Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009

  • Pazartesi 17.08.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Bir teselli ver Sezen!

Yaz başında Bodrum'a aşk tatiline çıkan Meltem Cumbul- Kıvanç Tatlıtuğ ikilisine nazar değdi! Çift, geçen hafta kavga ederek yollarını ayırdı. Cumbul, Gümüşlük'teki yazlıktan eşyalarını toplayarak, soluğu yakın dostu Sezen Aksu'nun yanında aldı. Minik Serçe, şu sıralar Mordoğan'daki yazlığında Cumbul'a moral veriyor.

NEDEN BEREN SAAT Mİ?

Meltem Cumbul-Kıvanç Tatlıtuğ ikilisinin kavga nedeninin Beren Saat olduğu iddia ediliyor. Tatlıtuğ-Saat ikilisinin medyada yer alan 'Gizlice Kilyos'ta buluştular' haberlerinin, yalanlansa da Cumbul'un içine kurt düşürdüğü söyleniyor. Bu takıntının bitip tükenmeyen kavgalara neden olduğu, finalde Tatlıtuğ'un resti çektiği öğrenildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Boşanma elbisesi bakıyoruz

İstinye Park'ta el ele alışveriş yapan Seda Sayan-Onur Şan çifti, "Boşanıyorlar" iddialarına yanıt verdi! Sayan, "Boşanmak için elbise bakıyoruz" dedi, Onur Şan da espriyi tamamladı: Adliyeye şık gitmek lazım.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Fahriye Evcen için yapımcılar sırada!

Fahriye Evcen'i filmlerinde oynatmak için yapımcılar sıraya girdi! Sevgilisi Özcan Deniz'in yazdığı korku filminde oynamaya hazırlanırken, filmin iptal olması üzerine boşta kalan Evcen'e teklif yağıyor. 'Yaprak Dökümü' dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu, şu sıralar üç sinema filminin senaryosunu okuduğunu ve bir şirketle yakınlaştığını belirtti. Evcen, dizi çekimleri başlamadan bir sinema filmi çekmeyi planlıyor.

Tercihi korku

Daha önce 'Cennet' ve 'Aşk Tutulması' adlı sinema filmlerinde rol alan Fahriye Evcen bundan sonra oyunculuk performasını gösterebileceği farklı yapımlarda yer almayı tercih ediyor. Okuduğu senaryoların da farklı olmasına dikkat ettiğini söyleyen oyuncunun hedefinde korku, aksiyon ve drama var. Evcen, yeni sezonda 'Yaprak Dökümü' dizisine de devam edecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Bayülgen'den Gürler'e ekranda iltifat yağmuru

Okan Bayülgen, 'Senin Hikayen' adlı programına katılan Şenay Gürler'i iltifat yağmuruna tuttu. Hem erkeklerin hem kadınların Gürler'i çok beğendiğini söyleyen Bayülgen, programda Gürler için şu ifadeleri kullandı: 24 yaşında bir kızı var dedim, herhalde birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattım, hem genç görünüp hem bir orta yaş olgunluğunda olan karma karışık bir kadınsın. Harikuladesin... Gözlerine baktığımızda görüyoruz, bu kendini alt etmiş bir kadın... İçli dışlı bir kadın ve güçlü kadın budur işte! (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
İstanbul'un iktisadı domuzdan sorulur

Bu domuz grip saçmıyor, iktisat yapıyor! Okan Bayülgen- Şirin Ediger çifti yemeğe gittikleri Joke Perestroyka'dan, doğacak bebekleri için domuz şeklinde kumbara aldılar.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Altı kaval üstü şişhane

Seray Sever, önceki gün İstinye Park'ta objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla alışverişe çıktığını söyleyen Sever'in, mini kot eteğinin altına giydiği Ugg'lar dikkat çekti. Yaz tatilini bitirdiğini söyleyen Sever, alışverişten sonra arkadaşlarıyla Masa Restaurant'ta yemek yedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
Aynı restoranda oturdular ama birbirlerini görmediler

Sibel Can ile bir süre önce polemik yaşadığı eski kayınpederi Selçuk Ural İstinye Park'ta aynı restoranda yemek yedi ancak birbirlerini görmedi. Kızı Melisa ve onun arkadaşıyla alışveriş merkezine gelen Can, Masa Restaurant'ta oturdu. Bu sırada eski kayınpederi Selçuk Ural da bir arkadaşıyla Masa Restaurant'a geldi. Ancak ikisi de birbirlerini fark etmeden yemek yiyip, mekandan ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 17/08/2009
'Bu Barut patlamaz' dedi, afiş değişti

Haluk Piyes, kendi yaşamındaki şiddet deneyiminden yola çıkarak yazıp yönettiği ve başrol oynadığı, 'Kanımdaki Barut' filminin afişini, annesini canlandıran oyuncu Jülide Kural'ın önerisiyle değiştirdi.
BİZE ULAŞIN