Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009

  • Pazartesi 23.11.2009
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Şirin ile hunharca flörtümüz sürüyor
Okan Bayülgen, kızı İstanbul'un doğumundan sonra eşi Şirin Ediger'e duygularının değişmediğini söyledi. 'Orada Neler Oluyor' programına katılan Bayülgen, şunları anlattı:
* İstanbul doğduktan sonra evde Şirin ile bir çuvala dönmedik. TV karşısında oturup 'Aşk-ı Memnu' izlemiyoruz. Hunharca flört ediyoruz.
* Şirin'i doğumdan önce de seksi buluyordum, doğumdan sonra da bu fikrim değişmedi. Eşim silikonlu, botokslu, dolgu maddeli değil; yüzde yüzde doğal.
* Başka şehir adları koyacağımız çocuklarımız da olacak. Kızımızı 'kendi aramızda uydurduğumuz özel bir adla seviyoruz. Sekiz haneli bir şifre koyduk. Şifreyi girince isim çıkıyor.
* Şirin'i kaybetmekten korkuyorum. Onu çok seviyor ve kıskanıyorum...
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
KIVANÇ, 'ÇAKMA' BRAD PİTT!
Yeşim Salkım, katıldığı radyo programında ilginç benzetmeler yaptı: "Kıvanç Tatlıtuğ bence 'çakma' Brad Pitt... Türkiye'nin Elton John'u ise Fatih Ürek'tir!"
'Bambaşka' isimli albümüyle gündeme gelen şarkıcı Yeşim Salkım önceki gün katıldığı bir radyo programında ilginç açıklamalar yaptı. Sahne şovu konusunda Fatih Ürek'i tek geçtiğini söyleyen Salkım, "Bence Fatih, Türkiye'nin Elton John'udur. Ama çok yemek yiyor. Biraz ağzını tutması lazım" dedi. 'Aşk-ı Memnu' dizisinin 'Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ'un genç kızların gözdesi olmasına anlam veremediğini de belirten Salkım, şunları söyledi:
AŞK YAŞAMAMIŞLAR
"Ben onda bir star ışığı göremiyorum. Çakma Brad Pitt! Tip olarak da beğenmiyorum, nesini beğeniyorlar anlamıyorum. Benim için erkek Johnny Depp'tir, Orlando Bloom'dur. Kıvanç'ı beğenenler; ilk aşklarıyla evlenen gerçekten aşk yaşamamış kişiler gibi geliyor bana. Yoksa görmüş geçirmiş, belli bir ilişki seviyesi tutturmuş statü sahibi bayanların beğendiklerine inanmıyorum!"
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
'Uğurlu' diye ters yürüdü
Mustafa Uğurlu, Beyoğlu'ndaki bir bara, ismi öğrenilemeyen sevgilisiyle geldi. Flaşlar patlayınca panik yaratan meçhul sevgili, yüzünün görünmemesi için sırtını gazetetecilere dönerek, mekana ters adımlarla girdi.
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Baştacı edilecekken rencide ediliyorum!
Bir dönem jigololuk yaptığına dair sözlerinin fazlasıyla abartıldığını söyleyen Salih Güney: Yurtdışında oyuncuları baştacı ediyorlar, biz hâlâ 40 yıl öncesinde yaşıyoruz
'Bu Kalp Seni Unutur mu?' adlı diziyle ekranlara geri dönen Türk Sineması'nın jönlerinden Salih Güney, bir süre önce katıldığı bir sabah programında gençliğinde jigololuk yaptığını açıklamıştı. Bu sözleriyle gündem yaratan Güney, önceki gün bir tanıtıma katıldı. Tanıtımda gazetecilerin sorularını yanıtlayan usta oyuncu, eski defterlerin yeniden açılmasının, 40 yıllık olayların tekrar gündeme getirilmesinin kendisini çok üzdüğünü söyledi: "Yaptığımız hatalar bir şekilde yüzümüze vuruluyor. Gençliğimizde hepimiz bazı hatalar yaptık. Şimdi ben oyunculuk yapıyorum, küratörlük yapıyorum, yönetmenlik yapıyorum. Bunlar konuşulmuyor, boş anımda söylediğim bir açıklama büyütülüyor."
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Bazı filmlere harcanan emeğe de, paraya da yazık!
Murat Şeker'in yönettiği 'Aşk Geliyorum Demez' filmi ile gündeme gelen Tolgahan Sayışman, Türk Sineması'ndaki film bolluğunu değerlendirdi: "Bazı filmlere harcanan para zaman ve emeğe yazık! İzleyicinin sinemaya küsmesinden korkuyorum"
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Böyle çalışmaya devam edersek, birimiz ölecek!
'Kapalıçarşı' oyuncusu Nejat İşler, dizi çekmenin zorluklarından yakındı: 60 gündür setteyim, dört günüm boştu. Böyle sürerse, bir oyuncumuzu setlerde kaybecedeğiz
atv'nin sevilen dizisi 'Kapalıçarşı'da 'Cemil'i oynayan Nejat İşler, Türkiye'de zor şartlar altında çalıştıklarını söyleyerek "Böyle çalışmaya devam edersek, bu yıl bir oyuncumuzu setlerde kaybedeceğiz" dedi. Kendi haklarını korumak için Birleşmiş Oyuncular adında bir meslek grubu kurduklarını belirten İşler, "Önce telif haklarımızı çözüp, ardından çalışma saatlerimizi insancıl bir duruma getireceğiz" diye konuştu.
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Ebru bu bayram sadece tatil yapacak
Genelde bayramları çalışarak geçiren Ebru Gündeş, bu bayram dinlenmeye karar verdi. Yeni albümü için çalışmalara başlayan Gündeş, bayramın ikinci günü arkadaşlarıyla birlikte yurtdışına çıkacak. Bayramda bol bol alışveriş yapmayı planlayan Gündeş, tatilden döner dönmez, mayısta çıkarmayı planladığı yeni albümü için repertuvar çalışmalarına başlayacak.
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Defilede gözler eski Heidı'yi aradı!
Yaklaşık beş hafta önce dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum, bu yıl da Victoria's Secret defilesine çıktı. Ancak ilk kez bu kadar kapalı bir kostüm giyen Klum, eski halini özletti Yaklaşık beş hafta önce dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum, bu yıl da Victoria's Secret defilesine çıktı. Ancak ilk kez bu kadar kapalı bir kostüm giyen Klum, eski halini özletti.
BİZE ULAŞIN