Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009

  • Çarşamba 24.06.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Sevgilisi için dinini değiştiren şerefsizdir!

Yunanlı sevgilisi Alex Syroplas'la nişanlandığını açıklayan oryantal Tanyeli: Aşkı uğruna dinini değiştiren şerefsizdir. Alex de aşk için din değiştirirse o da en adi, en şerefsizdir.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Paparazzi sandı fırçayı bastı

Çeşme'de tatil yapan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Sole Mare'de güneşlenirken birkaç metre ötede fotoğraf çeken bir genç gördü. Gazetecilerden köşe bucak kaçan ikili, bu gencin içeriye 'sızan' bir paparazzi olduğunu sandı. Ergenç, "Sen bizim fotoğrafımızı mı çekiyorsun?" diye bağırdı. Tartışma büyüdü, Halit Ergenç sinirlenip, delikanlının elindeki fotoğraf makinesini almaya kalkıştı. Etraftakiler araya girince gerçek anlaşıldı. Ergenç'in paparazzi sandığı kişi, Seda Sayan ile Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'den başkası değildi! Yaptığı hatayı anlayan ünlü oyuncu da, Oğulcan'dan binbir defa özür diledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Sarışının adı Ares esmerin adı Güney

Hamileliğinin yedinci ayında erken doğum yapıp ikiz oğulları Ares ile Güney'i dünyaya getiren Gülben Ergen'in eşi Mustafa Erdoğan, dün, doğumun gerçekleştiği hastanede bir basın toplantısını düzenledi. Erdoğan, Ares ve Güney'in birer buçuk kilo dünyaya geldiklerini belirterek "Güney daha sarışın, Ares daha esmer. Troya'yı sahneye koyan bir yönetmen ve mitoloji meraklısı biri olarak Ares; Troya'da Anadolu'ya yardım eden güçlü bir Tanrı... Güney ismini ise annesi istedi" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Çok yalnızdım!

'Asi' dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün, anne-babası çalışan bir çocuk olarak çok küçük yaşta yuvaya başladığını belirterek "Annemi ve babamı çok az gördüm. Özellikle babamı daha da az. Aslında yalnız bir çocukluğum oldu" dedi. Filiz Akın'ın programına katılan Büyüküstün, açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Ne kadar anaokulunda büyümüş olsam da iletişim problemini her zaman yaşadım. Konuşma, diyalog kurma problemini üniversite yıllarına kadar aşamadım."
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Sayan 50 bin lira tazminat istedi

Manken Aysun Kayacı ile şarkıcı Seda Sayan arasında sular durulmuyor. İki ünlü isim arasındaki gerginlik, Sayan'ın TV programına konuk olarak Kayacı'nın babasını çıkarmasıyla başlamıştı. Gelişmeler üzerine Kayacı "Seda Sayan'dan babamı programına çıkarmamasını rica ettim. Beni tehdit edip, 50 bin dolar istedi" diyerek suç duyurusunda bulunmuştu. İddiaların tamamen asılsız olduğunu ileri süren Seda Sayan verdiği cevap dilekçesinde, Kayacı'ya kesinlikle bir kini olmadığını söyledi. Aynı zamanda Kayacı'ya 50 bin liralık manevi tazminat davası açan ünlü şarkıcının avukatı "Programa konuk seçimi, program yapımcısı tarafından belirlenmektedir" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Esmersoy utandı

NTV'de Yekta Kopan ve Burcu Esmersoy'un 'Yaz Gecesi Şovu' programına katılan Işın Karaca, "Tanrı hepimizin aynı olmasını isteseydi, hepimiz 1.80 boy, 90-60-90 gezerdik" dedi ve Esmersoy'u gösterdi. Esmersoy "1.80 değilim ama 90-60...." dedi ancak stüdyodakiler gülünce utanıp eliyle yüzünü kapattı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Kadınların bana ilgisini saygısını vurguladım!

Fatih Ürek yeni single öncesi çektirdiği fotoğraflarla yine ortalığı karıştırdı. Kadınlara ayaklarını öptüren Ürek, çok iddialı: Paylaşılamayan adamım!
Magazin Gündeminden Başlıklar 24/06/2009
Bebek'te tur atan atana

Seksi oyuncu Seray Sever, önceki gün Bebek'te mini elbisesi ve dondurmasıyla objektiflere takıldı. 'Arka Sokaklar' dizisinin sezon finalinin çekilmesiyle, tatil planlarına başlayan İlker İnanoğlu ile sevgilisi Özge Ulusoy da önceki gün Bebek'te yürüyüşe çıktı. İlker Bey'le buluşmadan önce dondurmacıya uğrayan Ulusoy, vücudunun formda olmasını spora borçlu olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıl 'Sustuysam' adını verdiği elektronik altyapılı albümünü çıkardıktan sonra sırra kadem basan şarkıcı Ayşe Hatun Önal ise sırtında tenis raketlerinin bulunduğu çantasıyla Bebek sokaklarında dolaşırken görüntülendi.
BİZE ULAŞIN