Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009

  • Çarşamba 16.09.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
1 milyon $'lık evimiz var oturamıyoruz

Pınar Altuğ, yaklaşık üç yıldır yaşadığı Bebek'teki evinde sıkıntılı günler geçiriyor. Nedeni ise son dönemin en gözde semtinin bitip tükenmeyen gürültüsü! Kızı Su'nun doğumunun ardından canından bezen Altuğ'un yakınlarına, "1 milyon dolara ev aldık, gürültüden oturamıyoruz. Su, her gece yatağından fırlayarak kalkıyor" diye dert yandığı öğrenildi. Gürültüden etraftaki kafeleri sorumlu tutan Pınar Altuğ, şu sıralar mekanlara savaş açmış durumda. Geçen yıl her gece belediyeyi ve polisi arayarak gürültüden şikayetçi olan ünlü oyuncu, 'Vertu' isimli kafeyi kapattırmayı başarmıştı. Altuğ'un bu yılki hedefinde ise Lucca olduğu söyleniyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Aşıklar ilk kez el ele

'Sonsuz' filminin galasına, filmin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu sevgilisi Vildan Atasever'le katıldı. İlk kez yan yana görüntülenen çift, birbirlerini gece boyunca öpücük yağmuruna tuttu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Bu pozlarla kendimi tam bir 'kadın' gibi hissettim!

All dergisine seksi pozlar veren oyuncu Özge Özpirinççi, "İmajımın dışına çıktım. Sokakta yanağımdan makas alan teyzeler beğenmeyebilir" dedi ve ekledi: Bu insana kendini 'kadın' gibi hissettiriyor, çok şaşırdım.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Deniz'in çıkacağı günü iple çekiyorum

Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki'nin ekim ayında görülecek davasını sabırsızlıkla beklediğini söyleyerek "O günü iple çekiyorum" şeklinde konuştu. Magazin programlarından bugüne kadar kendisine hiçbir fayda gelmediğini de belirten Şenlendirici, Sibel Can ile hakkında çıkan aşk dedikodularına ise gülerek "Bu kadar komik bir durum olabilir mi?" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Sporcu imajını ‘Balta’ladı

Galatasaray ve Milli Takım’da oynayan futbolcu Hakan Balta, önceki gün eşi Derya Balta ile İstinye Park’taydı. Masa Restaurant’ta eşi ve takım arkadaşı Ayhan Akman’la yemek yiyen Balta, bir ara cebinden sigara çıkarıp içmeye başladı. Sigara içerken förüntülendiğini fark eden ünlü futbolcu, çok şaşırdı ve hemen sigarayı elinden attı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Mustafa hep ailem kalacak!

Saba Tümer'in programına konuk olan Nehir Erdoğan, bir süredir magazin basınında Mustafa Altıoklar ile ayrıldıkları ve tekrar biraraya geldikleri yönündeki söylentilere yanıt verdi. televizyongazetesi.com'un haberine göre; Nehir Erdoğan, birlikteliklerinin devam edip etmediğine dair net bir yanıt vermek yerine "Biz öyle, böyle, ayrıldık, ayrılmadık, öyle oldu, barıştık, barışmadık falan filan, bunların hiçbirisi önemli değil. Mustafa, hayatımın sonuna kadar benim, adı ve sıfatı ne olursa olsun, çok sevdiğim bir insan ve ailem olarak kalacak. Bu değişmeyecek" diye konuştu. Bunun dışındaki sürecin ne olduğunun yalnızca kendilerini ilgilendirdiğini vurgulayan Nehir Erdoğan, "O benim canımın içi ve ailem yani. O ömrümün sonuna kadar öyle olacak. Onun dışında gerisi teferruat, önemli değil" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Yapmacık olmamak için Leyla'yı hissetmek gerek

'Yaprak Dökümü' dizisinin bahtsız 'Leyla'sı Gökçe Bahadır: Leyla karakterini hissetmeden oynamak imkansız, öbür türlüsü çok yapmacık olur. Neyse ki o konaktan çıktığım anda depresif ruh hali hemen bitiyor ve normal hayata geri dönüyorum.
Magazin Gündeminden Başlıklar 16/09/2009
Kendini gecelere vurdu

Sevgilisi Eda Taşpınar’dan ayrıldıktan sonra kendini kendini gecelere vuran Nurettin Hasman, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide, şov yapan dansçı kızları izlerken görüntülendi.
BİZE ULAŞIN