Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009

  • Çarşamba 27.05.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Başı aşk haberleriyle dertte

Oyuncu Duygu Çetinkaya'nın başı aşk haberleriyle dertte. Çetinkaya'nın adı, bir hafta içinde önce ünlü yapımcı Osmantan Erkır ile, ardından arkadaşı Eser Yenenler ve eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile anıldı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Kocamı bulursam çocuk yapacağız!

'Dudaktan Kalbe' dizisindeki 'Cavidan' rolüyle dikkatleri üstüne çeken Özge Özder, kendisi gibi oyuncu olan eşi Tansel Önger ile görüşememekten yakındı. "Televizyondan ona el sallıyorum" diyen Özder ekledi: Birbirimizi bulursak çocuk yağacağız!
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
İtalyan kocasına iş arıyor!

Ünlü manken Tuğba Özay, geçen hafta nikah masasına oturduğu İtalyan eşi Ludovic Fatizzo'ya iş aramaya başladı. Önümüzdeki günlerde bir diyet ürününün reklamında oynayacağını açıklayan Özay, eşinin de tekliflere açık olduğunu ve dizilerde oynayabileceğini belirtti. Fatizzo'yu Türkiye'de popüler bir isim haline getirmeye kararlı gözüken Özay, "Ludovic'in bu konuda kendine güveni tam" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Alaçatı'da liseli aşıklar gibi el ele

Derin Mermerci ile sevgilisi Tolga Egemen, 19 Mayıs tatilini Çeşme'de geçirdi. Yaklaşık altı aydır birlikte olan çift, Alaçatı çarşısında liseli aşıklar gibi el ele gezdi. Çift, dükkanına girdiği esnaflarla sohbet ettikten sonra, bir kafede arkadaşlarıyla buluşup yorgunluk giderdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Demet yağmura aldırmadı

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından 'En İyi Pop Şarkıcısı' seçilen Demet Akalın önceki gün de Okan Üniversitesi'nde bir konser verdi. Öğrencilerin şarkılarına eşlik ettiği ünlü popçu, sahnedeki enerjisi ve yaptığı danslarla da herkesi kendine hayran bıraktı. Akalın, bir anda başlayan ve giderek şiddetlenen yağmura da aldırış etmeden konserini tamamladı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Gündeş sahneye kolu askıda çıktı

Ebru Gündeş, Hollanda'da verdiği konserde hayranlarıyla buluştu. Geçen hafta merdivenlerden düşüp kolunu zedeleyen Gündeş, kolundaki askıya rağmen iki saat boyunca gurbetçileri coşturdu. Merdivenlerden inerken ayağı kayıp düşen sanatçı, sağ kolunu zedelemiş ve üç hafta askı kullanması istenmişti. Gündeş geçirdiği bu küçük kazanın ardından ilk kez kolu sarılı bir şekilde konser verdi. Hollanda'da gördüğü ilgiden memnun olan sanatçı "Kolumun acısını yoğun sevginizle unuttum" dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
43'lük Cindy, market reklamlarına düştü!

ABD'li eski süpermodel Cindy Crawford, yaşına rağmen vücuduyla göz kamaştırmaya devam ediyor. İki çocuk annesi 43 yaşındaki yıldız, bir süper market zincirinde satılan kozmetik markasının tanıtımı için poz verdi. Ancak ünlü modelin süpermarket zinciri için modellik yapmasını farklı yorumlayanlar da var. Versace, Armani ve Valentino gibi ünlü markalar için podyuma çıkmış bir isim olan Crawford'un yaptığı anlaşma "Kariyerinin sonuna geldi. Artık uzatmaları oynuyor" diye yorumlandı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/05/2009
Günlüğü 7.500 $'a balayı yaptılar

Salma Hayek ve François-Henry Pinault'nun Seyşeller'deki romantik balayılarına In Touch dergisi şahit oldu. Ünlü çift, bir günlüğü 7 bin 500 dolar olan lüks bungalovlarda kaldı. Baş başa romantik bir balayı geçirmek isteyen Salma Hayek ve eşi, bir yaşındaki kızları Valentina'yı yanlarına almadı. Küçük kızlarını bakıcılarına emanet eden çiftin, tatil dönüşü soluğu 19 aylık kızlarının yanında aldığı söyleniyor.
BİZE ULAŞIN