Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Akıllarda soru işareti bırakan yüzükler

Birlikte rol aldıkları "Binbir Gece" adlı dizinin sona ermesiyle birlikte tatil planları yapmaya başlayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin, evlilik yolunda ilk adımı attığı önü sürülüyor. Yakın dostlarının iddiasına göre, geçtiğimiz ay kendi aralarında yüzük takan çift, nazardan korktuğu için bunu gizliyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Altı güzelle 'kırmızı geceler'

Ebru Destan kendine grup kurdu. Destan'ın dışında Irmak Atuk, Elif Ece Uzun, Pınar Taştepe, Alaz Kopruvalı ve DJ Ece Toprak'tan oluşan 'Red Night' adlı ekip, gece kulüplerindeki eğlence anlayışını kökten değiştirmeyi hedefliyor. Bugüne kadar yapılan klasik eğlence anlayışına alternatif olarak düşünülen 'Red Night' gittikleri her yerde farklı bir konseptle hareket edecek. Parti verecekleri mekanların bir gecelik eğlence konseptini belirleyen ekip, konukları kapıdan karşılamadan servise, müzik seçimiminden DJ partilerine kadar renkli bir eğlenceye imza atmaya hazırlanıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Konser yerine doğuma gitti

Rock müziğin sevilen sesi Kıraç baba oldu. Geçen yıl uzun süren ilişkilerini nikâh masasında noktalayan Ayşe Şule Bilgiç-Kıraç çifti'nin, dün sabah normal doğumla bir kız bebekleri oldu. Memorial Hastanesi'nde gerçekleşen doğumun ardından Kıraç büyük mutluluk yaşadı. Baba olduğu gün Konya Selçuk Üniversitesi'nde bir konser programı olduğunu belirten Kıraç, "Ancak minik kızımız dünyaya gelince sabah uçağımı iptal ederek, akşamüstü Ankara üzerinden karayolu ile konsere yetişmeye çalışacağım" diye konuştu. Kıraç, "Dünyanın en güzel mutluluğu. Kızımızın ismini Elif Iraz koyduk" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Köpekleri için özel bahçe

Hatipoğlu inşaatın veliahtı Burak Hatipoğlu ile geçtiğimiz günlerde nişanlanan Süreyya Yalçın, bir süredir kendisi için ev arıyordu. Amerika'dan getirttiği K9 köpeklerinin rahat edebileceği bir yer arayan ve bu uğurda bugüne kadar birçok yer dolaşan Yalçın, sonunda istediği evi buldu. İddialara göre kirası altı bin dolar olan villa, özel eğitimli K9 köpekleriyle korunuyor. Yalçın; Acarkent'te 600 metrekare alan üzerine kurulu özel güvenlikli villada, üç hizmetçi, bir bahçıvan, bir de koruma ile yaşamaya başlayacak.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Sevgilisini Filiz Akın'la tanıştırdı!

'Filiz Akın'la Sohbet' programına ünlü popçu Murat Boz konuk oldu. Programın çekimine iki yıllık sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile birlikte gelen Boz, Sakuçoğlu'nu Filiz Akın'la tanıştırdı. Sevgilisi ile birlikte objektif karşısına da geçen şarkıcı şunları söyledi: "Eliz aynı zamanda benim imaj maker'ım. Hem iş hem de aşk konusunda büyük paylaşımımız var."
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
"Yılın 'hit'i benden"

Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de şöhret olan Gökhan Tepe, yeniden müziğe ağırlık verdi. Elveda Derken' adlı dizideki oyunculuğuyla Ortadoğu ve Arap ülkelerinde de şöhret olan Gökhan Tepe, dizinin bitmesi ile yeniden müziğe ağırlık verdi. 'Vur' adlı albümünü tamamlayan Tepe bu albümle birlikte ilk kez 'yapımcı' olarak da öne çıktı. Albümündeki ezgiler ile Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki sevenlerini de 'vur'maya hazırlanan ünlü şarkıcı şunları söyledi: "Pop müzik sektöründeki sessizliği bozuyorum. Bu yılın ilk hitini yaptım. Albümün isim şarkısı 'Vur' radyolarda yayınlandığı günden bu yana yüzlerce mail alıyorum."
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Mardin'de yalnızlığı keşfetmiş

Mardin'i insanı sorgulatan bir şehir olarak tanımlayan Melisa Sözen, orada yalnızlığın ne kadar kıymetli olduğunu anladığını söyledi. "İnsanı mutsuz eden bir yalnızlıktan bahsetmiyorum" diyen Sözen, kişinin birey olarak, ruh olarak yalnız olduğunu ifade ederek "Yalnızlığın ne kadar kıymetli, ne kadar güzel, keşfettikçe ne kadar çoğaltan bir şey olduğunu ve tek başıma kalabilmeyi öğrendim" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 22/05/2009
Bu iddialar saçmalık!

Popçu Yalın, 'Bit Pazarı' adlı şarkısı ile Norveç'e Eurovision birinciliği kazandıran 'Fairy Tale' arasındaki benzerlikle ilgili konuştu: Çalıntı iddialarını saçmalık olarak nitelendiriyor ve alet olmak istemiyorum!
BİZE ULAŞIN