Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009

Pazartesi 23.11.2009 10:30
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
Şirin ile hunharca flörtümüz sürüyor
Okan Bayülgen, kızı İstanbul'un doğumundan sonra eşi Şirin Ediger'e duygularının değişmediğini söyledi. 'Orada Neler Oluyor' programına katılan Bayülgen, şunları anlattı:
* İstanbul doğduktan sonra evde Şirin ile bir çuvala dönmedik. TV karşısında oturup 'Aşk-ı Memnu' izlemiyoruz. Hunharca flört ediyoruz.
* Şirin'i doğumdan önce de seksi buluyordum, doğumdan sonra da bu fikrim değişmedi. Eşim silikonlu, botokslu, dolgu maddeli değil; yüzde yüzde doğal.
* Başka şehir adları koyacağımız çocuklarımız da olacak. Kızımızı 'kendi aramızda uydurduğumuz özel bir adla seviyoruz. Sekiz haneli bir şifre koyduk. Şifreyi girince isim çıkıyor.
* Şirin'i kaybetmekten korkuyorum. Onu çok seviyor ve kıskanıyorum...
Magazin gündeminden başlıklar 23/11/2009
KIVANÇ, 'ÇAKMA' BRAD PİTT!
Yeşim Salkım, katıldığı radyo programında ilginç benzetmeler yaptı: "Kıvanç Tatlıtuğ bence 'çakma' Brad Pitt... Türkiye'nin Elton John'u ise Fatih Ürek'tir!"
'Bambaşka' isimli albümüyle gündeme gelen şarkıcı Yeşim Salkım önceki gün katıldığı bir radyo programında ilginç açıklamalar yaptı. Sahne şovu konusunda Fatih Ürek'i tek geçtiğini söyleyen Salkım, "Bence Fatih, Türkiye'nin Elton John'udur. Ama çok yemek yiyor. Biraz ağzını tutması lazım" dedi. 'Aşk-ı Memnu' dizisinin 'Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ'un genç kızların gözdesi olmasına anlam veremediğini de belirten Salkım, şunları söyledi:
AŞK YAŞAMAMIŞLAR
"Ben onda bir star ışığı göremiyorum. Çakma Brad Pitt! Tip olarak da beğenmiyorum, nesini beğeniyorlar anlamıyorum. Benim için erkek Johnny Depp'tir, Orlando Bloom'dur. Kıvanç'ı beğenenler; ilk aşklarıyla evlenen gerçekten aşk yaşamamış kişiler gibi geliyor bana. Yoksa görmüş geçirmiş, belli bir ilişki seviyesi tutturmuş statü sahibi bayanların beğendiklerine inanmıyorum!"