Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009

Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Alişan'ın akrabasıyla evlilik yolunda

Üniversite öğrencisi 21 yaşındaki sevgilisinin ailesi karşı gelince ayrılık kararı alan Alişan'a ikinci şok haber eski nişanlısı Sezin Erbil'den geldi. Erbil; Alişan'ın kirvesinin damadının yeğeniyle 29 Mayıs'ta nişanlanıp, ardından da ünlü şarkıcının akrabasıyla evlilik hazırlığına girecek. Konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Alişan, "Beni hiç ilgilendirmiyor ancak şok olmadım desem yalan olur. Artık hayatta her şeyi herkesten bekler oldum" diyerek yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Evliliği Aksüt'ün borçları bitirdi

Sibel Can'ın 9 yıllık evliliğini bitirme kararı almasında eşi Sulhi Aksüt'ün borçlarının büyük payı olduğu öne sürüldü. Zaman zaman eşine borçların ödenmesi konusunda destek olan Sibel Can'ın, sürekli icra tehdidinden bunaldığı ve bu sorunlar evliliklerine de yansıdığı için boşanma kararı aldığı belirtildi. Can'ın en son 450 bin dolarlık bir borcu ödediği ama artık eşine daha fazla para vermek istemediği ileri sürüldü. Çiftin yakın çevresi, ikilinin çok sık tartıştıklarını da söyledi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Sevişme sahneleri çok abartıldı!

Meral Okay ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu 'Nası Yani?' programına konuk olan Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy'la birlikte rol aldığı 'Usta' filmindeki sevişme sahnelerinin öne çıkarılmasından rahatsız olduğunu belirtti: "Bunu sadece sevişme ya da öpüşme sahnesi olarak adlandırmak sahnenin içini boşaltıyor. Bu öyle bir sahne değil ki... Bu bir karı kocanın, birbirinin içinden bakıp, huzurluca buluşabilme anı..."
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Nişanlım olmasa beni yerler!

Yaptığı 'Desti İzdivaç' adlı evlilik programı ile onlarca kişiyi evlendiren ve beş yıldır birlikte olduğu Kürt İdris'in oğlu Ali Özbir'le nikah hazırlığına giren Esra Erol: Ali olmasaydı bu piyasada ya perişan olurdum ya da boyun eğerdim.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Aşkları hacklenmiş!

Hülya Avşar ile Sadettin Saran, hacker mağduru oldu! Dün sabah Helin Avşar'ın internet sitesi 'guardianturk'te, Hülya Avşar'ın ağzından "Ayrıldık" açıklaması yayınlandı. Hülya Avşar, birkaç saat sonra bunu yalanlayıp, "Açıklamayı hackerlar yazmış" dedi ama yakınları "Aslında ilk açıklama doğruydu. Sonra barıştılar" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Mustafa Keser'in oğlu evlendi

Ünlü türkücü Mustafa Keser'in, kendisi gibi müzisyen olan oğlu Emrah Keser, önceki gün, Kanal D Reklam Bölümü İdari İşler Sorumlusu Seda Ertaman ile hayatını birleştirdi. Türkiye Spor Yazarları Derneği'nde yapılan düğünde, genç çiftin nikahını, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Sarıgül, nikahtan sonra evlilik cüzdanını geline verdi. Keser ve Ertaman'ın nikah şahitliğini ise Necdet Ulucan, Ali Özcan, Kamil Kırbaç ve Ercan Bostancıoğlu yaptı. Düğüne Zerrin Özer'in yanı sıra İzzet Altınmeşe, Yılmaz Morgül, Sümer-Gülay Ezgü çifti ile ünlü modacı Faruk Saraç da katıldı. Genç çiftin balayı için Bodrum'a gideceği belirtildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
Keşke Heidi'yi de getirseydim!

Dünyaca ünlü model Heidi Klum ile evli olan Seal, Antalya'ya tek başına geldiği için pişman olduğunu anlattı. Mardan Palace'ın açılışı için Antalya'ya gelen soul müziğin en güçlü isimlerinden Seal, Günaydın'a verdiği röportajda Türkiye'ye yeniden geleceğini ve bu kez eşi Heidi Klum'u da beraberinde getireceğini belirtti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/05/2009
'Legolas'la nişanlandı

Ünlü kadın iç giyim firması Victoria's Secret'ın mankenlerinden Avustralyalı model Miranda Kerr'in, oyuncu sevgilisi Orlando Bloom ile nişanlandığı iddia edildi. 23 yaşındaki Kerr'in kameralara parmağında nişan yüzüğüyle yakalanması, iddiaları kuvvetlendirdi. 2007'den bu yana birlikte olduğu, Yüzüklerin Efendisi adlı filmde canlandırdığı "Legolas" karakteriyle tanınan aktör sevgilisi ise konu hakkında açıklama yapmadı. Seksi güzel, bir ay önce aile kurmak ve anne olmak istediğini açıklamıştı.
BİZE ULAŞIN