Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009

  • Pazartesi 19.10.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Miniyi giydim sıra jartiyerde

Diyet ve sporla kilo veren, geçirdiği estetik operasyonla da gıdısını aldıran Zerrin Özer önceki akşam Ataşehir Chicago Bulls Bar'da sahneye çıktı. İstediği kiloya düştükten sonra jartiyer giymek istediğini söyleyen Özer, "Bugün üzerimde tayt ve mini etek var. Böyle giderse yarın jartiyer giyebilirim" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Göğüslerini ten rengi örtüyle kamufle etti!

Filmdeki rol arkadaşı Murat Ünalmış'la önce uzun uzun öpüşen daha sonra soyunarak birlikte olan Beren Saat; soyunduğu sahnede Ünalmış ve set ekibinin göğüslerini izlememesi için ten rengi bir kamuflaj kullandı. Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı, Serdar Akar'ın yönettiği 'Gecenin Kanatları'nda, yasa dışı örgüte mensup bir teröristi canlandıran Beren Saat; 11 Aralık'ta vizyona girecek filmin tek kadın oyuncusu. Çekimleri beş haftada İstanbul'da gerçekleştirilen film; yasa dışı örgüte mensup altı gencin duygusal ve gerilimli hikayesini beyazperdeye taşıyor. Beren Saat filmde, aşkı ile ideali arasında kalan canlı bir bombayı oynuyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
İstinye'yi 'Su' bastı!

Yağmur ve Pınar Altuğ Atacan çifti, minik kızları Su ile İstinye Park'ta hafta sonu güzel havanın keyfini çıkardı. Anne Pınar'ın, kucağından bir an olsun indirmediği Su'yu baba Yağmur oyuncaklarla neşelendirdi. Su'ya da gülücükler saçmak kaldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Salsa yapar gitar çalarım gözü karayım!

Bora Kozanoğlu'nun adı, Eda Taşpınar ile birlikteliğinden sonra manşetlere taşındı. İki aydır sessizliğini koruyan milli sörfçü, ilk kez röportaj verdi: Gitar çalarım, salsa yaparım. Sörf tahtası üzerinde, kendimi unuturum Bora Kozanoğlu'nun adı, Eda Taşpınar ile birlikteliğinden sonra manşetlere taşındı. İki aydır sessizliğini koruyan milli sörfçü, ilk kez röportaj verdi: Gitar çalarım, salsa yaparım. Sörf tahtası üzerinde, kendimi unuturum.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Boynuna Allah yazdı

Mustafa Sandal'ın Turkcell Muhabbet Kart turnesi konserleri Türkiye'nin çeşitli illerinde devam ediyor. Önceki gün Kahramanmaraş'ta sahneye çıkan sanatçıyı binlerce kişi dinledi. Sandal'ın boynundaki 'Allah' yazılı kolyesi dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Hayret İstinye'den çıktı!

İstinye Park müdavimi Hülya Avşar önceki gün Kanyon'da karşımıza çıktı. Bir arkadaşı ile öğle yemeği yiyen Avşar, Kanyon'dan tek başına ayrıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Aldatırsan medenice ayrılmam!

Müjde Ar, NTV'de sunduğu 'Güzel Haberler' programında eşi Ercan Karakaş'a mesaj gönderdi. Karakaş ile beraberliğinde hiç aldatılmadığını ve eşini bu konuda çok korkuttuğunu söyleyen Ar, şöyle konuştu: "Vallahi böyle bir şey yaşatırsa, gider o kadının saçını başını yolarım. Hiç kibar olamam, onu da söyleyeyim yani! Medeni ayrılmayı falan da anlamam. Kafasındaki üç tüyü de yolarım. Bu bölümü umarım seyrediyordur. Ben zaten çok korkutuyorum. Benden çok korkarlar!" (Televizyon Gazetesi)
Magazin Gündeminden Başlıklar 19/10/2009
Adanalı Güllü nasıl 'Pretty Woman' oldu?

Hanımın Çiftliği'nin cuma akşamı yayınlanan bölümünde bir sahne vardı ki herkese Richard Gere ve Julia Roberts'ın 'Pretty Woman' filmini hatırlattı. Elbise almak için çarşıda bir butiğe giren Güllü, butik sahibi tarafından kovulmakten beter edildi. Güllü'nün uğradığı hüsran ve sonrasında yaşananlar 'Pretty Woman'dakinin neredeyse aynısıydı. Julia Roberts'ın oynadığı Vivian karakteri de tıpkı Güllü gibi mağazaya yakışmadığı gerekçesiyle kapı dışarı edilmişti. (Televizyon Gazetesi)
BİZE ULAŞIN