Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09

  • Perşembe 26.11.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Demet'le barışmam gururda sulh olmaz

Salı Partileri'ne ünlülerin piştileri damga vurdu. Eski sevgililer birbirlerine nispet yaparken, Mehmet Ali Erbil mahkemelik olduğu Demet Akalın ile barışmayacağını söyledi. Longtable'de düzenlenen 'Salı Partileri' ünlü isimlerin piştisine neden oldu. Geceye tek katılan Mehmet Ali Erbil, "Alişan'a şerefli bir babanın şerefli kızını alacağız" sözleri nedeniyle mahkemelik olduğu Demet Akalın ile yanyana gelmemeye dikkat etti. Akalın partiye sevgilisi Önder Bekensir ile gelirken, Akalın'ın eski eşi Oğuz Kayhan yeni sevgilisi Best Model güzellerinden Fulya Sever'le katıldı. Bekensir'in eski eşi Süreyya Yalçın da partide sıradışı kıyafeti ile dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Birlikte duşa girecekler

Amerikalı ünlü oyuncular Angelina Jolie ve Johnny Depp, 'The Tourist' filminde rol almaya hazırlanıyor. İki sevgiliyi canlandıracak olan Depp ve Jolie, filmde bir sahnede birlikte duşa girecek! 2011 yılında gösterime girecek filmin çekimlerine önümüzdeki yıl bahar aylarında başlanacak. Depp'le oynayacağı için çok mutlu olduğunu belirten Jolie, "Onun gibi bir oyuncuyla kamera karşısına geçmek keyif verecek" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
İki ay kala heyecanı arttı

Yedi aylık hamile Bergüzar Korel, annesi Hülya Darcan'la bebek alışverişine çıktı. Ünlü oyuncu, "Artık gün sayıyorum. Bir an önce çocuğumu kucağıma almak istiyorum. İki ay kaldı ve zaman yaklaştıkça heyecanım artıyor" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Gizlice nişanlandı martta da evleniyor

İzel, aradığı mutluluğu sonunda buldu. Dört aydır, kendisinden 12 yaş küçük oyuncu Emre Özcan ile birlikte olan İzel, önceki gün aile arasında yapılan bir törenle nişanlandı. Özcan, nişanda ünlü popçuya tektaş yüzük takarken, çift, birlikte oturdukları evi de yeniden düzenliyor. Şimdilerde nikah hazırlıklarıyla meşgul olan İzel, önümüzdeki mart ayında gerçekleşecek düğün için mekan bakmaya başladı. Nişanlandıklarını saklayan çiftin bu kararlarının altında nazara gelme korkusu olduğu söyleniyor. Emre Özcan 'Laf Ebeleri' adlı programın yanı sıra 'Zoraki Başkan' dizisinde de rol alıyor. İzel ise düğünden hemen sonra çıkaracağı yeni albümünü hazırlıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Kenan sırtım için izin verdi

'Türkler Çıldırmış Olmalı' filminin galası Nişantaşı City's de yapıldı. Geceye yalnız başına katılan Zeynep Beşerler, filmde yer alan çıplak sahnesi için "Sadece sırtım gözüktü. Kenan'ın da (İmirzalıoğlu)o görüntüden haberi var" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Ülkem için herşeyi yapmaya hazırım

Mithatcan, "Sezen Aksu'nun oğlu nerede askerlik yapmış sormak lazım" diyen Yeşim Salkım'a yanıt verdi: "Zamanı geldiğinde seve seve ben de vatan borcumu ödeyeceğim. Ülkem için göreve hazırım". Mithat 'can'ını vatana vermeye hazır! Yeşim Salkım, katıldığı bir radyo programında Kürt açılımını destekleyen Sezen Aksu'yu eleştirerek, şu açıklamayı yapmıştı: "Ben sorarım Sezen Hanım'ın oğlunun nerede askerlik yaptığını o zaman. Yok öyle şey. Laf olsun torba dolsun diye konuşmayacaksın!" Bu sözlerinin ardından gözler, Minik Serçe'ye çevrilmişti. Sözlerin asıl muhatabı Mithatcan ise ilk kez GÜNAYDIN'A konuştu. Fazla yorum yapmak istemediğini belirten Mithatcan, şunları söyledi: "Bir gün askerlik zamanım geldiğinde seve seve vatan borcumu ödeyeceğim. Ülkem için her şeyi yapmaya hazırım!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Dinleyicisine Neden? diye sordu

Cezaevinden çıktıktan 52 gün sonra basın toplantısı düzenleyen ve burada iki yeni şarkısını seslendiren Deniz Seki, 5 Aralık'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkacak. Kostümlerini Nur Yerlitaş'ın hazırlayacağı Seki, bayramda da Kemer Chateau De Prestige'de sahne alacak. Kendisini tamamen işine veren ve eski sevgilisi Hüsnü Şenlendirici hakkında konuşmama kararı alan Seki, basın toplantısında kendi yazdığı şarkıı seslendirdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 26/11/09
Eski eşini görmezden geldi

Longtable'de düzenlenen "Salı Partileri"ne katılan Süreyya Yalçın, gözü önünde Demet Akalın'a sarılıp öpen eski eşi Önder Bekensir'i görmezden geldi.
BİZE ULAŞIN