Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Şişman kadınlara çok sinir oluyormuş!

Yakında 'Zenci Poposu' adlı bir pilates DVD'si çıkaracak olan Ebru Şallı Tan şişman kadınlardan duyduğu 'rahatsızlığı' anlattı. Etiler Dalmaz Center'da bulunan Celebrity Fitness'ta pilates dersleri vermeye başlayan Ebru Şallı Tan, Türk kadınının popo ve kalça bölgesini forma sokmayı amaçladığını söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Deniz bayramda sahneye çıkacak

Uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklanan ve 218 gün cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen Deniz Seki, sahnelere dönüyor. Kurban Bayramı için Antalya Le Chateau De Prestige Otel ile anlaşan Seki, fiyatını da 50 bin lira olarak belirledi. Geçen hafta orkestrasını değiştiren ve eski sevgilisi Murat Yeter'i orkestra şefi yapan Seki, zor günleri geride bırakmak için var gücüyle çalışıyor. Sahne fiyatını ikiye katladığı yönünde çıkan haberlere çok üzüldüğünü belirten Seki, geçen yılki sahne fiyatının geçerliliğini koruduğunu belirtti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Arızalarımın üzerine gittim

Rolü için çirkinleştiği 'Kıskanmak' filmi ile Altın Portakal'da 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü' alan Nergis Öztürk "Çirkinleşmek çok zor bir şey" dedi. NTV'de 'Günlerin Getirdiği' programına konuk olan Öztürk, filmin çok güzel bir uyarlama olduğunu belirterek filmin romanını da okuduğunu ve çok beğendiğini ifade etti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Magazinsiz hayat ne rahat

Nurgül Yeşilçay, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, Timuçin Esen olayını protesto etmek için koluna siyah bant takmasının işe yaradığını açıkladı: "Biz onları protesto ettik, onlar da bizi ediyor. Artık rahat rahat Bebek'te dolaşıyorum. Kimse beni takip etmiyor, rahatladım. Ama bir ay sonra her şey unutulur..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Tırmalansa da hayvan haklarını savundu

Modacı Mehmet Köymen "Haute La Vie" adlı yeni koleksiyonunu sokak hayvanları yararına düzenlediği defileyle tanıttı. İstanbul'daki Adile Sultan Saray'ındaki geceye bazı konuklar köpekleriyle geldi. Etkinliği birkaç gün önce anne olan Güner Özkul, Vatan Şaşmaz ile birlikte sundu. Gecenin finalinde ünlü şarkıcı Ajda Pekkan, kedi ve köpeğiyle podyuma çıktı. Ancak ışıklardan ve kalabalıktan ürken "Lokum" adlı kedisi, Pekkan'a zor anlar yaşattı. Kedisi saçlarına asılınca süperstar neye uğradığını şaşırdı. Canı yanan ve kedisini kucağından indiren sanatçı tek şarkılık konserle geceye nokta koydu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Sizi dövmeye benim gücüm yetmez!

Şovmen Okan Bayülgen, başrol oynadığı 'Kanal(i)zasyon' filminin galasında, uzun süredir tartıştığı magazincilerle barış imzaladı. "Gazetecilik ile paparazzilik ayrılsın, biz de onları dövelim" sözleri yüzünden magazincilerin tepkisini toplayan Bayülgen; sadece televizyon muhabirlerinin katıldığı galada, 'sözlerinin yanlış anlaşıldığını' belirterek şunları söyledi: "Yapmayın arkadaşlar! Zaten çoğunuz benden cüsselisiniz, beni her türlü harcarsınız. Benim sizlere gücüm yetmez, ayrıca bugüne kadar kimseyi dövmedim. Siz gidip Timuçin Esen'le kavga edin. Benim kimseye el kaldırdığım görülmemiştir, sadece çekmeyin diye sitem ederim o kadar." Okan Bayülgen, gazetecileri her zaman desteklediğini belirterek, "Ben gazetecinin bar kapısında beklemediğini ifade etmek istedim. Gazeteci bar kapısında beklemez! Bekleyecek olanlar paparazzilerdir" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Memati'nin bebek beziyle imtihanı!

'Medyatik' programı önceki gün 'Kurtlar Vadisi: Pusu'nun oyuncularını ağırladı. Vadi'nin 'Memati'si Gürkan Uygun, canlı yayında bir oyuncak bebeğin altını değiştirdi. Yüksel Aytuğ'un hazırlayıp sunduğu 'Medyatik' programı, sezona 'mafyatik' bir giriş yaptı. 'Kurtlar Vadisi: Pusu' dizisinin oyuncularının konuk olduğu program, dizinin 'Seyfo Dayı'sı merhum Nihat Nikerel'a adandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 23/10/2009
Atalan Bez Bebek'te

Fox TV'de yayınlanan 'Bez Bebek' dizisine sonradan katılan Alpay Atalan "Yeni bir ailem oldu, çok mutluyum" diye konuştu. Diziden Tan Sağtürk'ün ayrılması üzerine Hakan rolünü üstlenerek kadroya giren Atalan, "Diziye sonradan girmenin en zor yanı buradaki arkadaşların arasına katılıp, o samimiyeti yakalamaktı. Çok kısa sürede beni içlerine kattılar" dedi.
BİZE ULAŞIN