen Saba Tümer, eğlenceye tam gaz devam ediyor. Tümer, kendisine yöneltilen sorulara kahkaha atarak cevap verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
İbo’dan tiyatro açılımı

İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde, 25'inci yaşgününü; Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda sahnelenen 'Mustafam Kemalim' adlı oyunu izleyerek kutladı. 'Kameralardan uzak duruşuyla' tanınan Melek Zübeyde; Atatürk'ün ölüm yıldönümü anısına perde açan oyunu, babası ve eşi Volkan Akkaş'la birlikte en ön sıradan seyretti. Oyundan önce Müjdat Gezen'le gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıses, kızına verdiği 'anlamlı' doğum günü hediyesinin hikayesini şöyle anlattı: "Müjdat Abi'yi ziyarete gelmiştim, o da bu oyunun provasını yapıyordu. 10 Kasım'da seyretmeye gelmemi istedi. Ben, Zübeyde'nin doğum günü olduğunu söyleyince; 'Daha iyi, doğum günü hediyesi olur' dedi. Ben de söz verdim ve geldim."
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Kraliçelik tacıyla dönmeye kararlı!

28 Kasım'da Çin'de düzenlenecek 'Miss Model of the World' yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Derya Çimen iddialı. Geçtiğimiz haziranda Çeşme'de yapılan 'Türkiye Mankenler Kraliçesi Yarışması'nda birinci seçilen Çimen, 'Miss Model of the World' için aylardır hazırlandığını söyledi ve ekledi: "Kraliçe olarak döneceğim..." Modacı Tanju Babacan'ın hazırladığı özel kostümle podyuma çıkacak olan Derya Çimen, 65 ülkenin güzelleriyle yarışacak. Çimen; "Ülkeme derece getirmeye kararlıyım" şeklinde konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 12/11/2009
Bengü'den fanlarına 'öpücüklü' armağan

İki Melek' albümüyle çıkış yapan Bengü, resmi internet sitesi 'www.bengu. com.tr'ye kayıtlı olan hayranlarına sürpriz yaptı. 'Kocaman Öpüyorum' klibinin yayına girdiği gün, onlara öpücüklü resminin olduğu kupalar yolladı. Genç şarkıcı, hayranlarına vefasını "Onlar benim yol arkadaşlarım. İyi günde de kötü günde de hep yanımda oldular. Öpücüklü kupaları yollayarak, onlarda benden bir anı olsun istedim" sözleriyle ifade etti. 'İki Melek' albümüne bugüne dek iki klip çeken Bengü, "Bundan sonra çekeceğim klibi de her zaman olduğu gibi sevenlerim belirleyecek. Onlar beni her zaman en iyi şekilde yönlendiriyor. Resmi internet sitemde sürekli irtibat halindeyiz" dedi.
BİZE ULAŞIN