Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009

  • Çarşamba 23.09.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Yakalanınca ceketine sığındı

Oyuncu Naz Elmas ve yeni sevgilisi, önceki gün Mega Magazin kameralarına yakalandı. Güzel oyuncu, yeni sevgilisiyle Nişantaşı'ndaki bir mekanda yemek yedikten sonra ikili farklı taksilere binerek mekandan ayrıldı. Mega Magazin kameralarının takip ettiği Naz Elmas, Şaşkınbakkal'da annesiyle birlikte yaşadığı evine gitti. Tam bu sırada güzel oyuncunun sevgilisi de bir taksiyle evin önüne geldi. Elmas'ın taksi parasını da ödeyen sevgilisi, kameraları görünce panikleyerek ceketiyle yüzünü sakladı. Naz Elmas'ın annesi "Bu kişi aile yakınımız, çekmeyin" diye olaya müdahale etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Meltem "gay" barda

Kıvanç Tatlıtuğ'la yollarını ayıran Meltem Cumbul, kendini eğlenceye verdi! Ünlü oyuncu, önceki gece Love ve Tek Yön isimli iki ayrı gay barda sabaha dek eğlendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Pamela aşkıyla keyif yapıyor

Hollywood'un seksi yıldızlarından Pamela Anderson, önceki gün sevgilisi Jamie Padgett ile Malibu'da sahilde görüntülendi. Sarı bikinisi ve formda vücuduyla dikkat çeken 42 yaşındaki Anderson, "Sörf yaparak formumu koruyorum" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Minik Suri topuklu giyiyor!

Hollywood'un gözde çiftlerinden Katie Holmes ve Tom Cruise'un üç yaşındaki kızları Suri yaşına uygun davranmıyor! Üç yaşında olmasına rağmen giydiği topuklu ayakkabılarla dikkat çeken minik Suri, annesi gibi makyaj da yapıyor. Geçtiğimiz günlerde pembe rujuyla objektiflere yakalanan Suri'nin bu hali uzmanlar tarafından eleştirildi. Suri'nin yaşına uygun davranması için ailesi tarafından yönlendirilmesi gerektiğini düşünen uzmanlar, İngiliz Daily Mail gazetesine konuyla ilgili şunları söyledi: "Büyüklere özenmesi normal ama davranışlarını kısıtlamak gerek."
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Ne yapsa yakışıyor!

Yeni saç modeli yüzünden eleştiri oklarına hedef olan Tarkan'ın kuaförü "O sıradan bir insan değil" dedi ve ekledi: "Ben çok beğendim. Ona, ne yapsa yakışıyor zaten!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Hasman'ın çapkınlık turları

Eda Taşpınar'ın ardından Nurettin Hasman çabuk toparlandı. Hasman önceki gün, adı Sezen Aksu ile aşk dedikodularına karışan arkadaşı Artuğ Aysal ile İstinye Park'ta buluştu. Beymen Bej Restaurant'ta oturan ikilinin yanına kısa süre sonra yabancı hanım arkadaşları geldi. Hasman hanımlardan birinin sigarasını yakarken objektiflere böyle yansıdı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
Ferrari uçar gider

Beşiktaş'ın İtalya'dan transfer ettiği Matteo Ferrari, Türkiye'ye gelirken ünlü TV yıldızı nişanlısı Aida Yespica ile yollarını ayırmıştı. Ferrari, yeni sevgilisi Francesca Lodo ile İstanbul'da Mega Magazin'e yakalandı. Ferrarı'nin yeni aşkı Lodo, bir dönem erkek dergilerine çıplak pozlar veren bir manken. İstanbul'da görüntülenen ikiliyle ilgili aşk haberleri bir süredir İtalyan gazetelerinde yer alıyordu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/09/2009
İtalya'ya gidiyorlar

Azra Akın, bayram tatilini sevgilisi Francesco Boari ile Çeşme'de geçirdi. Ilıca'daki Ruj adlı barda görüntülenen Akın, "Bayramdan sonra İtalya'ya gezmeye gideceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN