Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Aşk 'Deniz'inde el ele kol kola

Özcan Deniz ile sevgilisi Fahriye Evcen, İstinye Park'ta el ele, kol kola bir gün geçirdi. Masa Restaurant'ta yemek yiyen çift, alışveriş merkezinde romantik bir şekilde tur attı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
7.5 milyon liralık jüri teklifi aldı

Futbolcu David Beckham'ın şarkıcı eşi Victoria'ya ABD televizyonlarında yayınlanan "American Idol" yetenek yarışma programı jüri üyeliği için 3 milyon sterlin (7.5 milyon TL) teklif edildi. Ancak Beckham'ın jürinin eski üyesi Paula Abdul'ün yerine getirilmek istenmesi program yapım ekibini ikiye böldü. İtiraz sahipleri, Victoria Beckham'ın sıska görüntüsünün TV izleyicisinin tepkisini çekmesinden endişe ediyor. Victoria Beckham'a yakın kaynaklar şarkıcının ön anlaşma yaptığını ancak çocuklarının bakımı ve diğer işlerinin yoğunluğundan dolayı yarışmanın kalıcı üyeliği konusunda hâlâ kararsız olduğunu söylüyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Aldatıldığımı hissettim bavulumu alıp, çıktım!

Emre Altuğ'un, sevgilisini aldatan bir adamı canlandırdığı 'Sizi Seviyorum' filminde rol alan Irmak Ünal, "Bu filmde insanlar kendilerini bulacak" dedi ve ekledi: "Çünkü Emre'nin yansıttığı duyguları erkeklerin hepsi yaşıyor. Avlanmak erkeklerin doğasında var. Onlarla aşık atmak anlamsız..." Kendisinin de bir dönem ihaneti hissettiğini ifade eden Ünal, şunları söyledi: "Aldatılmak bana başka bir bakış açısı kazandırdı. Ben yargılamaktan ve yargılanmaktan hoşlanmıyorum. Herkesin kendi koşulları içinde doğru ve yanlışları var. Ama bunlar insana tecrübe oluyor. Bu olaydan sonra bavulumu toplayıp gittim. Zaten intikam almakla uğraşacak vaktim yok!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Direklere tırmandı

Konu tırmanmaksa, Tarzan'ın 'Ceyn'i, Tuğçe Kazaz'ın yanında stajyer kalır! Tatilini Bodrum'da üç erkekle birlikte geçiren Tuğçe Kazaz, hafta sonu 'Seabee/ Deniz Arısı' isimli tekneyle denize açıldı. Hava güzel, deniz de duru olunca Kazaz öyle bir keyiflendi ki, arkadaşlarının şaşkın bakışları arasında direklere tırmanmaya başladı. Görevini de başarıyla tamamladı.

Dağ tatili kesmemiş!

Birçok ünlü Bodrum ve Çeşme plajlarında arz-ı endam eylerken Tuğçe Kazaz geçen ay tatil için kendini dağlara vurmuştu! Artvin'in Camili Köyü'nde bir pansiyonda kalan Kazaz, pansiyondan ayrılırken misafir defterine, "Burada özümü buldum. Kendimi bulmama yardımcı olduğu için bu köye teşekkür ediyorum" diye yazmıştı! Ancak görünen o ki, dağlar Tuğçe Kazaz'ı kesmemiş! Kazaz, birinin sevgilisi olduğunu söylediği üç erkekle birlikte hafta sonu Bodrum'daydı. Ancak adı 'Deniz Arısı' anlamına gelen teknede tatil yapan Tuğçe, denize girip güneşlenmekten çok, direk tepelerinden inmedi!!!
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Kazaz, geçen ay Artvin'in dağlarında yaptığı tatilin faydasını gördü. Kondüsyonu süperdi!
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Erkek arkadaşı Tuğçe'ye birkaç tatktik vererek, ona yardımcı oldu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
Tuğçe gazetecileri fark ettiğinde iş işten geçmişti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 18/08/2009
'Aşkın İkinci Yarısı' için 2 milyon dolar

Mehmet Aslantuğ, yeni filmi 'Aşkın İkinci Yarısı'nı yazdı, yönetti ve eşi Arzum Onan'la başrol oynadı. Filmin maliyeti ise iki milyon dolar. Bu yılın en duygusal filmi olarak lanse edilen 'Aşkın İkinci Yarısı' adlı sinema filmi 2 Ekim'de vizyona girecek. Mehmet Aslantuğ'un yazıp yönettiği ve başrollerini eşi Arzum Onan'la paylaştığı fim, yıllar sonra yeniden biraraya gelen, birbirlerine çok aşık iki eski sevgilinin hikayesini beyazperdeye taşıyor.
BİZE ULAŞIN