Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009

  • Cumartesi 25.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Allah beni sahneye çıkmam için yaratmış

Sevgilisi Sinan Akçıl'ın yaptığı 'Evlenmeliyiz' şarkısıyla çıkış yapan Hadise sahnede bambaşka biri olduğunu söylüyor: Allah beni sahnede olmam için yaratmış. En üzüntülü günümde bile sahnede her şeyden koparım!
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Davullu zurnalı düğün istiyor

Genç oyuncu Özge Ulusoy, evlenmek istediğini söyledi! 'Arka Sokaklar' dizisinde birlikte rol aldığı İlker İnanoğlu'yla birlikte olan Ulusoy, hayalindeki düğünü de Mega Magazin'e anlattı. Şu sıralar Amerika'da oğluyla birlikte tatil yapan İlker İnanoğlu'nun yolunu gözlediğini belirten Özge Ulusoy, "Herhalde davullu zurnalı bir düğün yaparım" dedi. Sevgilisiyle çok iyi anlaştıklarını ve iyi arkadaş olduklarını söyleyen güzel oyuncu, "Evlendiğimiz zaman bunu kimseden saklamam" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Evlendikten sonra daha çok ilgi var!

Yeşim Salkım'ın oyuncu eşi Hakan Eratik, evlendikten sonra kadınların kendisine daha çok ilgi gösterdiğini söyledi. Eratik, Elele dergisine şunları anlattı: "Bana gösterilen ilgiyi hiçbir zaman kötüye kullanmadım. Sırf beni televizyonda gördüğü için hayranlık duyan birisinin hayalleriyle oynamadım. Yeşim'le evlendikten sonra kadınların ilgisi daha da arttı. Nedenini bilemiyorum ama bu kadınsal bir dürtü olmalı... Yanımdaki kadın Yeşim Salkım olunca daha cazip geliyorum sanırım..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Seda'nın TIR'ına Longoria biniyor

Pepsi reklamlarının Türkiye'deki yıldızı Seda Sayan'ın kullandığı TIR'a yurtdışında ünlü oyuncu Eva Longoria biniyor. Pepsi'nin Amerika ve Avrupa ülkelerinde yayınlanan reklam filminde Eva Longoria yer alıyor
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Rolü için ekmek bile yemiyor

Yeteneğiyle olduğu kadar fit vücuduyla da dikkat çeken Gerard Butler, yeni rolü için evine yağlı yiyecek sokmadığını açıkladı. Jennifer Aniston’la oynadığı yeni filmi ‘Bounty Hunter’da cüretkar sahneleri olan ünlü aktör şunları söyledi: Bu filmde de yarı çıplak sahnelerim var. Diyete başladım. Hiç yağlı yemiyorum hatta ekmek bile yasak. Asistanım benden habersiz evime girip tüm abur cubur ve ekmeklerimi almış.”
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Televizyon stüdyoları bana samimi gelmiyor

Radyocu, reklamcı, yapımcı, yönetmen, komedyen ve şovmen. 27 yaşında. Televizyonda yayınlanmayan tek talk show programı 'Lokal Anestezi'nin sunucusu Erim Özşen Cosmopolitan'a konuştu. İstanbul'un, özellikle de Beyoğlu'nun bilinen mekanlarında belli günlerde yapılan canlı şovunu "Yakışıklı değilim ama sempatiğim" diye söylediği şarkısıyla açan Özşen, komikliği, abartısız tavırları, sempatikliği, doğaçlama esprileri ve ortamdaki herkesi şovun içine dahil eden enerjisiyle tam bir sahne adamı...
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Ajda'nın menajerlere Pek'kan'ı ısınmadı

Süperstar'ın yanından kimler geldi kimler geçti! Ajda Pekkan'ın menajerlik işlerini 14 yıldır yakın dostu Ayşe Ersayın yürütüyordu. İkili, geçen yıl yollarını ayırdı. O günden sonra Pekkan, bir yıl içinde tam dokuz menajer değiştirdi. Ama hiçbiriyle uyumu yakalayamadı. Sanatçı, 15 gün önce Fun Organizasyon ile el sıkıştı. Ancak şirket Pekkan'ın sadece konser organizasyonlarını yürütecek.
Magazin Gündeminden Başlıklar 25/07/2009
Eşinin avukatı ile mahkemelik

Uzun süredir eşi Bengü Yılmaz'dan ayrılmaya çalışan oyuncu Hakan Yılmaz'ın başı; eşinin avukatı Dilek Şahbaz ile derde girdi. Yılmaz'ın boşanma davası ile ilgili haberlerine basın yasağı koyduran Şahbaz, oyuncu hakkında 'hakaret' gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Dilek Şahbaz "Kendisini savcılığa şikayet ettim ve hakaret davası açacağım" dedi. Hakan ve Bengü Yılmaz'ın boşanma davası ekim ayına ertelendi.
BİZE ULAŞIN